تاتو صورت

مداد هاشور ابرو چیست

مداد هاشور ابرو چیست

مداد هاشور ابرو چیست

این که مداد هاشور ابرو چیست و در چند مدل متفاوت در بازار موجود است را در این مقاله بررسی می کنیم. یک نوع از آن مدادهای بلند قهوه ای هستند که مغزی نسبتا پهنی دارند.مقداری چرب هستند که به راحتی روی پوست سر می خورد اما در عین حال ماندگاری نیز دارد.برای تیز کردن سر آن هم می توان از مداد تراش مخصوص هم از تیغ استفاده کرد.اما باید دقت داشت که حالت دادن به آن نباید به صورت گرد باشد.چون قرار است با ان خطوط کشیده شود.البته خود مغزی به صورت زاویه دار برش خورده است. نوع دوم که در بازار موجود است که آن هم برای هاشورهای موقت استفاده می شود.این مدادها دارای سر اوریب مانند و تیزی هستند تا بتوان با آن خطوط مویی ظریفی مانند موی ابرو کشید.این مدل از مداد ها به صورت ماژیک هستند.این مداد مناسب برای آراستگی ابروها بدون اینکه نیاز به کشیدن سایه و پر کردن قسمت های خالی ابرو با مداد های عادی باشید است.به وسیله این مداد می توان خطوطی را لابه لای ابروها کشید تا مانند هاشور ابروهای شما را پر کند.
نوع سوم مدلی از قلم های طراحی هستند که دارای یک براش متراکم و نسبتا سفت است.به این صورت که به سایه مخصوص ابرو آغشته می شود و در میان ابرو کشیده می شود.
از این مدادها برای انواع هاشور ابرو، فیبروز،میکروبلیدینگ،نانو بروز،،شیدینگ ابرو، بن مژه، تاتو چشم و …. به طور موقت استفاده کرد.این مداد ها تازمانی ماندگاری دارد که شسته شوند.

روش های موقتی طراحی و هاشور ابرو

به طور کلی برای طراحی موقتی ابروها به روش هاشور ابرو از طریق سه مدل امکان پذیر است که به ترتیب به شما می گوییم.
طراحی با مداد هاشور ابرو

طراحی موقت با مداد هاشور ابرو چیست

طراحی با مداد ابرو را تقریبا هر دختر و خانمی بدون داشتن مهارت خاصی انجام می دهد.اما خوب است برای انجام این کار به این چند نکته هم توجه کنید.اگر ابروی روشنی دارید به وسیله مداد تیره و کشیدن خطوط هاشور مانند می توانید کمی روشنی ابروهایتان را بگیرید.اما توجه کنید که یک یا دو درجه تیره تر انتخاب کنید.زیرا ممکن است تناقض رنگ زیاد توی ذوق بزند و حالت چهره شما را مصنوعی کند.به طور کلی همیشه رنگی را انتخاب کنید که نزدیک ترین گزینه به رنگ پوستتان باشد.و همیشه 1 یا 2 درجه تیره تر یا روشن تر از رنگی که هستید بهترین گزینه است.
همیشه ابتدا هنگام طراحی مداد را به آرامی روی پوستتان بکشید زیرا کشیدن و ضربه محکم مداد روی پوست یک خط ضخیم و پررنگ ایجاد می کند.و همینطور سعی کنید داخل کادر ابروها و موها خطوط را بکشید و پر کنید. این کار باعث پر شدن ابروها می شود و دیگر نیازی نیست تا چند سانت بالاتر از ابروها مداد بکشید.
همیشه در حالت طبیعی ابروها، دم نازک تر و کمرنگ تر است نهایتا به کشیدن یک یا دوخط بسنده کنید و اصلا سعی نکنید به وسیله مداد آن را خیلی پهن کنید.چون از حالت طبیعی خارج می شود و چهره مصنوعی به شما می دهد.همچنین برای تاج ابروها کادر درست نکنید که حالت مستطیل بگیرد.

طراحی موقت ابرو به روش هاشور با سایه

در این روش هم مانند مداد باید سعی کنید نزدیکترین رنگ به ابروها را انتخاب کنید.طراحی با سایه نیز روشی عالی برای پر کردن ابروهایتان است.ابتدا ابروها را تمیز و شانه کنید سپس با هر سایه ای از ابرو قسمت های خالی ابروهایتان را پر کنید.می توانید برای طبیعی شدن نتیجه یک یا دو دور با ابروهایتان را شانه کنید تا سایه و موی ابرو با هم تلفیق شوند.
حتی برای زیبایی بیشتر می توانید هم به کمک سایه و هم مداد تکنیک تلفیقی روی ابروهایتان کار کنید.اما باید بسیار ظریف و آرام این کار را انجام دهید تا صورت شما توی ذوق نزند.

طراحی موقت ابرو به روش هاشور با ماژیک

ماژیک ابرو بسیار شبیه به مداد ابرو است با این تفاوت که سر بسیار نازک و تیز تری دارد.به راحتی می توان با آن قسمتهای خالی ابرو را خیلی ظریف پر کرد و همچنین داوم و ماندگاری آن نسبت به مداد بسیار بالاتر است.چون حالت جوهر دارد ایجاد خشکی و جسبندگی روی پوست نمی کند.گزینه ای عالی برای افرادی که خطوط خیلی نازک می خواهند.هم برای ابروهای تیره و هم روشن بسیار عالی است.
مزایایی مانند ماندگاری رنگ،نوک نمدی اما انعطاف پذیر عدم ایجاد سایه و لک بعد از چند ساعت،عدم خشکی و چسبندگی، پوشش یکنواخت و یک خط باعث شده تا ماژیک طراحی بسیار پر طرفدار باشد.

هاشور ابرو با ماژیک

معایب هاشور ابرو موقت

طراحی با مداد ابرو یکی از پرکاربردترین و راحت ترین گزینه ها برای آرایش ابرو است.اما متاسفانه مداد ابرو موجب آسیب رساندن و از بین بردن ریشه مو می شود. رنگهای هربار جمع شده در ریشه مو و استفاده دائم از آن می تواند آسیب و خطرات بیشتری را به ابروهای شما وارد کند.به دلیل فراوانی این محصول متاسفانه شاهد موارد بسیار زیاد تقلبی در بازار هستیم که اصلا کیفیت خوبی ندارند از بی کیفیترین مواد اولیه استفاده شده اند و موجب مشکلات پوستی و التهاب، حساست شدید، خارش و عفونت می وشوند.ماژیک و سایه هم در صورت تقلبی بودن وضعیت کاملا مشابه به همین موارد را دارند.که باید در انتخاب نوع محصول و کیفیت آن کاملا مطمعن شود.
یکی دیگر از معایت طراحی موقت ابرو پاک شدن بسیار زود آن است.به طوریکه با هر بار شستن آرایش باید ابروها را نیز پاک کنید و در حالیست که برای انجام ان کلی وقت گذاشتید.اما اگر این کار را هرروز انجام می دهید و از انجام آن گریزان هستید روش های نانو بروز، فیبروز، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ بهترین گزینه برای شماست.

2 thoughts on “مداد هاشور ابرو چیست

 1. مریم گفت:

  بهترین آموزشگاهیه که تجربه آموزش توسط اساتیدشو داشتم
  مرسی از میکرو آکادمی

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   باعث افتخار ما است که در خدمت شما بودیم همچنین ممنون از حسن نیت شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *