تاتو صورت

انواع هاشور ابرو برای انواع فرم صورت

انواع هاشور ابرو

هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو جدیدترین تکنیک آرایش دائمی ابرو است که با تزریق رنگ، به لایه زیرین پوست توسط سوزن مخصوص،ایجاد خطوط ظریف و نامساوی با طول های متفاوت در جهت رویش ابرو می کند.

هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن

در این روش برای تزریق رنگ به پوست زیر ابرو از ، دستگاه استفاده می شود.سوزن این نوع دستگاه ها معمولا پیچی یا تی هستند. از 1 سر دارند تا 7 الی 9 سر. تعداد سری آن بسته به کاری که قرار است انجام شو انتخاب می شود.

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

در این روش برای تزریق رنگ به پوست زیر ابرو ، از قلم به صورت دستی استفاده می شود. این قلم نه موتوری دارد نه سیم آداپتور. بلکه به صورت خودکار یا خودنویسی است که می بینید. با این تفاوت که در قسمت سر قلم، به صورت پیچ گوشتی چهار سو که نگه دارنده تیغ بلید است از هم جدا و به هم می چسبد. زیر آن که حلقه استوانه مانند پیچ وجود دارد که زاویه تیغ و محکم یا شل بودن آن را انجام می دهد.در این روش قدرت کاشت به میزان قدرت دست پیگمنتر است. به طور کلی کاشت بلید سطحی تر و بسیار ظریف تر از هاشور با دستگاه است. در نتیجه عمر ماندگاری آن هم کمتر است.

انواع هاشور ابرو برای انواع فرم صورت

انواع هاشور ابرو با توضیحات به صورت کامل در زیر توضیح داده می شود.

هاشور ابرو در صورت های گرد

 صورت های گرد معمولا چون بدون هیچ زاویه ای و صاف هستند، طراحی و اجرا ابرو برای این نوع افراد باید به صورت زاویه دار و تیز باشد تا صورت تا کشیده و استخوانی نشان دهد.

هاشور ابرو در صورت های گرد

هاشور ابرو برای صورت های کشیده

صورت ها کشیده معمولا طول صورت از عرض آن بیشتر است، فاصله پیشانی تا ابروها و فاصله چانه با لب زیاد است. بهترین نوع ابرو برای این افراد، ابروی پهن یا بلند است که تا حد زیادی این فاصله را کمتر نشان می دهد.

هاشور ابرو برای صورت های کشیده

هاشور ابرو برای صورت های بیضی

معمولا صورت های بیضی تا حدی استخوانی و تقریبا شبیه به تخم مرغ هستند. برای بیشتر کردن زوایا در این نوع صورت باید طراحی ابرو صاف ، پهن و بدون زاویه و همچنین با یک قوس یا انحنا در قسمت انتهای ابرو باشد.

هاشور ابرو برای صورت های بیضی

هاشور ابرو برای صورت های مربعی

زاویه فک و چانه این افراد بسیار زیاد است ، برای ایجاد تعادل زوایا در این نوع افراد طراحی باید به صورت ابرو گرد و بدون زاویه باشد.

هاشور ابرو برای صورت های مربعی

هاشور ابرو برای صورت های قلبی

در این افراد چانه ها تا حد زیادی تیز و جمع هستند که در نگاه اول توجه به سمت چانه آنها می رود، برای پراکنده شدن این تمرکز بهترین طراحی مدل ابرو برای این افراد ، ابروهای تیره و پهن و زاویه دار در انتها است.

هاشور ابرو برای صورت های قلبی

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *