تاتو صورت

هاشور ابرو به روش نانو بروز

هاشور ابرو به روش نانوبروز

نانو بروز جدیدترین تکنیک هاشور ابرو

هاشور ابرو به روش نانوبروز جدیدترین تکنیک هاشور ابرو در میکروپیگمنتیسن است که به وسیله دستگاه نانو مخصوص انجام می شود..پیش از این تکنیک ، فیبروز جز جدیدترین تکنیک های هاشور ابرو به حساب می آمد. نانو بروز روش درمانی است که دقیقا بر روی خطوط ابرو، یا در جهت آن کشیده می شود، با موی طبیعی ابروی فرد هیچ تفاوتی ندارند و چون از رنگ های بدون سرب برای این تکنیک استفاده می شود بعد از مدتی باعث تقویت ریشه ابرو خواهد شد.نانو بروز هاشور ابرو است که در واقع برای افرادی است که مشتاق به بهبود و زیبایی طبیعی ابروهای خود هستند.این تکنیک بدون استفاده از قلم به صورت دستی، با دستگاه مخصوص نانو انجام می شود که نتیجه ای بسیار زیبا و نچرال دارد. نتیجه کار نانو بروز بسیار شبیه به فیبروز است با این تفاوت که نانو بروز با دستگاه نانو انجام می شود. پس ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به تکنیک فیبروز دارد.مدل هایی که با این تکنیک انجام می شود همواره متنوع هستند و بسته به ابرو و صورت شما برایتان طراحی می شود.مدل نچرال، سه بعدی، بولد بروز، بریزی بروز، همگی مدل های قابل اجرا در نانو بروز هستند.خوب است بدانید رنگهای استفاده شده در این تکنیک از مواد آلی تشکیل شده اند که بعد از مدتی باعث رشد و تقویت ریشه ابرو نیز خواهد شد. و در صورت نخواستن آن بعد از مدتی که آن را ترمیم نکنید خود به خود ریخته و پاک می شوند.بدون جای ماندن رنگ و تکه تکه شدن روی پوست.
نانوبروز در حال حاضر خارج از کشور ایران به صورت ورکشاپ 2 الی 3 روزه برگزار می شود که در واقع زیر شاخه آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو و آموزش میکروبلیدینگ است.

خوب است بدانید رنگهای استفاده شده در این تکنیک از مواد آلی تشکیل شده اند که بعد از مدتی باعث رشد و تقویت ریشه ابرو نیز خواهد شد.و در صورت نخواستن آن بعد از مدتی که آن را ترمیم نکنید خود به خود ریخته و پاک می شوند.بدون جای ماندن رنگ و تکه تکه شدن روی پوست.

سوزن نانو بروز

سوزن نانو بروز

سوزن های این دستگاه همگی نانو هستند و با سوزن های عادی یا پیچی که برای میکروپیگمنتیشن استفاده می شود متفاوت است. ظرافتی که این سوزن ها در کاشت به صورت هاشور ابرو به روش نانوبروز دارند و در عین حال ماندگاری بالا باعث پرطرفدار شدن آن شده است. در نانو بروز شما باید آنقدر در طول کشیدن خط آرام حرکت کنید که باعث پخشی رنگ نشود در واقع ضرب سوزن در نانو بروز نوعی طراحی شده که آرام حرکن می کند، رنگ را در لایه بیشتری در پوست تزریق می کند و همینطور خیلی نازک تر از سایر خطوط است.
زاویه سوزن در نانو بروز بسیار مهم است به طوریکه زاویه سوزن و استابلایزر با پوست باید 45 درجه باشد،نوع سوزن های این دستگاه در روش هاشور ابرو به روش نانوبروز تک سر هستند که با برداشتن استابلایزر این دستگاه به حالت عادی نانو تبدیل می شود.درجه بندی سوزن های نانو بروز 3دهم، 4 دهم، 18 صدم است که 18 صدم از بقیه خیلی نازک تر است.این دستگاه و تکنیک هم برای پوست های چرب و هم پوست های خشک بسیار مناسب است.

تفاوت نانو بروز با سایر هاشورها

تفاوت مهم و اصلی در تکنیک نانو بروز “استابلایزر” آن است.که مهمترین قسمت دستگاه است و همچنین پایه سوزن و سر دستگاه به حساب می آید. مهمترین کاربرد آن جلوگیری از لرزش خطوط در حین کاشت است.زیرا این دستگاه به دلیل داشتن سوزن هایی متفاوت، خطوط بسیار ظریفتری نسبت به سایر دستگاه ها می کشد. در هاشور ابرو با تکنیک های مختلف ، ما کاشت های مختلفی داریم از جمله کوک کوک ، دورانی، لپ لپ و دات ورک ، اما در تکنیک نانو بروز کاشت به صورت یکنواخت بدون برداشتن دست انجام می شود. یعنی دست گذاشته می شود و تا انتهای خط دست برداشته نمی شود.
حالا شاید برایتان عجیب باشد که در سایر تکنیک ها نیز در هنگام کشیدن خطوط دست تا انتهای خط برداشته نمی شود; در اینجا تفاوت اصلی را به شما می گوییم.نکته مهم این که در نانو بروز هر خط شما یا تار مویی که می کشید حدود 15 الی 20 ثانیه طول می کشد.در سایر روش ها ماکسیموم کشیدن خط 3 الی 4 ثانیه یا کمتر زمان می برد در حالی که در نانو بروز این زمان بسیار بیشتری است.

ماندگاری نانو بروز چقدر است؟

ماندگاری این تکنیک از سایر هاشور های ابرو بیشتر است.و همچنین مناسب پوست های چرب هم است.با در نظر گرفتن شرایط آب و هوا و جنس پوست ماندگاری بین 1 تا 2 سال را دارد.به هیچ عنوان به سایه تبدیل نمی شود و در صورت ترمیم نکردن خطوط کمرنگ می شوند.

نکات مهم و خواندنی در مورد نانو بروز

رنگ های مورد استفاده در نانو بروز بدون سرب هستند و همچنین باعث تقویت ریشه ابرو نیز می شوند.البته بهتر است بگوییم تمامی رنگ های تولیدی این کمپانی بدون سرب است و از مواد آلی تشکیل شده است.همچنین بعد از مدتی باعث تقویت ریشه موی ابرو می شود.
نانو بروز همچنان مانند تکنیک های قبلی با خیلی از مدل ها می تواند ادغام کرد.مثلا یا با تکنیک شیدینگ که هم حالت سایه دارد و هم خطوط.همچنین با تکنیک پودر که دقیقا مانند زمانی است که شما در ابروی خود پودر می کشید.در قسمت هایی که جای زخم و ریختگی است این تکنیک مناسبترین گزینه است.
این تکنیک اگر با دقت زده شود شاید در نگاه اول مشخص نباشد که فیبروز است یا تکنیک دیگر.اما به مرور زمان و ماندگاری رنگ و همچنین تکرار دفعات کمتر ترمیم، باعث شده که نانو بروز بسیار پرطرفدار از بقیه تکنیک ها باشد.

نانو بروز توسط چه کسی ابداع شد؟

نانوبروز هم اولین بار توسط آقای برانکو بابیک همان شخصی که تکنیک فیبروز را عرضه کرد، ابداع شد.این تکنیک در واقع همان میکروبلیدینگ است که توسط دستگاه انجام می شود. ظرافت و زیبایی بلید و فیبروز کاملا شناخته شده است اما چون با قلم انجام می شود مسلما ماندگاری کاشت با دستگاه را ندارد.پس ابداع روش کاشت این تکنیک با دستگاه ایده بسیار خوبی به نظر می رسید.دستگاه و سوزن نانوبروز با مابقی دستگاهها متفاوت است.رنگ از طریق سوزن های نانو که بسیار ریز هستند بر روی خط ابرو یا در جهت ابرو کشیده می شوند.

نکات مهم درباره نانو بروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *