تاتو صورت

ترمیم هاشور ابرو

بهترین مرکز تخصصی ترمیم هاشور ابرو در تهران

ترمیم هاشور ابرو و تاتوی ابرو

هاشور ابرو نیز مانند هر تاتوی دیگری نیازمند ترمیم است که با توجه به شرایطی که برای هر فرد انجام می شود تعداد دفعات و فاصله مراجعه مشتری متفاوت خواهد بود.به طور کلی ترمیم اولیه آن باید بین 3 هفته الی 30 روز صورت بگیرد که البته تا حد زیادی به جنس و نوع پوست و شرایط نگه داری بستگی دارد.همچنین انجام هاشور ابرو به یکی از روش های میکرو بلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن نیز باید توجه کرد.مثلا ترمیم های دوم یا بعدی در میکروپیگمنتیشن باید طی 10 ماه انجام شود و اگر پوست خشک باشد تا 1 سال.اما در میکروبلیدینگ طی 6 ماه باید ترمیم شود.در هر دو روش میزان ماندگاری به جنس پوست شخص بستگی دارد. پوست های چرب ریزش بیشتر و در نتیجه نیاز به ترمیم بیشتری با فاصله زمانی کمتری دارند.
همچنین یک دوره پس از هاشور ، ابروها به کمترین میزان رنگی خود می رسند، این دقیقا زمانی است که بدن به طور طبیعی واکنش بازسازی پوست را دارد به این صورت که رنگ در طی 1 هفته بسیار غلیظ و پررنگ دیده می شود.علت این امر اکسید شدن رنگ در زیر پوست است.رنگهایی که از مواد معدنی آلی تشکیل شده باشند خیلی کمتر اکسید می شوند.
بدن به طور طبیعی رنگدانه های محافظ و آب میان بافتی ایجاد می کند که نتیجه آن پوست ریزی های زیاد در طی یک هفته می شود.بعد از التیام پوست رنگ واقعی هاشور خودش را نشان می دهد. نه تنها برای ترمیم هاشور ابرو بلکه برای ترمیم تاتو،تاتو لب،تاتو چشم و هر گونه تاتوی دیگری بین 2 الی 3 هفته باید زمان دهید تا رنگ واقعی خود را نشان دهد.متاسفانه این مسئله به خیلی از افراد گفته نمی شود در نتیجه در طی این دوره این امر باعث عصبانیت و نارضایتی فرد می شود تا جایی که تصمیم به ریموو کردن آن می گیرد.
پیگمنتر کار موظف است این مراحل را به فردی که مراجعه کرده است توضیح دهد.و همچنین مراقبت هایی که موجب ریزش کمتر رنگ می شود را به او بگوید. ترمیم هاشور ابرو و هر ترمیم دیگری وظیفه ی پیگمنتری است که آن را انجام داده است.پیگمنتر در صورت خطایی که موجب بدشکلی یا بدرنگی تاتو شده باشد موظف است آن را برای شما درست کند.در موارد بسیاری از قبیل جنس و نوع پوست و شرایط فردی که قرار است هاشور کند ، هاشورها آن طور که باید به نظر نمی رسد.در این زمان شما می توانید جهت ترمیم هاشور ابرو به مرکز مورد نظر مراجعه نمایید.

ترمیم هاشور ابرو

تغییر مدل در ترمیم هاشور ابرو

ممکن است مدل هاشور ابرو که برای شخص زده شده باشد، بعد از گذراندن دوره التیام و بهبودی زخم ها مورد پسند شخص نباشد، یا قصد به تغییر مدل را داشته باشد.با گذشت 14 روز که کاملا ابروها و پوست بهبودی یافت می توان نسبت به تغییر مدل اقدام کرد.

برای چه باید هاشور ابرو را ترمیم کرد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم یک دوره 7 الی 14 روزه تا زمان بهبودی ابروها لازم است که در این دوره میزان رنگ و حتی ممکن است مدل آن نیز تغییر کند و بعد از آن رنگ اصلی مشخص می شود.از آن زمان به بعد به مدت چند ماه رنگ ماندگاری دارد و رفته رفته ابروها کم رنگ می شود. ترمیم تاتو ابرو برای این است که خطوط هاشور به همان روش اولیه کشیده شود تا رنگهای ریخته شده جبران شود و همچنین برای مدت طولانی تری ماندگاری داشته باشد.

آیا می توان از دکوپاژ در ترمیم هاشور ابرو استفاده کرد؟

بله، از دکوپاژ هم می توان در ترمیم هاشور ابرو استفاده کرد.ممکن است در برخی از هاشور ها رنگی که انتخاب می شود تیره باشد. و یا بعد از اتمام کار مشتری رنگ روشن تری را بخواهد.طی یک ماه تا زمان ترمیم اولیه می توان از طریق دکوپاژ پایه رنگ را روشن تر کرد.اما نباید از دکوپاژ انتظار معجزه را داشت.برای مثال اگر رنگ خیلی تیره باشد نمیتوان با دکوپاژ انتظار داشت که تا پایه عسلی آن را روشن کرد.در صورت انجام چنین عملی به این شدت مطمئن باشید که آسیب جدی به پوست خود وارد میکنید.

2 thoughts on “ترمیم هاشور ابرو

 1. وجیهه گفت:

  بهترین زمان ترمیم فیبروز ابرو چند روز بعداز انجام فیبروزاست؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   کاملا به جنس پوست شما و تکنیکی که کار شده بستگی دارد.همینطور رنگ مورد استفاده.رنگهای روشن نسبت به رنگهای تیره ریزش بیشتری دارند که باعث می شود زودتر آن را ترمیم کرد.اما به طور کلی زمان استاندارد برای ترمیم 1 ماه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *