تاتو صورت

سوزن فیبروز

انواع سوزن فیبروز

در صورت خرید سوزن فیبروز و انواع آن می توانید مطالب این صفحه را مطالعه فرمایید تا با مدل های آن و کاربردشان بیشتر آشنا شوید، سپس برای سفارش با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

سوزن فیبروز

سوزن فیبروز ابرو برای انجام میکروبلیدینگ ابرو (تکنیک جدید هاشور ابرو) استفاده می شود.سوزن فیبروز از مجموع یک سری سوزن بسیار کوچک و ظریف چسبیده به هم که در نهایت شبیه به تیغ کوچک است ساخته شده. میکروبلیدینگ ابرو که روشی نوین در هاشور ابرو است یک تکنیک بسیار ظریف، زیبا و کاملا طبیعی است که زیبایی ابروی شما را چند برابر میکند و کاربردهای زیادی نظیر پر کردن قسمت های خالی ابرو، همسان کردن ابروها با هم و … را دارد.

انواع تیغ فیبروز

سوزن شیدینگ یا سایه زنی

سوزن شیدینگ یا سایه زنی

سوزن فیبروز مدل اسلوپ یا سرکج

سوزن فیبروز مدل اسلوپ یا سرکج

سوزن فیبروز مدل یو

سوزن فیبروز مدل U (یو)

هر سه مدل با سری های متفاوت در بازار وجود دارند.که بسته به کاری که قرار است انجام شود انتخاب می شوند. مدل های 12 سر،14،15،16 و 18 سر برای انواع مختلف استفاده می شوند.که مهم ترین اختلاف همین تعداد تراکم سوزن های ریز کنار هم است.عواملی مانند جنس، نوع نازکی و ضخامت پوست مشتری و نهایت مدل مورد نظر در انتخاب آن دخیل است.
سوزن های شیدینگ که اختصاصا برای ایجاد سایه استفاده می شود ظاهر کاملا متفاوتی از دو نوع دیگر دارد.این سوزن ها همچنان از مجموعه سوزن های دارای تراکم و ریز چسبیده به هم هستند اما ظاهر آنها گرد است.یعنی به صورت تیغ صاف نیستند مانند استوانه گرد هستند.آمبره کردن،ایجاد سایه روشن و تیره بین خطوط فیبروز اصلی ترین کار این تکنیک است و بر روی برخی قلم های فیبروز که دو سر هستند میتوان در عین حال دو تکنیک را اجرا کرد.نتیجه نهایی این تکنیک بسیار زیبا و شیک است.
اما بر اساس یک اصل کلی و استاندارد سوزن های با تعداد سر کمتر مناسب افرادی با پوست های نازک است و برعکس سوزن هایی با تعداد سر بیشتر برای افرادی با پوست ضخیمتر مناسب است.

اولین کمپانی که به طور تخصصی این سوزن ها را تولید کرد شرکت “فی” بود.کمپانی ها و برنهای مختلف دیگری هم این نمونه سوزن ها را تولید می کنند که قیمت های آنها عموما متوسط یا رو به بالا است.علت بالا بودن قیمت سوزن فیبروز به دلیل ظرافت سوزن هایی است که استفاده شده.تراکم سوزن های فی بسیار زیاد است که همین باعث ظریف تر شدن نتیجه کار می شود.در مجموعه تاتو آکادمی هر دوی این مدل ها برای فروش موجود است و برای اطلاعات بیشتر می توانید با این شماره 09059749800 تماس حاصل فرمایید.

سوزن های فیبروز در چند سال اخیر به دلیل کیفیت بالا مورد استقبال پیگمنتر ها در سرار جهان واقع شده اند.فیبروز یک تکنیک جدید و نوآورانه در شاخه هاشور ابرو توسط شخصی به نام “برانکو ببیک” ابداع شد که بعد از آن به سرعت مورد توجه بسیاری از افراد که به دنبال هاشور

سوزن فیبروز

ابرویی هرچه طبیعی تر بودند قرار گرفت.طبیعتا این تکنیک لوازم، ابزار و سوزن های فیبروز خاص خودش را احتیاج داشت. بنابراین آقای ببیک علاوه بر ابداع این تکنیک لوازم تخصصی این روش را ، تحت عنوان برند ” فی ” روانه بازار کرد. لوازم تخصصی Permanent makeup یا آرایش دائمی تحت عنوان برند فی به سرعت در سراسر جهان مورد استقبال واقع شد و به دلیل کیفیت بسیار بالای محصولات به سرعت جای خود را به محصولات قدیمی تر داد.

قیمت سوزن فیبروز

قسمتی از محصولات این کمپانی شامل انواع سوزن های فیبروز، سوزن نانو فیبروز، سوزن فیبروز ابرو و سوزن بلید فیبروز هستند.سوزن های فیبروز اختصاصا برای هاشور ابرو استفاده می شود که در چندین اندازه و مدل عرضه می شوند.قیمت این سوزن های از $ دلار تا $ دلار هستند.

سوزن بلید فیبروز یا سوزن فیبروز ابرو با ایجاد خطوط بسیار ظریف در جهت رویش موی ابرو قسمتهای خالی را پر کرده و ابروهایی بسیار طبیعی ولی در عین حال پر به شما می دهد.یکی از اصلی ترین مزایای این تکنیک نیز پر کردن ابروها به طبیعی ترین حالت ممکن است.
سوزن های فیبروز و سوزن های نانو فیبروز همگی به یک شکل هستند و تفاوت اصلی آنها در تعداد سری های آنها می باشد.مثلا زمانی که شما تازه شروع به این کار کرده باشید مسلما کار کردن با سوزن های فیبروز اسلوپ یا سرکج برای شما راحت تر خواهد بود.اما در صورت حرفه ای بودن مسلما شما سوزن های یو شکل را انتخاب خواهید کرد.در تقسیم بندی این دو مدل ، مدل “یو” به سوزن های نانو فیبروز نزدیک است;زیرا سوزن های یو شکل ابتدا و انتهای خطوط مویی را دقیقا مانند خود موی ابرو میکشد.زاویه گرفتن آنها در بین دست کمی سخت تر از سوزن های اسلوپ است اما بعد از چندین بار ترمیم به راحتی می توان با این مدل کار کرد.
سوزن فیبروز ابرو ،سوزن بلید فیبروز ، تیغ فیبروز ابرو ،تیغ فیبروزهمگی در واقع یکی هستند.و همگی برای روش جدید هاشور ابرو استفاده می شوند.در اینجا عنوان همگی را برای شما آورده ایم و قصد داریم بگوییم که اگر یکی از این عناوین را دیدید نه جای تعجب دارد و نه برایتان جای سوال شود که اینها چه تفاوتی با هم دارند. سوزن و تیغ هر دو یک کار را انجام می دهند;خراشیدن قسمتی از پوست و تزریق رنگ به زیر پوست شما.تفاوت اصلی آنها در شکل و عملکرد آنهاست.تیغ باعث خراش عمیق در امتداد یه خط می شود اما سوزن باعث خراش عمقی تری در یک نقطه.از آنجایی که فیبروز به روش بلیدینگ (یعنی تیغه) به صورت دستی انجام می شود با استفاده از یک قلم هاشور ،پس احتیاج است که از تیغ کوچکی برای خراشیدن و تزریق رنگ استفاده شود.بنابراین به طور کلی خیلی تفاوتی ندارد که شما با کدام یک از این موارد قصد خرید سوزن فیبروز یا تیغ فیبروز ابرو را دارید.

دستگاه فیبروز ابرو

فیبروز ابرو دستگاه ندارد، یعنی دستگاه به معنیه جسمی که دارای موتور و آداپتور باشد نیست. فیبروز ابرو به صورت دستی با استفاده از یک قلم دستی شبیه به خودنویس انجام می شود.همین امر باعث تفاوت این تکنیک در نحوه انجام و نتیجه نهایی آن شده است.
خطوطی که به وسیله تیغ فیبروز کشیده می شود آنقدر طبیعی و زیبا است که تشخیص موی واقعی و رنگ را غیر ممکن می کند.قلم فیبروز دارای نگه دارنده در انتهای آن است ، در برخی مدل ها که دو سر هستند هر دو طرف آن نگه دارنده دارند.تیغ فیبروز از هر نوع آن درون این نگه دارنده ها چفت می شود و با زاویه متناسب که برای هر تکنیک متفاوت است ، به صورت دستی ایجاد هاشور می کند.قدرت و فشار دست دو عامل مهم در این نوع هاشور است.

انواع فیبروز

فیبروز ابرو انواع مختلفی دارد که تا حد زیادی به مهارت و سلیقه پیگمنتر بستگی دارد.اما اصلی ترین مدل های آن را به شما می گوییم که عموما پرطرفدارتر هستند.به طور کلی 4 مدل از اصلی ترین مدل های فیبروز است.

Spine3
Spine5
Spine6
Upper spine

مدل Spine3 مناسبترین مدل برای افرادی با ابروی کم پشت است; در این مدل ،خطوط بر اساس قسمت انتهایی ابرو کشیده می شود.در واقع خطوط هاشور به سمت دم ابرو کشیده می شود.به این مدل سه بعدی هم می گویند.
مدل Spine5 مناسبترین مدل برای افرادی که ابروهای نامنظمی دارند;در این مدل، شروع خطوط از قسمتی که حد فاصل تاج و ابتدای محل رویش ابرو است کشیده می شود. این مدل مناسب ابروی آقایان نیز هست.
مدل Spine6 که به مدل کلاسیک نیز معروف است ، خطوط هاشور در قسمتی از نقطه انتهای قوس پایینی ابرو کشیده می شود.
مدل Upper Spine مناسب افرادی که ابروهای پهن ، یکدست و رو به بالا دوست دارند است.در این مدل خطوط هاشور رو به بالا کشیده می شود.

مدل اسپین 3
مدل اسپین 5
مدل اسپین 6
هاشور آپر اسپین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *