تاتو صورت

مناسب ترین مدل ابرو برای صورت های مختلف

صورت گرد : بهترین فرم ابرو ، فرم ابروی زاویه دار با ارتفاعی بلند و دمی کوتاه است. این فرم ابرو باعث می شود صورت بلند تر و باریکتر به نظر برسد اما زاویه ابرو را نباید زیاد شیب داد زیرا گردی صورت را خیلی بیشتر نشان میدهد.بدترین نوع ابرو هم برای این صورت مدل ابروی گرد است.

صورت کشیده : بهترین فرم ابرو ، ابروی صاف و افقی است که باعث می شود چشم ها در یک راستا به نظر آید و ظاهر چهره را بیضی شکل نشان دهد. بدترین مدل برای این نوع صورت ابروی زاویه دار با ارتفاع بلند است و دمی کوتاه که حالت کشیدگی صورت را نشان میدهد.

صورت چهارگوش (مربع): بهترین فرم ابرو ، ابروی زاویه دار و ابروی منحنی با قوس تیز برای منحرف کردن توجه از آرواره هاست.بدترین مدل  برای این نوع صورت ابروی نازک و گرد است.

صورت قلب یا گلابی : بهترین فرم ابرو ابروی گرد است که مقداری از تیزی چانه را ملایمتر کند و بدترین مدل برای این نوع صورت ابروی صاف و افقی است که برای خنثس کردن قسمت پهن چانه مناسب نیست.

صورت خشتی (چند ضلعی) : بهترین فرم ابرو ، ابروی زاویه دار و ابروی منحنی قوس دار است. چون استخوان های پهن گونه ها و شقیقه هایتان را باریک جلوه می دهد . ابروی گرد انتخاب دیگری است برای این مدل صورت زیرا به این چهره زاویه دار حالت ملایم تری میدهد. بدترین مدل برای این نوع صورت ابروی صاف است که حالت فرم صورت کوتاه تر به نظر برسد زیرا این ابرو باعث جلب توجه دیگران به پهنای صورت می شود و در نتیجه صورت خیلی پهن به نظر می رسد.

صورت بیضی : بهترین فرم ابرو ، ابروی زاویه دار ملایم است و بدترین مدل برای این نوع صورت ابرو با ارتفاع بلند زیرا چهره را خیلی متعجب و یا عصبانی نشان میدهد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *