تاتو صورت

قرینه سازی در تاتو لب

بالاترین نقطه قوس لب دقیقا وسط سوراخ بینی باشد.

گوشه لبها دقیقا در قسمت داخلی مردمک چشم باشد.

قرینه سازی در تاتو لب

تکنیک دیگر حجیم سازی و بزرگ نمایی لب این است که طرح را طبق نظر مشتری بسته به حجم درخواستی کشیده و بعد از بی حسی با سوزن 5 سر پاور شروع به کار میکنند این سوزن سایه هایی با شدت کم ایجاد میکند و ایجاد خط نمیکند در این تکنیک سعی کنید رنگ ترکیبی را کاملا نزدیک به رنگ لب مشتری و یا حتی خود آن درست کنید تا کاملا طبیعی باشد. این تکنیک برای کسانی است که لب های بسیار نازک و باریک دارند و خواهان حجم زیادی هستند و در عین حال روش بسیار طبیعی میخواهند و از خط لب یا سایه دور لب هم خوششان نمی آید.

نکته بسیار مهم در قرینه سازی در تاتو لب و در رابطه با سایه و خط لب این است که عمق بالای سوزن روی لب مخصوصا در رنگهای تیره موجب بوجود آمدن رنگ آبی و خاکستری می شود پس میزان عمق سوزن بسیار مهم است در سایه زدن لب گاهی دو یا سه جلسه نیاز به ترمیم است. هرچه رنگ انتخابی روشنتر باشد به ترمیم بیشتر نیاز است . همچنین در طراحی لب برای سایه هیچوقت محدوده لب را بیشتر از یک الی دومیلیمتر بالاتر نبرید چون با جا افتادن و کمرنگ شدن رنگ کار بسیار غیر طبیعی جلوه می دهد.

طراحی را هم می توانید از گوشه و هم از V لب آغاز کنید ولی به طور کلی طراحی از گوشه لب بهتر ، دقیق تر و نتیجه قرینه سازی بهتر می شود.

Related Posts

2 thoughts on “قرینه سازی در تاتو لب

 1. هانیه سهرابی گفت:

  سلام
  سایت خیلی خوبی دارید. خیلی استفاده کردم. ممنون

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   هدف اصلی ما رضایت و بالا بردن میزان آگاهی شما در حیطه تاتو صورت است و همچنین باعث خرسندی و افتخار ما است که از مطالب و محتوایات سایت تاتو آکادمی نهایت استفاده را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *