آموزش تاتو

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

بهترین مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز در تهران

میکروبلیدینگ ابرو جدیدترین تکنیک آرایش نیمه دائمی است که بدون استفاده از دستگاه ، به صورت دستی با قلم مخصوص انجام می شود.

میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می شود؟

میکروبلیدینگ یکی از روش های جدید هاشور ابرو که به صورت دستی با قلم بدون استفاده از دستگاه، رنگدانه های ریز را از طریق تیغ مخصوص که به سر این قلم متصل می شود به لایه زیرین پوست تزریق می کند، خطوط ایجاد شده به صورت مساوی و گاهی نامنظم در جهت رویش ابرو کشیده میشوند، این کار باعث طبیعی نشان دادن ابروها می شود.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز که چند سالی است طرفداران زیادی پیدا کرده است، هدف اصلی آن هاشور ابرو به طبیعی ترین روش ممکن است. فیبروز برای ایجاد خطوط در ابرو از زاویه های خاصی استفاده میکند.هر جایی که باید پر رنگ تر یا کم رنگ تر باشد را رعایت می کند.به همین دلیل تکنیک بسیار طبیعی به نظر می رسد.

مراحل میکروبلیدینگ به روش فیبروز

مراحل میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

در اینجا قصد داریم مراحل انجام فیبروز را به صورت تصویری به شما توضیح دهیم.

مرحله اول پاکسازی صورت ، تمیز کردن آن از هر مواد آرایشی

مرحله دوم مشتری روبروی شما نشسته باشد جهت شناسایی صورت و انجام قرینه سازی( قرینه سازی مهمترین مرحله در انجام کار است)

مرحله سوم طراحی ابروها متناسب با حالت چهره

مرحله چهارم زدن بی حسی پمادی یا پد بسته به نوع انجام کار

مرحله پنجم نقطه گذاری ها در نقاط مهم ابرو که تاج، آرک و دم ابرو را به هم متصل می کند

مرحله ششم انتخاب رنگ مناسب برای پوست و ابرو

مرحله هفتم تنظیم زاویه درست تیغ بلید جهت کشیدن خطوط(بستگی به نوع کار زاویه متفاوت است)

مرحله هشتم جدا کردن خط وسط ابرو به وسیله مداد طراحی برای کشیدن خطوط با زاویه درست(به وسیله خط کش قرینه)

مرحله نهم کشیدن خطوط با زاویه خاص در قسمت تاج ابرو و گذاشتن فاصله بین آنها برای کشیدن خطوط کوچکتر(خطوط کوچکتر کار ریز موهای ابرو را انجام می دهد)

مرحله دهم بعد از تمام شدن تاج نوبت آرک است. ابتدا آرک پایین و همزمان آرک بالا را پر می کنیم.دقت داشته باشید که خط میان ابرو را با مداد طراحی برای خود رسم کنید تا زمان پر کردن آرک دقیق تر بتوانید آن را انجام دهید.

مرحله یازدهم نوبت دم ابرو است که در بیشتر مواقع زمان کشیدن آرک در امتداد آن انجام می شود.

مرحله دوازدهم مکث رنگ است منظور گذاشتن رنگ با میکروبراش روی ابروها و مالش آن و صبر کردن برای 5 دقیقه تا رنگ به لایه زیر پوست بیشتر نفوذ کند.

مرحله سیزدهم پاک کردن رنگ گذاشته شده

مرحله چهاردهم چک کردن قسمت هایی که ممکن است رنگ نگرفته باشند با مجدد با تیغ قسمت های خالی را پر می کنیم.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری این روش تا حد زیادی به جنس پوست و سبک زندگی دارد. برخی پوست ها رنگ پذیری سختی دارند.و کاشت باید عمیق ترانجام شود.مثلا در کشور آمریکا کاشت عمیق تر انجام میشود تا کشور اتریش.جنس پوست و سبک زندگی عامل مهمی برای ماندگاری رنگ است.اما با فرض اینکه پوست یک رنگ پذیری تقریبی بین همه دارد میکروبلیدینگ ابرو بین 2 تا 3 سال ماندگاری دارد. در صورت ماندگاری بیشتر باید آن را ترمیم کرد.

میکروبلیدینگ ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

این تکنیک برای افرادی که ابروهای بکر و دست نخورده دارند مناسب است.و برای افرادی که به مدت زیادی تاتو داشته اند و حالا به سایه تبدیل شده است این تکنیک زیبایی چندانی ندارد.

ماندگاری میکروبلیدینگ به روش فیبروز

شناخت رنگ پوست در میکروبلیدینگ ابرو

پیگمتر در قدم اول باید پوست مشتری را شناسایی کند،آیا پوست خشک نیمه خشک و یا چرب است یا نه؟ رنگ پوست را تشخصیص دهد که این امر بسیار مهم است.فراوانی رنگ پوست زیاد است و نمیتوان یک رنگ را برای چند رنگ پوست مختلف استفاده کرد.رنگ پوست های مختلف هرکدام یک پیگمنت خاص دارند.

رنگ پوست سفید پیگمنت قرمزی دارد پس بنابراین خیلی نمیتوان از رنگهایی با تناژ قرمزی استفاده کرد و در صورت استفاده از رنگیبا تناژ قرمزی باید از مکمل استفاده شود.همینطور بر عکس آن رنگ پوست تیره پیگمنت آبی یا بنفشی داردکه در صورت استفاده از این  وارد در نهایت رنگها سبز،قرمز،بنفش،آبی و یا کبودی را از خود به جای می گذارد.که بسیار زشت و زننده می شود.

همچنین انتخاب نوع پوست از حیث خشک یا چرب از این جهت که برخی رنگها در ترکیبات خود دارای روغن هستند و برخی از آنها دارای ترکیبات آب هستند.اگر برای پوست های چرب از رنگهای با ترکیب روغن استفاده کنید نتیجه آن ریزش بسیار زودهنگام می شود و همینطور برای پوستهایخیلی خشک از رنگهای با ترکیب فقط آب استفاده کنید باز هم باعث ریزش زودهنگام می شود.ایده آل ترین ترکیب،ترکیب مقدار مساوی آب و روغن است.

نکته: همه رنگهایی که فقط پایه روغن یا فقط آب هستند اصلا به این معنا نیست که رنگ خوبی نیستند و باعث ریزش میشوند;به هیچ عنوان،زیرا برخی کمپانی های ساخت رنگ از فرمولاسیونی استفاده میکنند که نبود مثلا آب یا روغن را جبران کرده و باعث ماندگاری بهتر و بیشتر رنگ می شوند.هدف ما از این توضیح شناخت بهتر شما با نوع رنگها است و ایده آل ترین رنگ برای پوست.

پس میبینیم که نقش پیگمنتر کار است که در نهایت با مهارت و تجربه بالا می تواند نتیجه ی کاملا دلخواه را برای شما به ارمغان بیاورد. شکل نهایی ابروها دراین نوع هاشور ابرو مانند ابروهای طبیعی به صورت مویی می شود. البته درصورتی این اتفاق می افتد که پیگمنتر کار از مهارت بالایی برخوردار باشد.

کاربرد میکروبلیدینگ

کاربرد میکروبلیدینگ

افرادی با ابروهای کم پشت

افرادی که ابروهای قرینه دوست دارند.

رفع نواقصی که از تاتو های قبل به جا مانده یا ترمیم

برخی افراد مانند ورزشکاران که در طول ورزش و تعرق امکان استفاده از مواد آرایشی را ندارند.

افرادی که دارای مشغله کاری بالایی هستند و زمان زیادی برای آرایش ندارند.

افرادی که دوست دارند در عین سادگی همیشه صورت آراسته داشته باشند.

آیا میکروبلیدینگ همراه با درد است

بگذارید با مثال به شما توضیح بدهیم ” میکروپیگمنتیشن یا لب نسبت به میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ ابرو از درد بیشتری بر خوردار است; علت آن هم این است که بافت لب عضله ای است.در نتیجه هم ریزش بیشتری دارد و هم مقداری درد بیشتر.اما استفاده از بی حسی های قوی مشکل درد را برطرف کرده است. و حتیمی توان از بی حسی های در حین کار نیز استفاه کرد. که در این صورت درد را از بین می برد یا به کمترین حد امکان می رساند.بلید ابرو چون با تیغ مخصوص و به صورت دستی انجام می شود شامل درد کمتری نیز هست.

مزیت انجام میکروبلیدینگ

آرایش دائمی شاید از اسمش اینطور به نظر برسد که همیشگی و دائمی است و دیگر هیچوقت پاک نخواهد شد.خیر; اینطور نیست بلکهتکنیک های جدید آن اتفاقا بسیار راحت تر از تاتو های قدیمی پاک می شوند.

مثلا در گذشته که تاتو به طور سنتی و یکدست به زیر پوست تزریق می شد به طبع بعد از مدتی اگر قصد تغییر آن را داشتید پاک کردن و تغییر مدل آن بسیار سخت بود. یا باید با لیزر این کار انجام میشد که در نهایت ردی کبود یا بنفش و سبز به جای می ماند و ظاهر فرد را بسیار زننده می کرد.

یا از طریق برخی ریمورها که چون رنگ خیلی زیاد تزریق شده بود باعث ایجاد گوشت اضافه یا بدتر از آن ایجاد چاله روی پوست فرد می شد.

هر دو روش پر هزینه و زمانبر بودند و از طرفی نتیجه دلخواه یا حذف کامل را نداشتند. اما تکنیک های جدید مانند میکروپیگمنتیشن و میکروبلید بزرگترین مزیت آنها راحت پاک شدن و راحت تغییر دادن مدل آن است. در هر دو روش در صورت خسته شدن یا پاک کردن بدون نیاز به لیزر به راحتی با ریمور پاک می شوند.

و یا در صورت عدم ترمیم مجدد خودش خود به خود پاک می شود.پس راحتی در پاک کردن و تغییر مدل بزرگترین ویژگی این دو روش است که آن را تا این اندازه محبوب کرده است.

Related Posts

43 thoughts on “میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

 1. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید من مدت یک هفته است که ابروهام فیبروز کردم الان داره رنگش میریزه وسایه کمی باقی مانده ایا زمان ترمیم به زیبایی که میخوام میرسه یانه ؟؟البته قابل ذکر است که جایی رفتم برای ابروهام از عکسهای داخل پیجش مشخصه که کارش بسیار عالی و زیباست به نظر شما ابروهای منم قشنگ میشه
  خیلی افسردگی گرفتم‌ ممنونم از شما

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بله زمان ترمیم هرگونه هاشور همراه با رنگ ریزی خواهد بود.اگر تکنیک به درستی انجام شده باشد بعد از بازه زمانی ترمیم با توجه به نوع پوست حتما نتیجه خوبی خواهید گرفت.

 2. فاطمه گفت:

  سلام میشه گفت فیبروز بعد دو سال یا سه سال
  کااااملا از روی پوست چرب پاک میشه و اثری ازش نمیمونه !
  جوری که اصلا انگار قبلا چیزی نزدی ؟؟؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   در صورت عدم ترمیم تقریبا پاک خواهد شد

 3. زیبا گفت:

  سلام و ممنون از مطالب مفیدتون.
  من ابروهامو میکرو بیلیدینگ کردم چون ابروهام مشکیه گفتم مشکی بزنه ولی الان رنگش به بنفش میزنه درست میشه یا چیکار کنم.

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   احتماب خیلی زیاد زمان ترکیب رنگ مکمل درست استفاده نشده که حالا به بنفشی می زند.از طریق دکوپاژ می توان تا حدودی بنفشی را برطرف کرد.

 4. قاسمی گفت:

  سلام ببخشید من دو هفته پیش بلید کردم الان از بالا مانند خط چین شده خطهای بلید و کمرنگ. میخواستم بپرسم اگه ترمیم بعد ۲۰ روز انجام بدم بعد جلسه ترمیم اول دوباره این روند پاک شدن و کمرنگ شدن بعد دو هفته تکرار میشه .یا بعد ترمیم دیگه تا شش ماه خطها صاف و تمیز میمونه

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   این مسئله تا حد زیادی به جنس پوست شما و فشار دست پیگمنتر بستگی دارد.اگر پوست چربی دارید ریزش رنگ شما زیاد خواهد بود و با سرعت بیشتری کمرنگ می شود.اما پس از ترمیم این روند کند خواهد شد. دقت کنید که از رنگ خیلی روشن برای فیبروز استفاده نکنید.

 5. Zahra گفت:

  باسلام من یک هفته ای است کار میکرو انجام دادم واز ارایشگرم خواستم کار تلفیقی انجام بده سایه ومیکرو ولی الان شروع به پوسته ریزی کرده و خیلی کمرنگ شده وبهم گفت دونوع هستش کار میکرو یکی باتیغ که دستی انجام میشه یکی دستگاه که دستگاه‌ ماندگاریش بیشتره میخواستم ببینم واقعا این موارد طبیعیه ؟ وهرسری ترمیم این ریزش هستش؟ و درست گفته ماندگاری دستگاه بیشتره ؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بله ریزش رنگ و پوسته شدن پوست طبیعی است و جز روند کار است.بله ماندگاری هاشور ابرو با دستگاه بیشتر از کار دست است.

 6. Zahra گفت:

  سلام
  من دوروز پیش ابروهامومیکرو زدم اما قرینه نیست میشه کاریش کرد ؟ بهترین زمان کی هست ؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بعد از اولین مراجعه برای ترمیم از پیگمنترتان بخواهید مدل ها را با هم قرینه کند.

 7. MAEDE گفت:

  سلام من ابروهامو میکروبلیدینگ کردم ولی اصلا راضی نیستم اگه نرم ترمیم اولیه پاک میشه؟ اگه اره چقدر طول میکشه؟ چیکار کنم زودتر پاک شه؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ماندگاری میکروبلیدینگ برای هر نوع پوستی متفاوت است.نمی توان زمان دقیقی را گفت.اما به طور کلی اگر پوست چربی دارید در صورت عدم ترمیم تا 6 ماه و اگر پوست خشکی دارید تا 1 سال نیز ماندگاری دارد.همچنین نوع رنگ و نوع کاشت هم دخیل هستند.رنگای تیره نسبت به رنگهای روشن دیرتر پاک می شوند.و همچنین کاشت عمیق دیرتر پاک می شود.در صورت پاک کردن سریع از روش ریموور استفاده کنید.

 8. Mahsa گفت:

  سلام من فیبروز انجام دادم یه جای معتبر ولی بعداز پوسته شدن و ریزش پوسته ها هیچ رنگی بر نگشت به سطح پوستم و به شدت هم ریزش ابرو داشتم این مدت و خیلی ناراحتم. باید چیکار کتن؟ ابروهام مجدد در میان یا دیگه نه؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ممکن است پوست شما بسیار چرب باشد.یا اینکه از رنگهای بی کیفیت برای شما استفاده شده باشد.و یا زمان فیبروز پیگمنتر فشار دست بسیار زیادی داشته که در نهایت موجب ریزش رنگ خواهد شد.و همچنین ریزش موی ابرو.بهتر است از تونرهای تقویتی موی ابرو استفاده کنید تا مجددا رویش داشته باشد.

  2. Fateme گفت:

   عزیزم بعد از اولین حمام تمامی خطوط کمرنگ یا محو میشن بعد از ۱۴ روز درست میشه.منم ۲۹تیر انجام دادم اونا که پوسته پوسته میشه زخماست بذار خودش بریزه دست بهش نزن.درست میشه ابروهات.منم ریزش داشتم درست شد.نگران نباش

 9. helma گفت:

  سلام من ابروهامو فیبروز زدم ولی رنگش خیلی تیره بود و دوباره ترمیم کردم بعد ۳ هفته و ی درجه رنگ روشنتر گذاشت ولی بازم خیلی تیرس و هر چقدر میشورم درست نمیشه چیکار باید بکنم .متشکرم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   می توانید با دکوپاژ رنگتان را روشن تر کنید.مجددا به همان مرکز مراجعه کنید تا برایتان انجام بدهند.

 10. فهیمه گفت:

  سلام اگر بخوام ابروم روشنتر بشه قبل از ترمیم میتونم رنگ روشن بزارم؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   میتوانید 1 یا 2 درجه روشن تر کنید اما رنگ انتخابی جهت فیبروز نیز باید با رنگ ابروهایتان همخوانی داشته باشد.

 11. نگاه گفت:

  سلام من هفته پیش فیبروز کردم ولی رنگش به سیاهی می زنه و دوس ندارم میتونم تو ترمیم بخام رنگش رو متمایل به قهوه ای بزنن،؟ امکانش هست

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بله امکان 1 یا 2 درجه روشن کردن رنگ زمان ترمیم وجود دارد.

 12. Arezo گفت:

  سلام من بلیدبروز ابرو انجام دادم وطبق گفته های ابروکارم همه چیو رعایت کردم بعد ۷ روز ابروهام حالت اول برکشتن و خیلی وحشتنتک شده
  گفتن طبیعیه و …
  واقعا این روند طبیعیه؟؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   در برخی پوستها گاها تا 1 ماه زمان می برد تا شکل نهایی ابرو خودش را نشان دهد در حال حاضر شما در زمان ترمیم ابروهایتان هستید.

 13. نسترن گفت:

  سلام خسته نباشید میخاستم ببینم کار بلید رو چند بار تکرار کنیم؟ برای ظرافت کار چه راه حلی پیشنهاد میدین؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   تکنیک نانو بروز جدیدترین روش بلید ابرو است که اگر خواستار ظرافت زیاد و ماندگاری بالا هستید این روش را به شما پیشنهاد میکنیم.برای گرفتن وقت می توانید با شماره تلفن 02188975498 تماس حاصل فرمایید.

 14. ملینا گفت:

  سلام من اخرش فرق بین بلید وفیبروز نفهمیدم ایا سوزن فیبروز با بلید فرق نیکنه؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   فیبروز ابرو و بلید ابرو هر دو روشی در هاشور ابرو هستند که با استفاده از قلم به صورت دستی انجام می شود.در واقع بلید ابرو به روش فیبروز یک تکنیک بسیار جدید و ظریف تر است.به طوری که برای مثال اگر شخصی میکروبلیدینگ را به طور کامل بلد باشد، اما در صورت انجام فیبروز باید دوره های فیبروز ابرو را ببیند.زیرا نوع زاویه بندی و خطوط هاشور در فیبروز بسیار متفاوت است. نکته دوم در سوزن های مورد استفاده است.برای میکروبلیدینگ از سوزن های ساده و برای فیبروز از سوزن خود شرکت فیبروز باید استفاده کرد.

 15. هلیا گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم اگه فردی ابروهاش مشکی باشه میتونه فیبروز قهوه ای بزنه لابه لای ابروهاش یا حتما باید ابروهاشو رنگ کنه ،اگه بعد از فیبروز ابروها رنگ بشه خطوط زده شده تغییر رنگ میدن ؟ در صورتی که از رنگ فیبروز استفاده شده ناراضی بودیم چکار باید کرد موقع ترمیم میشه رنگ رو عوض کرد
  ممنون

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   هر هاشور ابرویی باید متناسب با رنگ ابروی هر فردی زده شود.اما در چنین حالتی که ابروی بکر مشکی است و درخواست شما رنگ روشن تر است بهتر است 1 یا 2 درجه ابروی خود را با رنگ روشن تر کنید تا با رنگ فیبروز تناسب داشته باشد.در مورد تغییر رنگ فیبروز بعد از رنگ ابروها باید بگوییم خیر،به هیچ عنوان تغییر رنگ نمیدهند زیرا زیر پوست شما تزریق شده است.اگر از رنگ مورد استفاده شده ناراضی بودید می توانید در زمان ترمیم از پیگمنتر درخواست کنید تا رنگ هاشورهایتان را تغییر دهد.

 16. ناهید گفت:

  درود
  ممنون از مطالب عالیتون.من چندتا سوال داشتم.اول اینکه من به زور تونستم از ارایشگاهم ۵اسفند برای میکروبلیدینگ فیبروز نوبت بگیرم.اگر این زمان انجام بدم تا عید خوب میشه.بهم گفتن ۳هفته بعدش هم بیا ترمیم..تایم ترمیم کم نیست سه هفته؟ و نگرانم که برای عید خوب نباشه ابروم. و اینکه اصلا احتیاج به ترمیم هست کلا ؟؟ مثلا میشه بذاریم بعد از عید بریم ترمیم؟
  خیلی خیلی سپاسگزارم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   به طور کلی هر تاتویی برای ماندگاری بیشتر نیاز به ترمیم دارد.فیبروز ابرو چون با قلم زده می شود نسبت به بقیه تاتوها باید زودتر ترمیم شود.3 الی 4 هفته زمان مناسبی برای ترمیم فیبروز است.

 17. ali گفت:

  سلام.
  من این کار میکروبیلدینگ رو انجام میدم اما هر کار میکنم رنگ بعد از چند روز پاک میشه. دلیل این پاک شدن چیه؟ لطفا راهنمایی کنید

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ممکن است شما پوست بسیار چربی داشته باشید که باید از رنگهای با پایه آب استفاده کنید.همچنین فردی که برای شما میکروبلیدینگ را انجام می دهد طبق اصول و استاندارد عمل نکرده است.فیبروز برای پوست های چرب خیلی توصیه نمی شود چون ریزش رنگ زیادی خواهد داشت.

   1. Shiva گفت:

    سلام من دو‌روزه فیبروز انجام‌ دادم ابروهام خیلی پهن شده همه میگن صبر داشته باش ب مرور میریزه باریک تر میشه خیلی نگرانم درسته؟

    1. میکرو آکادمی گفت:

     با درود
     حداقل 1 ماه زمان لازم است تا مدل ابروهایتان جا بیافتد و رنگ واقعی خودش را نشان دهد.

 18. delfa گفت:

  من ديروز ابروهامو فيبروز كردم براي ترميم سه هفته بعد اگه بخوام رنگش روشن شه بايد اينو ريمو كنم بعد دوباره برم ترميم؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   خیر با دکوپاژ امکان روشن کردن ابروهایتان را دارید.

 19. سیما گفت:

  سلام میخواستم بدونم ماندگاری میکروبلیدینگ چقدره ، بیشتر از میکروپیگمنتیشن هست ؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ماندگاری میکروبلیدینگ در صورت عدم ترمیم ممکن است تا 12 ماه هم باشد که کاملا به شرایط نگه داری و جنس پوست شما بستگی دارد.ولی به طور کل ماندگاری آن از میکروپیگمنتیشن کم تر است. برای ماندگاری بیشتر و همچنین ظرافت بلید می توانید از روش کاملا جدید نانو بروز استفاده کنید.

 20. homa گفت:

  سلام
  من چند سوال در رابطه با روش فیبروز باد برز داشتم
  اول این که این که اگر ترمیم نشه آیا بعد مدتی به طور کامل پاک میشه و چه مدتی حدودا طول میکشه ؟
  بعد این که من چند جا مطالعه کردم که نوشته بود اگر از مدل ابرویی که انجام شده اگر راضی نبودید میتونید به راحتی پاکش کنید میخاستم ببینم برای این کار باید مجددا ب آرایشگاه مراجعه کنیم یا خودمون میتونیم کاری انجام بدیم که از بین بره ؟ مثلا در همون هفته اول که هنوز رنگ ها خشک نشده میشه ازش جلوگیری کرد یا خیر ؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   اول از همه فکر می کنم منظور شما روش بلد بروز است.این روش تکنیک جدید در فیبروز ابرو است و دقیقا همان ماندگاری را دارد.در بلد بروز هم مانند فیبروز در صورت ترمیم نکردن تکنیک طی 6 الی 7 ماه پاک یا محو می شود.در مورد سوال دوم شما باید بگوییم خیر هیچ گونه تاتویی حتی اگر در سطحی ترین حالت زده شده باشد توسط خود فرد پاک نخواهد شد.حتما باید مراجعه کند که یا از طریق ریموور و یا لیزر پاک شود.استفاده از لیزر کمی محدودیت زمانی دارد.زیرا هفته اول بعد از انجام هاشور ابرو زمان التیام ابروهاست و نباید لیزر انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *