تاتو صورت

شیدینگ ابرو چیست؟

بهترین مرکز شیدینگ ابرو در تهران

شیدینگ ابرو چیست

اینکه شیدینگ ابرو چیست، باید بدانید که یکی از تکنیک های بسیار زیبا و طبیعی هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن است.که تلفیق آن با میکروبلیدینگ هم زیبا و جز روش های جدید پرطرفدار است.شیدینگ که عمل سایه زدن به وسیله دستگاه از طریق انتقال رنگدانه است و میکروبلیدینگ ایجاد خطوط مویی در ابروها که تلفیق این دو با هم نتیجه فوق العاده ای دارد. تکنیک سایه ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن که در انگلیسی shading نام دارد.در واقع عمل تزریق سایه پودری خاص با تکنیک خاص به لایه درم نیست! این تکنیک را خیلی از افراد به اشتباه متوجه می شوند که در واقع پودر را زیر پوست پخش می کند. در حالیکه این تکنیک رنگ را با یک تکنیک خاص شبیه به پودر به لایه درم تزریق می کند.با یک سری زاویه و حرکت خاص رنگ مانند سایه و پودر زیر پوست کشیده می شود که نتیجه نهایی کاملا شبیه به سایه آرایشی می شود.
در این روش رنگدانه ها توسط سوزن میکروشیدینگ به لایه درم تزریق می شوند ، که ابروها حالت سایه و مخملی می گیرد و زیبایی ابرو را دو چندان می کند.این روش برای افرادی که در ابروهای خود همیشه از سایه استفاده میکنند بهترین گزینه است.
یکی از تفاوتهای اصلی شیدینگ ابرو با تاتوهای قدیمی در نحوه انجام آن است.در سایه ابرو بر خلاف تاتوهای قدیمی خبری از کادر مشخص و رنگ غلیظ در یک نقطه نیست.رنگ به صورت سایه در همه قسمتهای ابرو پخش می شود و حالت آمبره به ابروها می دهد.
انجام این تیکنیک مستلزم آموزش است که در کلاس های آموزشی تاتو تحت سر فصل آموزش شیدینگ ابرو و آموزش هاشور ابرو ارائه می شود.

شیدینگ ابرو چیست

انواع شید ابرو

شید ابرو به دو روش انجام می شود :

• شیدینگ با سوزن پاور
• شیدینگ با سوزن فلت

شیدینگ با سوزن پاور : این نوع شیدینگ با تکنیک دات ورک و سوزن تک سر انجام می شود و برای سایه های پودری و مخملی بسیار مناسب است.می توان با این تکنیک کل ابروها را پر کرد و یا قسمتهای کوچک را به صورت نقطه ای پر کرد که در نقطه ها می توان از تکنیک دات هم استفاده کرد.
شیدینگ با سوزن فلت : این نوع شیدینگ با تکنیک پرتابی و پی در پی برای پر کردن کامل ابرو استفاده می شود.این تکنیک مناسب افرادی است که قصد دارند به طور کامل ابروهای خود را به صورت سایه پر کنند به طوریکه هیچگونه سایه روشن و تیره ای نباشد.

چند نکته مهم :

سوزن های 3،5 پاور و 3،5،7 فلت برای پر کردن حجم زیاد ابرو استفاده می شود یا برای پر کردن کامل داخل ابرو.شیدینگ هایی که با 7 فلت انجام می شوند به صورت پرتابی انجام شده اما با سوزن های پاور 7 هم می توان در صورت کم کردن فشار دست حالت سایه را برای ابروها ایجاد کرد.
سایه های پودری و پوینت که سایه های مخملی هم به آنها می گویند به صورت پرتابی و ضربه ای روی پوست ایجاد می شوند.به طور کلی با نوع مختلف سوزن می توان در شیدینگ تکنیک های خاصی را به کار برد.

2 thoughts on “شیدینگ ابرو چیست؟

 1. سهیلا گفت:

  ممنونم بابت اطلاعاتی که در اختیارمون میزارید

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   با تشکر از توجه و حسن نیت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *