تاتو صورت

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموور

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور (که پایه آن از اسید میوه گرفته می شود ) هستند و کار اصلی آن بیرون کشیدن رنگ از زیر پوست است. تاتوهای قدیمی توسط یک محلول اسید میوه خارج می شود یا به رنگ خاکستری کم رنگ در می آید چنانچه کاملا خارج شود نیاز به ملانین سازی ندارند. اما اگربعد از پاک کردن تاتو ابرو رنگ دانه های خاکستری بجا بگذارد در ترمیم های بعدی حتما از رنگ دانه سازی  استفاده شود.

این محلول شیمیایی نسبتا قوی برای استفاده بدن و صورت تا حد کمی تفاوت دارند.ریموور های بدن قوی تر و اسیدی تر هستند.در هنگام استفاده از ریموور اگر پیگمنتر کار دقت و مهارت نداشته باشد باعث ایجاد زخم ، گود شدگی و ایجاد گوشت اضافه می شود. این محلول به هیچ عنوان در صورت بلد نبودن کار با آن نباید استفاده شود.

دو روش برای پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموور

روش اول

محلول ریموور یا اسید میوه که از قبل آماده و می توان از بازار خریداری کرد.برای ابروهایی مورد استفاده است که شخص یا کلا قصد پاک کردن آن را دارد یا قصد پاک کردن بخش هایی از ابرو را دارد.اگر تاتوها خیلی قدیمی و پر رنگ باشند بعد از پاک شدن قسمت هایی از ابرو خاکستری می شود.که می توان در ترمیم های بعدی به وسیله رنگ دانه سازی آن قسمت ها را پوشش داد.اگر هم که کامل رنگ خارج شده باشد یا کمرنگ باشد اصلا ردی از رنگ خاکستری باقی نمی ماند.

روش دوم

این روش برای زمانی مناسب است که در حین کار خطی اشتباه کشیده شده یا کلا رنگ باشد همان لحظه پاک شود که به آن ساکشن می گویند. به وسیله محلول ساکشن می توانید این کار را انجام دهید.این محلول به صورت آماده در بازار موجود نیست ولی خودتان می توانید آن را در درست کنید.دو قطره لیدوکائین را با مقداری آب مقطر به خوبی مخلوط کنید و مقدار مورد نیاز از آن را برای پاک کردن قسمت مورد نظر استفاده کنید. اما ما این روش را تا جای ممکن پیشنهاد نمی کنیم زیرا خود کاشت پوست را حساس می کند و با عمل ریموو آسیب شدید و فشار زیادی به پوست وارد می شود.و همینطور در صورت نداشتن مهارت باعث پخش شدن رنگ زیر پوست می شوید.تا جای ممکن در زمان کاشت دقت کنید و در صورت خطا آن را به زمان ترمیم موکول کنید.

نکته : چنانچه پیگمنتر هنگام پاک کردن تاتو ابرو دقت نداشته باشد احتمال گود کردن یا اِسکار و یا ایجاد گوشت اضافه (کلوئید) در ناحیه می گردد.

مراحل پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموور

آماده سازی پوست و تمیز کردن آن از هرگونه مواد آرایشی و کرم.
گذاشتن بی حسی دقیقا مانند مراحل هاشور.
اجرای تکنیک صحیح قبل از پاک کردن تاتو ابرو ابتدا کاربر پوست را بدون هیچگونه موادی توسط سوزن مناسب با عمق ۱/۵ میل به حالت ضربه ای ایجاد خراش نموده سپس با یک گوش پاک کن یا میکروبراش مواد ریمور را روی پوست به حالت برف پاکنی می مالد بعد از مکث پوست را تمیز کرده و عمق سوزن را روی ۱ میل گذاشته با مواد توسط گوش پاک کن روی پوست مالیده و سپس سوزن را به صورت چرخشی روی آن حرکت داده بعد از مکث ۵ دقیقه ای و پاک سازی پوست انجام شود.در مرحله آخر عمق ۰.۵ میل و پاک کردن خونابه و گذاشتن ریموور را تکرار کنید. حتما مکث ۵ دقیقه ای در بین تمام مراحل انجام شود.
اگر پیگمنتر کار تمامی مراحل ریمو تاتو ابرو را به درستی انجام دهد هیچگونه آسیبی به بافت پوست نزده و رنگ را به راحتی از لایه های زیرین پوست خارج می کند.
توصیه های مراقبت بعد از کار بعد از انجام ریمور تا ۴ روز به پوست نباید آب زده شود.
استفاده از پمادهای ترمیمی و پر کننده پوست و از پمادهای تترراساکلین و بتامتازون استفاده شود

نکته : ریمور روی نقاطی که پوست نازک و حساس دارد زده نمی شود مانند پلک و پوست داخل لب و این مراحل به جز تاتو ابرو برای تاتو لب هم استفاده می شود.

Related Posts

193 thoughts on “پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموور

 1. پروا کیوان فر گفت:

  سلام خسته نباشید من 5 روز پیش ابروهامو ریموو کردم با یه سوزنی ضربه زدن و سپس موادی رو روی ابروهام قرار دادن بعد که پاک کردن گفتن نیاز به جلسه بعدی نیست تمام رنگ بیرون کشیده شده. در حالیکه زخم هست و هنوز رگه هایی از رنگ هاشور مونده و ابروهام زخم و پوسته ریزی داره ژل ترمیم کننده contractubex استفاده میکنم که بعد از خشک شدن پوست پوست میشه. پوستم خیلی چرب هست. میخواستم بدونم تیرگی ابروهام رفع میشه؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   پاک شدن کامل رنگ کاملا بستگی به جنس پوست و رنگی که برای شما اسفاده کرده اند دارد.اینکه با چه تکنیی کاشت انجام شده و رنگ چقدر زیر پوست شماست.اما به طور کلی برای نتیجه مطلوب حداقل 2 جلسه لازم است.

 2. یاس گفت:

  ببخشید من یک هفت‌ است که نانوبلیدینگ فیبروز انجام دادم و خیلی ناراضی هستم
  میخواستم بدونم میشه بعد از یک هفته گذشته من برم ریمو کنم یا باید یکماه بگذره؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   فیبروز ابرو در صورت عدم ترمیم ریزش پیدا می کند و کم رنگ می شود . بهتر است بعد از 1 ماه ریمو را انجام دهید.

 3. فاطمه گفت:

  سلام
  من یکهفته س ابروهامو بولد بروز کردم و خیلی پشیمونم
  خیلی پهن و تیره و بدشکله
  میخوام پاکش کنم هر چی زودتر، با توجه به اینکه پوست حساسی دارم میتونم با گذشت یکهفته برم ریموو کنم ؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   با وجه به اینکه پوست حساسی دارید خیر.دیرتر انجام دهید.و برای ریمو حتما جای مطمئنی را انتخاب کنید.

 4. فاطیما گفت:

  سلام برای پاک کردن با فی ریمووال موقع زخم کردن تتو از کدوم مواد استفاده میشه بعدش چ موادی میزنن.مواد انزیم و لایت با هم زده میشم
  ممنون میشم پاسخ بدین

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   زحم کردن پوست در حین کار ناشی از اجرای تکنیک بد است. اما یه طور کلی آنزیم ، سلوشن و نوترالیزر حتما در ریموال فی استفاه می شود.

 5. مهشید گفت:

  سلام
  من ۸ اردیبهشت مرحله ی اول شیدینگ (پوشش کبودی) لب و سرمه ی چشم را انجام دادم، مرکز زیبایی گفتن ۴۰ روز بعدبرای ترمیم برم، حالا پشیمان شدم چون سرمه چمامو کوچیک و تنگ کرده و رنگ لب های خودم هم صورتی لایت بود به طور طبیعی و قشنگ بود، آیا باد زودتر برای ریموو اقدام کنم یا فرقی نداره؟
  راهنماییم کنید ممنون میشم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   برای هرگونه ریمو چه با دستگاه چه لیزر باید به پوست خود زمان دهید تا کمی ترمیم شود.تاتو خط چشم به وسیله لیزر انجام شود بهتر است زیرا با مواد کمی ریسک به همراه دارد.تاتو لب بعد از مدتی ریزش دارد به دلیل بافت عضله ای، و عدم ترمیم رنگ را از بین می برد.

   1. شهرزاد گفت:

    سلام وقتتون بخیر،ببخشید ایا ریمو کردن تتو متفاوته با مواد ریمور؟ یعنی هرموادی ی روش خاصی داره؟

    1. میکرو آکادمی گفت:

     با درود
     مواد ریمور برای پاک کردن تاتو استفاده می شود.اما ممکن است شخص برای پاک کردن تاتو روش لیزر را انتخاب کند که روشی کاملا مجزا است.

 6. نیلا گفت:

  سلام وقت بخیر .ببخشید من ۶جلسه برای ریمو رفتم هنوزم خیلی رنگ تو ابروهام هست.بنظرتون چیکار باید بکنم دیگه خسته شدم.مشکل از کجاس واقعا.توروخدا راهنماییم کنید ممنون:(

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   از چه ریموری برایتان استفاده شده است؟

 7. Mansoure گفت:

  سلام
  شما چه روشی رو برای ریمو تاتو ابرو پیشنهاد میکنین؟
  من تقریبا ده روز پیش ریمو انجام دادم بروشی ک با یه دستگاه تاتو رنگهارو بیرون کشیدن از پوست و یه مایع سفید رنگ زدن به ابروهام
  الان زخمها ریختن و رنگ تاتو خیلی از قبل کمرنگتر شده
  میخواستم بدونم اگه کاردرستیه جلسه بعدی رو هم انجام بدم
  ممنون

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بله ریمو ابرو به وسیله دستگاه کمی زمان بر است. اما اگر تکنیک درست انجام شود و ریمور اورجینال باشد قطعا جواب خواهید گرفت.

 8. مریم گفت:

  سلام من ابروی مشتریمو با ریموور وگنر حین کار بلیدریموو کردم به دلیل بیردن رفتن هاشور از کادرم دو ماه گذشته ولی اون ناحیه ریموو حالت کل قهوهای باقی مونده به نظرتون این زخم یا پخش رنگ باید چی کارکنم ؟؟؟؟؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   متاسفانه این اشتباه رایج ریمو در حین کار بسیار اتفاق می افتد و منجر به پخشی رنگ زیر پوست می شود.عدم ترمیم همان ناحیه یا لیزر و ریمو

 9. شقایق گفت:

  سلام وقت بخیر من چندروز پیش فیبروز انجام دادم خیلی پشیمون شدم قیافم وحشتناک شده بود قرنیه نبودن تیره بود انقد گریه کردم سریع نوبت ریمو گرفتم فرداش رفتم تهران انجام دادم گفتن زودتر بیای بایک جلسه پاک میشه الان بعد دوروز رفتم حموم پمادی ک معرفی کردن میزنم ارایشگر گفت بعدسه هفته یک ماه قرمزی خوب میشه رنگام میریزه پوست رو نکن
  قرمزی و خطای باقی مانده تاتو ازبین میره؟چقد طول میکشه ؟هیچ جا نمیتونم برم خیلی بد شده ابروم داغونم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   همیشه قبل از انجام هر کاری تحقیق کنید و از کیفیت خدمات اطمینان حاصل نمایید.هیچ تاتویی با ریمو با یک جلسه پاک نمی شود.حداقل 2 الی 3 جلسه زمان لازم است برای نتیجه مطلوب.

 10. سحر گفت:

  سلام خیلی متشکرم از توضیحاتتان و وقتی که میگذارید. تاج یکی از ابروها فرورفته شده و پوستش ناهمگن هست برای این مشکل هم این کرمها کافیه

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بله می توانید استفاده کنید

 11. سحر گفت:

  باید اضافه کنم که از ریمو بایوتاچ استفاده کردم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   ریمور بایوتاچ ریموری خوب است اما نه خیلی قوی.اما در مورد قرمزی باید گفت طبیعی است و در برخی پوست ها ممکن است تا مدت زیادی نیز باقی بماند.ترمیم کننده قوی سیکالفیت را به شما پیشنهاد میکنیم. اما در مورد قرمزی شما باید پماد زد قرمزی از همین شرکت را هم تهیه کنید.چون دو عملکرد متفاوت دارند.

 12. سحر گفت:

  سلام وقت بخیر من دو هفتست ریمو کردم بشدت قرمزه و محل تاج ابرو مودرنمیاد ممکنه یه ترمیم کننده خوب بفرمایید و اینکه چجوری موهای تاج دربیاد لطفا کمک کنید چهرم بد شده ممنونم

 13. سمیرا.ح گفت:

  سلام.من سال 96 اگر اشتباه نکنم ابروهامو فکر میکنم قاب انداختم . حالا اسم دقیق کاری که انجام دادم یادم نیست.الان که رنگش رفته زیر ابروهام قرمز شده با چه روشی میتونم این رنگ رو از بین ببرم که کمترین آسیب به پوست و ابروهام برسه و نتیجه کار خوب باشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   منظور از قاب انداختن شما تاتو کادریست؟ اگر تاتو کادری باشد ممکن است رنگ شما بعد از مدتی اکسید شده باشد اما برای پسنهاد بهتر عکس ابروی خود را به شماره 09059749800 واتساپ کنید تا بهتر بتوان راهنمایی کرد.

 14. ترنم گفت:

  آرایشگر گفته به مرور زمان رنگ کرم کمرنگ میشه فقط می‌خوام مطمئنم بشم آیا درست گفته ؟ یا باید کار دیگه ای برای برطرف شدن رنگ های سفید بکنم ….
  فقط اینو بگم که من دو روز پیش این کار را انجام دادم آیا بعد سه روز که حمام برم و صورتم را بشورم رنگش می‌ریزه ؟ ممنون میشم بهم کمک کنید

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ماندگاری رنگ کاملا به رنگ استفاده شده بستگی دارد.اما به طور کلی رنگهای روشن خیلی زودتر کمرنگ می شوند زیرا بعد از ریزش رنگ به دلیل روشن بودن ، رنگ کمتری زیر پوست باقی می ماند.

 15. ترنم گفت:

  سلام . ببخشید من دو روز پیش به آرایشگاهی رفتم و تاتوی مشکی ابروهای منو ریمو کرد ، با رنگ کرمی یا رنگ بدن …
  کامل ابرو هامو با رنگ بدن بصورت تاتو انجام داد حالا ابروهای خوبه ولی رنگ سفیدی دور ابروهای چه جوری می‌ره ؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بهتر است برای این کار از روش ریموو (پاک کردن ) استفاده کرد نه دکوپاژ.بستگی به پوست شما دارد.همینطور رنگهای کرم ریزش زیادی دارند.اما باید اجازه دهید تا به مرور زمان کمرنگ شود.

 16. Tara گفت:

  سلام
  ابروها مو دوبار ریموو کردم الان از آخرین ریموو ۴ ماه میگذره ولی بازم سایه داره و کامل پاک نشده الان می‌خوام روش بلید بزنم به نظرتون کار درستیه؟ یا دوباره یه جلسه دیگه ریموو برم؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   خیر بلید زدن باعث سایه در ابروهایتان می شود و ممکن است نتیجه کار را از قبل بدتر کند.می توانید از تکنیک نانو بروز استفاده کنید که با دستگاه انجام می شود.همچنین پاک شدن سایه به راحتی نیست و ممکن تا چند سال باقی بماند.

 17. عطیه گفت:

  سلام من سال 89تتو ابرو انجام دادم برای پاک کردن اقدام کردم بعد از جلسه اول ابرو خیلی پررنگ تر شد در حین ریموو جلسه دوم دو روز پیش آبروم خیلی خون میامد خانم آرایشگر می‌گفت از بس خون میاد نمیتونم کارم را درست انجام بدم به نظرتون کارش خوب نبوده خیلی نگرانم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   اگر پوست چربی داشته باشید خون آمدن اتفاق میافتد.همینطور جلسه اول ریموو رنگهای قدیمی را به بالای سطح پوست می آورد که در نتیجه پرنگ شدن ابروها طبیعی است.

 18. Nad گفت:

  سلام وققتون بخیر. من یک روزه که تتو خط چشم انجام دادم و بسیار از نتیجه کار ناراضی هستم. نظرات رو که میخوندم شما لیزر رو برای ریمو خط چشم پیشنهاد داده بودید، اما بعضی ها میگن که باعث سوختن مژه و پلک میشه. من چه کاری باید انجام بدم؟ و اینکه من فقط میخوام دنباله خط چشمم پاک بشه

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   پیشنهاد لیزر فقط و فقط به مشورت پزشک انجام شود.

   1. مبینا گفت:

    سلام شب خوش من دوساله که سایه ابرو زدم الان خیلی رنگش قرمز شده میخوام پاکش کنم به نظر شما از چه راهی بهتر پاک میشه که جاش نمونه

    1. میکرو آکادمی گفت:

     با درود
     بهتر است عکس ابروها در واتساپ مجموعه فرستاده شود تا بتوانیم راهنمایی بهتری برایتان داشته باشیم.

 19. Zahra گفت:

  سلام من ابرو هامو قاب سایه زدم تاج رو خراب کرده چطوری درست کنم ابرومو با لیزر یا ریموور.تازه یک ماهه که زدم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   با روش ریموور

 20. سارا گفت:

  سلام من دیروز میکرو ابرو انجام دادم الان اصلا خوشم نمیاد میخوام هرچه زودتر پاکش کنم توروخدا اگر راهی هست بهم بگید میخوام تا هنوز کامل رنگ زیر پوست تثبیت نشده انجام بدم….شاید تا رنگ داخل پوست نرفته بشه پاک کرد مثلا با الکلی لیدوکایین چیزی…خواهش میکنم راهنماییم کنید

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   به روش ریموال فی میتوانید پاک کنید

 21. پریناز گفت:

  سلام ، من فیبرز ابرو امروز انجام دادم و میخواستم طبیعی بشه ولی برام تاج گذاشته و خیلی پهن کرده ابرو هامو.
  واقعا حالم بده اصلا نمیتونم خودمو ببینم تو اینه، الان میخوام تتوم بریزه و مثله قبل بشه، به نظرتون اگر چرب نکنم بهتره؟؟ یعنی خشک میشه کلا بریزه یا زخم میشه؟ بهم گفته صبر کن، چه کاری بهتره و باعث میشه ابروهام مثله اولش بشه

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   می توانید به روش ریموال فی پاک کنید

 22. ارمغان گفت:

  سلام، آرایشگر من با مواد کالرلیفت بایوتاچ، ابروهام رو که تاتوی ده ساله و دودی رنگ بود رو پاک کرد اما الان بعد از گذشت یک ماه و نیم پررنگ تر و زرشکی شده، باید به ریموال ادامه بدم و جلسات بعدی رو برم؟چون گفت تا هشت جلسه زمان میبره

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   گاهی رنگهای قدیمی مایل به دودی همین واکنش را دارند.اما بهتر است ریموال فی را امتحان کنید زیرا یکی از قوی ترین موادهای ریموو را دارد.

 23. ش.ه گفت:

  سلام. قرمزی بعد از ریموو چقدر زمان میبره تا از بین بره یا کم رنگ بشه؟ بهترین پمادی که میشه برای این مسئله استفاده کرد چیه؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   قرمزی بعد از ریموو کاملا طبیعی است. در برخی پوستها خیلی زود و در برخی تا چند ماه باقی می ماند.

 24. ati گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما من ده روزی میشه ریمو کردم هنون لحظه خروجی رنگ خیلی خوب بود پیگمنتر گفتن جلسه بعد پاک میشه چند ساعت بعد مثل تتو زخم شد و پرنگ حمام که رفتم رنگش ریخت الان احساس میکنم ابروم پرنگ تر شده خیلی نگرانم الان هم از ترمیم کننده لافارر استفاده میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   عملکرد ترمیم اگر با مواد ریمو اورجینال و اصولی انجام شده باشد ابتدا رنگ ها را به لایه بالاتری از پوست می رساند و سپس خارج می کند.شما در مرجله ای هستید که رنگ ها از زیر پوست بالا آمده و نتیجه کار تاتو را پررنگ تر نشان می دهد که اتفاقا نشان از عملکرد صحیح ریمو شما دارد.

 25. ati گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما من ده روزی میشه ابروهامو ریمو کردم همون لحظه خیلی خروجی رنگ داشتم بعداز اون زخم شد و خیلی تیره الان که زخمش ریخته مثل روز اول که رنگ خارج شد نیست انگار پرنگ تر شده آیا بعد از گذشت زمان و استفاده از ترمیم کننده بهتر میشه و اینکه من از ترمیم کننده لافارر استفاده میکنم خوبه

 26. اکرم گفت:

  سلام.ممنون میشم راهنمایی کنید.من به روش رژووی ریموو کردم الان یک هفته گذشته.به من گفتند تا دو هفته نه آب برخورد کنه به زخم ابرو ونه از هیچ پمادی استفاده کن.ولی تو پاسخ هایی که به دوستان دادین دیدم نوشتین پماد ها رو باید استفاده کرد…
  ویه سوال دیگه این ماده که میمونه روی ابرو وخشک میشه تا چند روز تو خارج کردن رنگ اثر داره ؤآیا اصلاً اثر داره یافقط مثه پانسمان عمل میکنه

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   استفاده از پماد تا 3 روز بعد مانعی ندارد و صرفا جهت جلوگیری از ایجاد زخم توصیه می شود.در مورد سوال دوم این خیلی به این ربط دارد که رنگ تاتوی شما چه رنگی است و در چه عمقی کاشت انجام شده و همچنین از زمان تاتو چقدر گذشته است.چون خارج شدن رنگ در افراد مختلف متفاوت است.در حال حاضر ریمووال فی جز برترین و بهترین ریموور ها است که خودش چند جلسه زمان می برد بلافاصله بعد از ریموو از محلول نوترالیزر فی استفاده می شود جهت عملکرد بهتر.مواد استفاده شده بعد از ریمووال خیلی نقش مهمی ندارند به جز خاصیت ترمیم کنندگی روش انجام و مواد ریمووال است که کار اصلی را انجام می دهد.

 27. سپیده گفت:

  سلام،خسته نباشید من حدود یکسال ونیم پیش نانوبروز انجام دادم با رنگ گیاهی اول قهوه ای تیره بود ولی کم کم دودی شد و ابروها نامتقارن بود.برای ترمیم که رفتم دقیقا دم ابرو رو کمی بالا برد و دم قبلی رو پاک گرد و گفت زخمش بیفته لک برطرف میشه که نشد. بعد از گذشت یک سال رفتم برای ریمو تا الان سه جلسه رفتم کمرنگ شده ولی برطرف نشده، به من پیشنهاد دادن بعد ل ۲ ماه از اخرین ریمو برای نانوبروز مجدد برم ولی نگرانم با توجه به سایه قبلی بد فرم در بیاد.به نظرتون ریمو رو تا برطرف شدن کامل ادامه بدم؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بهتر است عکس ابروها دیده شود تا مشاوره بهتری به شما داده شود.می توانید عکس ابروهای خود را به شماره واتساپ 09059749800 ارسال کنید.

 28. نرگس گفت:

  سلام و وقت بخیر .من امروز ابروهام رو فی ریموال کردم .گفتن تا ۳ روز اب نخوره و تو این ۳ روز از هیچ نوع پمادی استفاده نکن .بعد از ۳ روز ترمیم کننده بزن .واقعا تو این ۳ روز اول پماد استفاده نکنم؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بله سعی کنید از پمادی استفاده نکنید

 29. maryam گفت:

  سلام.
  من چندروزقبل میکرو انجام دادم اصلا راضی نیستم،هم خیلی تیره وسیاه شده وهم خیلی پهن😖 که باعث خشن جلوه دادن صورتم شده.
  با ارایشگرکه صحبت کردم گفتن دو روزدیگه بیابرای ریموو،سوالم اینه ریمو ابرو ممکنه بایک جلسه کامل وتمام شه یا چندجلسه طول میکشه؟
  ممنونم از راهنماییتون

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   خیر

 30. سحر گفت:

  سلام دیروز هاشور خطی زدم برای ابرو و متاسفانه خیلی پهن شده و رنگی که استفاده شد مشکی و قصد ریمو بخشی از تاج ابرو رو دارم اما متاسفانه نظرات همکاران شما متغیر عده ای بر ای باورند که سریع اقدام کنم و ریمو کنن عده ای میگن حمام برم عده ای هم میگن بعد 20 روز اقدام کنم ممنون میشم نظرتئن رو بدونم با توجه به اینکه همین الان هم رنگ به خوبی به خورد پوست رفته

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   تا گذشت 30 روز هیچگونه کار پوستی نباید انجام دهید چون پوست شما دارای زخم است و ریمو هم پروسه کاری عمیقی روی پوست انجام می دهد در صورت ترمیم از انجام مجدد آن خودداری کنید زیرا بافت پوست شما را از بین می برد.

 31. kimia گفت:

  سلام من ابروهامو حدود ۴سال قبل سایه زدم و یه بار دوسال قبل هاشور زدم الان شروع کردم به پاک کردن با فی ریموال .سه جلسه رفتم اما هنوز قرمزه و پاک نشده ..بهتره که ادامه جلساتمو با لیزر برم یا همون مواد فی ؟کلا ابروهام رنگ قهوه ای مایل به قرمز داره

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   اگر از ریموال فی اورجینال برای شما استفاده کنند حتما پاک خواهد شد اما بسته به نوع رنگ استفاده شده و نوع کاشت این زمان متغییر است.برخی تاتوها زمان بیشتری می برد تا پاک شود. و به طور کلی بعد از اتمام جلسات همیشه سایه ای از رنگ باقی می ماند که به مرور زمان از بین می رود.

 32. فرشته گفت:

  سلام. وقت بخیر.
  من تقریبا دوهفته هست که ابروهایم را ریموو کردم ولی رمحل ریموو تیره و سیاه شده است؟ علت چیه؟ نیاز به ترمیم داره؟
  همچنین زمان ریمو خط چشم اصلا از پلکم خون نیامد و با زدن مواد ریمور هیچ تغییری نکرد.

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   کار ریموو برای هر پوستی متغییر است.اینکه با چه ریمووری کار شده و به چه روشی.به طور کلی لکه های قرمزی، بنفشی و دودی یا حتی تیره بعد از کار ریموو معمول است که در هر پوستی با توجه به جنش آن زمان متفاوتی می برد تا کاملا پاک شود.ریمور های فی و رژو وی با 3 جلسه کاملا پاک می شود اما در بقیه ریموورها این زمان بیشتر است چون بسیار ضعیف تر هستند.ما برای خط چشم ریموو به روش مایع را پیشنهاد نمیکنیم بهتر است با لیزر پاک شود.

   1. فرشته گفت:

    سلام . ممنونم از پاسخگوییتون.
    از ریمور بایو تاچ استفاده کردند.
    ولی قبل از زدن ریمو به هر روشی خواستند پلک را خراش بدهند تا خونری ی کند ؛ نشد ؛ و خون نیامد و این برای خودشان هم عجیب بود.
    شما میفرمایید بدای ابرو با سه جلسه تاتو پاک میشود؟
    من فکر میکنم رنگ به جای خروج از زیر پوست بیشتر زیر پوست جمع شده.

    1. میکرو آکادمی گفت:

     با درود
     در ابتدا باید بگوییم که اصلا نیازی به هر گونه خراش برای خون ریزی نیست! با یک تعداد خراش کوچک نیز می توان کار را ادامه داد. و دوم اینکه ریمووری که استفاده میکنید بسیار مهم است در حال حاضر ریمووال های فی و رژو وی از همه قوی تر هستند.تعداد جلسات و پاک شدن کاملا بسته به نوع پوست رنگ استفاده شده میزان کاشت و این مسائل مربوط است.و در آخر اگر از ریمووال خوب و اورجینال استفاده شده باشد خروج رنگ در حین کار را مشاهده خواهید کرد.

 33. Mahsa گفت:

  سلام مادرمن ی هفته پیش ابروهاشو سایه زده ولی تاج ابروش خ پایینه و اخمو نشونش میده.اگه امکانش هس بگین براازبین بردن و ریمو اون چیکاربایدبکنه؟ واینکه اگه بوتاکس کنه احتمال داره اون قسمت ابروش یکم بالاتر بره؟؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   با ترمیم و دکوپاژ تا حدی می توان خطوط را اصلاح کرد اما بستگی به رنگ استفاده شده و نوع کاشت دارد.در مورد بوتاکس اطلاعات دقیق نداریم بهتر است با پزشک مشورت کنند.

 34. لیندا گفت:

  سلام من 3 هفتس با رژوی دور لبم ریمو کردم و یه مقدار گود شده ممنون میشم بفرمایید از چه ترمیم کننده ای باید استفاده کنم البته از کرم سوپر سوتینگ رژوی برای ازبین بردن قرمزی استفاده کرده ام ولی برای جای گودی از ترمیم کننده سیکالیفت استفاده میکنم و اینو بگم که زخمو نکندم خودش بعداز یک هفته افتاد

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   از پماد آلفا استفاده کنید نقش ترمیم کننده برای افرادی که لیزر ، ریمو و جراحی انجام داده اند و میخواهند بافت پوست آنها برگردد.

 35. Samira گفت:

  سلام خسته نباشین من یدونه تاتو زدم به پام دو ماه هستش ولی ازش خوشم نمیاد من میتونم اونو با ریموور
  ریمو کنم؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   تاتوی بدن بهتر است با لیزر پاک شود

 36. منصوره گفت:

  با سلام من کار ریموو ابروم رو پنج روز پیش انجام دادم این خانم در پایان کار از چیزی شبیه لاک سفید استفاده کرد که کاملاروی ابروم خشک شد و گفت بعد از یکی دو روز خودش میریزه و این پانسمان بعد از کاره ولی هنوز نریخته و به سختی روی ابروم مونده حتی با حمام کردن…البته خودم روش دست کشیدم و کمتر شده ولی هنوزم هست و به شدت پلکهام متورم شده شما میدونید این چی بوده؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   از ریموور رژ وی برای شما استفاده کرده اند که به مرور با حمام رفتن از بین میرود، در صورت کندن و دستکاری زیاد باعث زخم بدی می شود.اجازه دهید به مرور پاک شود.

  2. فاطمه گفت:

   سلام خوبین
   منم ریموو به همین شکل ۵ روز پیش انجام دادم و مواد خشک شده و سخت به پوستم چسبیده
   چندروز زمان میبره تا بریزه؟
   جاش پر میشه؟

   1. میکرو آکادمی گفت:

    با درود
    ریزش آن به جنس پوست هر فردی و نوع ریمووری که برای شما استفاده شده بستگی دارد.در برخی ممکن است تا دو هفته در برخی تا 2 ماه زمان می برد.

 37. zibbbbbb گفت:

  سلام من ابروهامو ۳ باره که قاب و سایه زدم,ولی از اخرین بار ۱ سال میگذره,قهوه ای تیره زدم,خواستم به یه روشی کمرنگشون کنم بعد فیبروز انجام بدم,خواستم ببینم با چه روشی کمرنگشون کنم که فقط یه حاله کمرنگ بمونه ازشون?ممنون

  1. zibbbbbb گفت:

   بنظرتون اگه دو سه بار دکاپاژ کنم کمرنگ نمیشه?

  2. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   از طریق دکوپاژ می توانید چند درجه رنگ مشکی را روشن کنید.اما با توجه به رنگ پوستتان باید حتما از مکمل استفاده شود.

 38. لیلا گفت:

  سلام ببخشید من کار هایبرید انجام دادم خیلی زشت شده و برای ترمیم هم نرفتم. الان بعد2ماه میخوام پاکش کنم. نوبتم افتاده تو اولین روز پریودی. به نظرتون تاثیری رو پاک شدنش میذاره؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بهتر است زمان ترمیم را به پایان دوره پریود موکول کنید.

 39. شیما گفت:

  سلام وقت بخیر
  من ۲ هفته بعد از فیبروز ابرو از مدل ابروهام خوشم نیومد و رفتم برای ریمو، در طول انجام ریمو پریود بودم و ابروهام خیلی درد میکرد که اون خانم مجبور شدن کمتر سوزن رو فشار بدن و گفتن بخاطر همین ۲ جلسه نیاز هست، بعد از انجام ریمو به شدت پلک هام و پیشونیم ورم کرد که رفتم بیمارستان رازی پوست، بعد از کلی قرص و پماد خوب شدم ولی رنگ ابروهامم نرفت، حالا به نظرتون جلسه دوم برم یا نه؟ چون پول زیادی هم بابتش دادم. با تشکر

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   معمولا تا 1 ماه زمان نیاز است تا مدل واقعی ابرو خودش را نشان دهد.شما دقیقا در زمان التیام پوست فشار مجدد ریموو را به آن آورده اید که مسلما پوست شما توان بازسازی را نداشته و آسیب جدی دیده است.مطلب دوم کار ریموو بسیار حساس است و باید با مهارت کامل انجام شود .اگر برای شما به درستی انجام می شد مسلما تا به این حد به پوستتان آسیب نمی رسید.با توجه به هزینه زیادی که جهت این کار داده اید بهتر است باز هم صبر کنید تا روند ریزش طبیعی رنگ انجام شود و به مرور کمرنگ شود.

 40. Fafa گفت:

  سلام من چند سال بيش ابروهامو تاتو كردم ميخواستم پاك كنم … روشي هست ك كامل پاك؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   پاک شدن رنگ تاتو به عوامل زیادی بستگی دارد.جنس پوست، نوع رنگ استفاده شده، پر رنگ یا کم رنگ بودن، نوع تاتویی که کار شده، مثلا تاتوهای کادری که رنگ یک تخته زیر پوست تزریق شده بعد از پاک شدن همیشه همراه هاله ای خاکستری و سبزی می میاند.حتی با لیزر نیز جای تاتو کار شده ممکن است بماند.هرچه عمر تاتو بیشتر باشد پاک شدن آن سختتر است.

 41. مهسا گفت:

  سلام من تتوی ابرو قدیمی داشتم حدود ۵ جلسه با روش‌فی ریمووال پاک کردم ولی کامل پاک نشده و قرمز شده از دکتر پوست مشورت خواستم برای پاک کردن با لیزر بهم گفتن چون از روش فی استفاده کردم وقتی لیزر کنم اول رنگهای باقی مونده مشکی میشه و بعد رنگهای مشکی رو پاک میکنن
  میخواستم بدونم این حرف درست و اصلا بهتر لیزر کنم یا با همون روش فی ریمووال ادامه بدم؟؟؟؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   به طور کلی احیا شدن پوست پس از ریموو خیلی زمان می برد.در برخی افراد گاها تا 1 سال نیز زمان می برد.اما ریموورهای فی و رژو وی از قوی ترین آنها هستند.ممکن است با لیزر نیز به نتیجه دلخواه نرسید و جز هزینه اضافی بیشتر نتیجه ی مطلوبی برایتان حاصل نشود.بنابراین باید مدت زمان بیشتری به حودتان بدهید و همان ریموال فی را انجام دهید.

 42. نیلا گفت:

  با سلام
  من 40روز پیش ابروهامو میکرو کردم و از تاج ابروهام اصلا راضی نیستم هزینه پاک کردنش هم برا بالاس. میخاستم بپرسم اسید میوه رو از کجا میشه تهیه کرد؟ و اینکه ما میتونیم خومون با اسید میوه یا ریموور تتومون رو تو خونه پاک کنیم؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   اسید میوه بر خلاف اسمش اصلا چیزی نیست که روش خانگی و در دسترس همه باشد.کار کردن با ریموور ها مستلزم گذراندن دوره و مهارت در انجام آن است در غیر این صورت آسیب جدی به پوست و ابرو وارد می شود.

  2. Zahra گفت:

   سلام خسته نباشید
   من سه سال ‌ و نیم پیش برام سایه زدن یه بارم ترمیم رفتم
   حالا می‌خوام پاکش کنم دکتر پوست میگه جز لیزر با چیز دیگه ای پاک نمیشه ابروهام ب قرمزی میزنه رنگش
   حالا ب نظر شما لیزر بهتره یا ریمو
   بعد چه ریمووی مناسب سایه من هستش
   از اطرافیان ریموو کردن خیلی بد شده مثل اینکه یه کرم زده باشی محل تتو

   1. میکرو آکادمی گفت:

    با درود
    امکان قرمز شدن بنفشی و دودی با ریموورهای ضعیف بسیار زیاد است. ریمور فی یکی از بهترین ریمووال های موجود است که پایه آن گیاهی است.اما به طور کلی بعد از کار ریمو حتی با لیزر جای رنگ قبلی مشخص است و بسته به جنس پوست شما پاک شدن کاملا آن متغییر است.در برخی افراد تا ۱ سال نیز جای ریمو مشخص می ماند.هرچه رنگ استفاده شده در تاتو تیره تر و کاشت عمیق تر باشد میزان سایه و لکه شدن بعد از ریموو بیشتر است.

 43. فرشته گفت:

  سلام
  من 3روزه میکروپیگمنتیشن ابرو انجام دادم رنگشم قهوه ای تیره است اما کمی تناژ قرمزی داره
  میخواستم بدونم بهترین روش ریمو برای ابرو من بعد از یکماه کدوم هست؟لیزر یا مواد ریموو
  به من گفتن درصورت استفاده از لیزر ته رنگ قرمر باقی میمونه و کامل پاک نمیشه ایا این درسته؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   روش ریمووال فی و رژو وی را امتحان کنید.

 44. یلدا گفت:

  سلام عزیز دلم من از سال ۹۵ سالی یبار تتو‌زدم تقریبا ۴،بار البته ترمیم رو هم حساب کنم ۸ بار زدم الان میخام که کاملا پاک شه،چند روز پیش هم اقدام کردم با دستگاه کیوسوییچ(لیزر)پاک کنم،جلسه اول رو رفتم اما خیلی هزینه بره بهم گفت شاید تا ۱۰ جلسه هم طول بکشه😔میگم نکنه با لیزر هم پاک نشه،نظر شما چیه،ناگفته نماند یه مرحله هم با نارنجی برام دکاپاژ کردن.الان ازاخرین تتو ۱ سال و نیم میگذره و به رنگ قهوه ای متوسطه

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   هرچه از زمان تاتو بیشتر بگذرد رنگ کهنه تر و سخت تر پاک می شود. زمان 10 ساله تاتو زمان بسیار زیادی است که برای ریموو آن مسلما با چند روش باید انجام شود.ریموورهای فی و رژو وی بسیار قوی هستند که از لحاظ هزینه ای خیلی تفاوتی با لیزر ندارند.اما با توجه به کهنه شدن رنگ بعد از پاک کردن ممکن است کمی هاله رنگ روی پوست باقی بماند.روش های ذیگر کمی ضعیف تر هستند و برای مورد شما پیشنهاد نمی شود.

 45. ش.ه گفت:

  سلام خسته نباشید
  من الان یک هفته هست ابروم رو ریمو کردم ولی هنوز اون لایه روی زخم هستش و از زخم هم جدا نشده. قسمت ریمو شده خارش دارم. آیا اینا طبیعی هست؟
  لازم هست کار خاصی انجام بدم؟
  درضمن آرایشگری که برام ریمو کردن گفتن تا زمانی که رویه زخم نیفتاده نباید آب بهش بخوره یا پماد استفاده کنم. میشه راهنمایی کنید

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ابروی ریموو شده زمان زیادی می برد تا بهبود بیابد.با توجه به اینکه تازه 1 هفته از زمان ریموو گذشته باید همچنان ثیر کنید تا بهبودیه کامل که به جنس پوست و نوع مواد ریمووی که برای شما استفاده کرده اند دارد.همچنان ار پماد استفاده کنید و در معرض مستقیم نور آفتاب و آب قرار نگیرید.

 46. khatere گفت:

  با عرض سلام و تشکر از سایت خوبتون. دیروز بعضی از قسمتای پهن ابرومو بعد از اینکه یک ماه پیش میکروبلیدینگ انجام داده بودم ریمو کردم. چون خیلی سوزش داشتم بعد کار برام کرم جنتکس زدند. سوال اول : حالا من باید این کرم رو با آب پاک کنم تا ابرون هوا بکشه؟ سوال دوم : فردا هم جایی کلاس دارم بهم گفتن یه لایه نازک جنتکس بزن تا میکروب وارد زخم باز نشه. این کارو بکنم چون اول خودشون گفته بودند تا ۵ روز از هیچ چیز استفاده نکنم‌. ممنون میشم راهنماییم بکنید.

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   معمولا بعد از تاتو و ترمیم و ریموو باید از کرم های چرب کننده یا احیا کننده استفاده شود.این زمان بسته به نوع پوست متغییر است اما معمولا تا 10 روز باید این کار را تکرار کرد و از آب زدن مستقیم به روی محل خودداری کرد.اما به طور کلی بهتر است تا 1 ماه به محل تاتو یا ریمو تاتوی مجدد و ریموو انجام ندهید و اجازه دهید پوستتان التیام پیدا کند.

  2. ریحانه گفت:

   سلام
   من تاتو ابرو وخط چشممو با روش ریمور پاک کردم
   بمن گفتن که فقط با الکل جاشو تمیز کنم م بعد از پنج روز از کرم ترمیم کننده استفاده کنم
   میخاستم ببینم روشش درسته؟!

   1. میکرو آکادمی گفت:

    با درود
    خیر نباید از الکل برای شستشو و تمیز کردن استفاده کنید.

 47. Mahi گفت:

  با سلام من ابرومو دو هفته ای میشه ریموو کردم رنگش کاملا رفته و زخمشم ریخته ولی قرمزی داره برای قرمزی پوستم از چ کرمی و چ روشی استفاده کنم توصیه شما چیه؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   قرمزی بعد از ریموو به طور کلی خیلی دیر از بین می رود.برای برخی تا 1 سال نیز زمان می برد. اما دو ترمیم کننده بسیار قوی از برند های فی و رژو وی به از بین رفتن زودتر قرمزی کمک می کند.

 48. زهره گفت:

  سلام ترمیم کننده خوب بعد ریموو لطفا معرفی کنین من سیکالفیت گرفتم خوبه؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ترمیم کننده های برند فی و رژو وی بسیار عملکرد خوبی دارند

 49. Unknown girl گفت:

  سلام دوستم چند روز پیش یک دستگاه تتو خرید دیروز یه تاتو خیلی کوچیک روی مچ پام زد و میگفت مثل تاتو ابرو تا چند وقت میمونه و پاک میشه ولی وقتی از آرایشگری ک خریده بود پرسید گفت که اصلا از روی پوست بدن پاک نمیشه .. چطور میشه پاکش کرد ؟؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ابتدا و قبل از هر کاری بهتر است در مورد آن اطلاع کسب کرد و موارد احتمالی را در نظر گرفت.برای پاک کردن از روش لیزر استفاده کنید.

   1. mina گفت:

    سلام من تقریبا 45 روزه پیش ابروم رو با دستگاه میکرو کردم با اینکه گفتم میخوام خیلی روشن بشه ولی تقریبا مثل یه قاب و سایه خیلی تیره شده
    یه آرایشگر هست که میگه موادمون اصلا اسیدی نیست و به روش ساکشن رنگ رو بیرون میکشیم و قرمزی بعدش بین 2 تا شش ماه میره
    به نظر شما پیش این آرایشگر برم یا لیزر کنم لطفا کمکم کنید خسته شدم

    1. میکرو آکادمی گفت:

     با درود
     می توانید به روش ساکشن اصولی و دقیق به رنگ دلخواه برسید.اگر درست انجام شود نیازی به لیزر نیست.

  2. مینا گفت:

   سلام وقت بخیر من ۴جلسه ریموو ابرو رفتم الان فقط قرمزی مونده ابروهام گفت ترمیمی بزن به مرور زمان کمتر میشه میخواستم ببینم واقعا همینطوره؟نکنه تا آخر قرمز بمونن؟

   1. میکرو آکادمی گفت:

    با درود
    بله با استفاده از پمادهای ترمیمی می توانید قرمزی ها را رفع کنید.

 50. لیلا گفت:

  سلام من حدود یک هفتس ک میکرو کردم ابرومو حالا میخوام ریمو کنم ارایشگرم ترسوندم میگ ممکنه گوشت اضافه بیاری و فلان ریسکش چقدره؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بهتر است تا 1 ماه اجازه دهید ابروهایتان التیام پیدا کند سپس اقدام به ریموو نمایید.

  2. شیوا گفت:

   عزیزم چرا قبل از کار تحقیق نمیکنید

 51. ریتا گفت:

  سلام، خدا قوت و ممنون بابت لطف و صبوریتون
  من امروز ابروهامو ریموو کردم با کالر لیفت، خیلی رنگ از ابروهام خارج شد وای یه قسمتاییش که پر رنگ بود، پر رنگ تر و بزرگ تر شده، درست میشه؟
  عزیزم ممنون میشم ج بدین

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   از زمان ریموو شما چقدر گذشته است؟

 52. Hediyeh گفت:

  سلام وقتتون بخیر‌
  من دو‌ روز پیش ابروهام رو فیبروز زدم اما خیلی پشیمونم. چقدر باید صبر کنم تا بتونم پاکشون کنم؟ و‌چطوری باید انجام بدم؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   معمولا بعد از فیبروز با توجه به شرایط پوست ، زمان ترمیم 1 ماه بعد از انجام کار است.این زمان ابروهای شما نیز التیام پیدا می کند ، اما در صورت عجله داشتن به همان مرکز مراجعه کنید و درخواست ریموو ابرویتان را داشته باشید.

 53. رها گفت:

  سلام .تتوی ابروی قدیمی دارم که از رنگ زیتونی به آجری تغییر رنگ داده. با چه روشی کامل از بین میره.

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   با لیزر

 54. مریم گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من سه هفته ای میشه ابرو هام میکرو کردم ولی همون روز خوشم نیومد و پزشک هم گفت برای از بین بردن با لیزر باید دو ماه بگذره
  در اینترنت سرچ کردم چندین روش خانگی داشت که من نمک انتخاب کردم تقریبا رنگش بردم ولی رنگ پوست اون قسمت از پیشونیم قرمز شده و الان کرم لکه بر سی گل میزنم
  ایا این رنگ قرمز از بین میرود؟؟؟
  لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم😭😭😭

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   شما دقیقا زمانی که پوست ملتهب و زمان استراحتش بوده آن را حساس تر کرده اید.به زدن کرم ادامه دهید و از قرار گرفتن در آفتاب به شدت خود داری کنید.

   1. تینا گفت:

    سلام منم مشکل همین خانم رو دارم اما مال من رنگش پخش شد یکم بالاش رنگ قهوه ای شده من لکه بر سی گل زدم اما یکم ملتهب و قرمز شد چکار کنم؟

    1. میکرو آکادمی گفت:

     با درود
     بهتر است قبل از انجام هر کاری برای اطمینان حاصل کردن از درست یا غلط آن تحقیق کنید.علت پخش رنگ به چندین عوامل بستگی دارد.پاک کردن رنگ های تاتو قطعا روشی متفاوت دارد در غیر این صورت هر کسی با یک پماد رنگ تاتو را پاک می کرد.اگر پوست شما ملتهب شده است استفاده از پماد را متوقف کنید.

 55. پریماه گفت:

  سلام خسته نباشید.من سه روز پیش ابروم رو سایه زدم تتو کار با زور برا پلک پایین چشمم بن مژه نیمه کشید یعنی از وسط پلک پایین ب سمت نزدیک گوشه خارجی چشم.هیچ خوشم نمیاد و چشممو ریز و زشت کرده چطور پاکش کنم چون تازه هست با ریمووال میشه یا محلول تروفید.اگر لیزر بخام انجام بدم مژه هام نمیسوزه؟؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بهتر است با ریمووال پاک شود

 56. مینا گفت:

  سلام
  من ۲ روز پیش با مواد فی ریموال ابروهامو پاک کردم و الان پلک هام به شدت ورم کرده نمیدونم باید چی کار کنم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ریموال فی جز قویترین اما در عین حال بهترین ریموال های موجود است.خود مواد به تنهایی باعث حساسیت و آسیب به پلک نمی شود مگر اینکه انجام آن ناشیانه یا بد انجام شده باشد.به شخصی که ریمو را برایتان انجام داده مراجعه کنید و علت را جویا شوید.

 57. مینا گفت:

  سلام
  من دیروز هاشور کردم ابروهام رو ولی الان پشیمونم
  برای این که برگرده حالت قبل راهی وجود داره؟
  بمن گفت حمام نکنم. میشه برم حمام تا پاک شه یا هر راه دیکه ای ک هست
  ممنون میشم راهنماییم کنین
  تشکر

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ابرویی که به تازگی تاتو شده است 2 هفته زمان می برد تا روی پوست جا بیافتد، پوست ریزی انجام شود و رنگهای اضافه خارج شوند تا در نهایت مدل اصلی خودش را نشان دهد.در واقع در حال حاضر زمان ترمیم ابروهای شماست و بهتر است تا زمان پایان ترمیم دست نگه دارید.خیر با حمام رفتن پاک نمی شود زیرا رنگ زیر پوست شماست، حمام نرفتن به این جهت است که پوست شما التیام پیدا کند.از طریق ریموو میتوانید هاشورهایتان را پاک کنید.

 58. مهسا گفت:

  سلام روز به خیر.من ابروهام رو سال 85 تاتو کرده ام .اون زمان همه رنگ ها مشکی با ماندگاری خیلی بالا بوده اند.در این 14 سال تاتو ها حتی یک ذره هم کمرنگ نشده اند.و همچنان کامل مشکی هستند.سال 90 خط چشم هم تاتو کردم به همین صورته و هیچ تغییر رنگی نداره ظاهرا به دلیل جنس پوستم هست که جذب رنگ بالایی داره.برای پاک کردن این تاتو پیشنهادتون لیزره یا روش دیگه؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   در تاتوهای قدیمی با این روش ماندگاری رنگ بسیار بالاست مخصوصا اگر از رنگ مشکی استفاده شده باشد.روش های ریموو غیر لیزر ممکن است برای ابروهایتان بدرنگی ایجاد کند و مراحل بیشتری طی شود تا کامل رنگ از زیر پوست پاک شود بنابراین به شما پاک کردن با لیزر را پیشنهاد می کنیم.

 59. سپیده گفت:

  سلام من ابروم رو ریموو کردم میخواستم بدونم میتونم از کرم ترمیم کننده اسکار هیل استفاده کنم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   چه مدت از زمان ریموو شما گذشته است؟

  2. رها گفت:

   سللم،وقتتون بخیر ،چطور اندازهی سوزن رو متوجه بشیم؟

   1. میکرو آکادمی گفت:

    با درود
    به وسیله درجات اندازه گیری که روی دستگاه وجود دارد.

 60. Sima گفت:

  سلام من سه‌سال پیش میکروپیگمنتیشن کردم و چون راضی نبودم ترمیم هم نکردم ولی پاک نشد و رنگش قرمز شده لیزر بهتره بکنم یا ریمو؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   علت قرمزی ابروهایتان به دلیل رنگیست که برایتان استفاده شده که دارای مقدار زیادی سرب بوده و با گذشت زمان موجب بدرنگی و قرمزی شده است.برای بهتر پاک شدن بهتر است از روش لیزر استفاده کنید.

 61. اناهیتا گفت:

  سلام من کلا دوبار حدود ۳ سال پیش تاتو کردم،. الان دو جلسه با پلاسما پن( لیزر) برای پاک کردن اقدام کردم ولی اینقدر عمقی و پر رنگ بوده که میتونم بگم کلا از کل رنگ فقط حدود ۱۰ درصد بعد از دو جلسه لیزر پاک شد،. روش هاشور بوده ولی پخش شده و مثل تاتو قدیمی شده
  واقعا نمیدونم چیکار میشه کرد،. میتونم از ریمو استفاده کنم یا شما مرکز لیزر خاصی رو پیشنهاد میدید
  ممنون از شما

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   انجام هم زمان ریموور و لیزر به شما پیشنهاد نمی شود.به لیزر ادامه دهید اما نه با تکنیک پلاسما پن.از تکنیک های اصلی لیزر و تخصصی برای ریموو کردن استفاده کنید.

 62. مهتاب گفت:

  سلام, من تتوی خط لب دارم حدود یک ماه و نیم پیش انحام دادم, و الان میخام پاک کنم. بنظر شما چون لب جای حساس هست با محلول ممکنه جای زخم ایجاد بشه؟ سوال بعدی من اینه که در اکادمی شما لیزر هم استفاده میشه برای پاک کردن تتو خط لب؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   خیر در مجموعه ما لیزر انجام نمی شود.برای استفاده از ریموورها باید پیگمنتر شما دارای مهارت و تجربه باشد همچنین ریموورها باهم متفاوت هستند و در واقع درجه بندی دارند و مراقبت های بعد از آن با هم تفاوت دارند.در صورت ریموو اصولی و دقیق و همچنین با کیفیت مشکلی برای پوست شما بوجود نمی آورد.

 63. khatere گفت:

  سلام
  من ابروهام رو ۲ماه پیش فیبروز کردم ولی بالای ابرو و دم ابروهامو با رنگ بژ پاک کردن الان اون رنگ بژ مونده همش غصه میخورم..با چه روشی اون رنگ بژ از بین میره؟اصلا از بین میره؟؟؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   رنگ بژ به دلیل بالا بودن سربی که دارد خیلی سخت پاک می شود.در صورت استفاده ار ریموور نیز باید ریموور بسیار قویی استفاده کنید.در صورت عدم استفاده از این روش ها لیزر را به شما پیشنهاد میکنیم.

  2. مینا گفت:

   سلام من تقریبا سه روزه ابروهامو با میکرو سوییچ ریموو کردم . میخواستم برم بیرون خیلی بدجوره . میتونم کرم پودری چیزی بزنم روش مشخص نباشه؟ ممنون میشم پاسخ بدین

   1. میکرو آکادمی گفت:

    با درود
    هیچ گونه مواد آرایشی به غیر از پماد چرب کننده بعد از ریموو توصیه نمیشود.

 64. فرحناز گفت:

  با سلام و خسته نباشید. من 3 سال پیش ابروهامو تاتو کردم الان خیلی کمرنگ شده. آیا راه حل های طبیعی برای از بین بردن کامل هست؟ آبلیمو و نمک و آلوورا که میگن واقعا موثره؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   اگر رنگ تاتو خیلی کم رنگ باشد با ریموور پاک می شود. اما اگر هنوز پر رنگ باشد باید لیزر انجام دهید.روش هایی که نام بردید هیچ کدام تاثیری در پاک کردن ندارند.

 65. حنانه سادات گفت:

  سلام خسته نباشید منم خط چشم تتو کردم همون موقع گوشه ی چشمم پخش رنگ داشت که آرایشگرم گفت وای چقد پوستت حساسه کبود شده!!!! بعد از خوب شدن زخم هنوز اون لکه ها بودن منم رفتم پیشش گفت برات ریموو میکنم گفتم نمیخوام رنگ پوستم بزنی گفت نه محلول ریموو میزنم نمیددنم چی زد اما دیده بود ریموو نمیشه رنگ کرم روشن کمی روش زد که من متوجه نشدم. الان خیلی زشت شده؟ سوالم اینه که الان که ریموو زده میشه از لیزر برای پاک کردن استفاده کرد؟ وآیا دورنگی که بوجود اومده پاک میشه؟؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   در اولین مرحله از انجام کار ، تاتو کار شما بنا به هر دلیلی نتوانسته است به طور اصولی کار تاتوی خط چشم را انجام دهد.علت پخش رنگ هم فشار بیش از حد دست تاتو کار شما بوده است.در مرحله دوم نیز باز هم نتوانسته اشتباه قبلی را جبران کند و به جای اسکین سازی اصولی بدون اطلاع کافی از یک رنگ کرم استفاده کرده است.انجام ریموو برای چشم خیلی پیشنهاد نمی شود زیرا مواد بسیار قوی ای دارد و ممکن است برای چشم خطر جدی بوجود آورد.علاوه بر اینکه این موضوع را به شما نگفته برای اسکین سازی نیز ناشیانه عمل کرده است.تنها پیشنهاد ما انجام لیزر است زیرا انجام ریموو با مواد را به شما توصیه نمیکنیم.

 66. شبنم گفت:

  سلام من چهل روزکناره های ابرویی رو با اسید میوه ریموو کردم الان دور اون ابرو به خوبی رنگش رفته ولی دوره هاش هاله قرمز رنگ شده آیا اون قرمز یا رو بازم باید ریموو کنم یا یا با رنگ پوست کامو کنم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   نوع مراقبت های بعد از ریموو با هم متفاوت است زیرا نوع ریموور ها با هم متفاوت هستند.ممکن است هاله قرمز رنگ به دلیل واکنش یا حساسیت پوستی شخص بعد از انجام ریموو پیش آمده باشد.ریموو فقط برای کشیدن رنگ از زیر پوست است و انجام مجدد پاک کردن برای این مورد توصیه نمی شود.

 67. بتی گفت:

  سلام.وقت بخیر.من دو روز پیش با ریمووال تتوی ابرومو ریموو کردم.الان جاش خیلی زخمه و کلا یه تیکه پوستست.مراقبت های بعدش چطوریه؟چند روز حمام نرم؟پماد چی بزنم؟میشه اینو برام توضیح بدید؟پماد ترمیم کننده چی بزنم بعد از حمام بزنم یا از روز اول

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   در ابتدا باید بگوییم این وظیفه کامل شخصی است که برای شما ریموو را انجام داده به شما روش مراقبت بعد از ریموو را هم توضیح دهد.چون مراقبت ریموور ها با هم متفاوت است.اما مراقبت های کلی شامل عدم استحمام تا 3 روز است و بسته به ریمووری که برای شما کار شده بعد از ریختن زخم ها ( چون مشخص نیست با چه عمقی برای شما ریموو انجام شده ) از کرم های ترمیم کننده باید استفاده شود.

 68. Nasim گفت:

  سلام من هاشور ابروهامو ریموو کردم
  میشه بگین از چه پمادهایی میتونم استفاده کنم برای ترمیم زخم پوستم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ویتامین آ ، جنتاماسین ، پماد های بتا

  2. نازگل گفت:

   سلام عزیزم شما چه جوری هاشور ابروتونو ریموو کردین ممنون میشم توضیح بدین

 69. M گفت:

  سلام من تازه ابروهامو میکروبلیدینگ کردم و از تاج ابروم راضی نیستم به نظرتون از محلول استفاده کنم بهتر پاک میشه یا لیزر ممنون میشم جواب بدین و میخام کامل پاک شه و رد نمونه

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بهتر است به جای پاک کردن و لیزر مجددا به همان مرکز مراجعه کنید تا تغییرات لازم را برایتان انجام دهند.همیشه پاک کردن یا ریموو گزینه مناسبی نخواهد بود.

 70. نیما گفت:

  آیا روش طبیعی برای از بین بردن تتو وجود داره ؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بله ریموو با محلول یا ریمووال فی روش طبیعی پاک کردن تاتو است.جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09017149454 تماس حاصل فرمایید.

 71. سارا گفت:

  سلام میخواستم بدونم لیزر بهتر است برای پاک کردن کامل ابرو یا فی ریمووال؟؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   لیزر برای مواردی کاربرد دارد که عمق تاتوی زده شده بسیار عمیق و قدیمی باشد.البته قدیمی بودن نیز دلیل انجام لیزر نیست.بیشتر عمقی که رنگ تاتو زده شده است و کشیدن رنگدانه ها به بیرون را با مشکل مواجه می کند دلیلی بر انجام لیزر است.فی ریمووال تاتوی سطحی تر را به راحتی پاک می کند و بعد از آن هم با انجام اسکین سازی می توان رد احتمالی سبزی یا بنفشی را از بین برد.به طور کلی تاتو های کادری که رنگ یک دست زیر پوست تزریق می شوند با لیزر بهتر است پاک شود و تاتوی هاشور که خطوط مانند است با ریمووال.

   1. Sharmin گفت:

    سلام
    خسته نباشید
    من میکروبلیدینگ کردم. برای شارژ نرفتم. بعد از شش ماه ریمو کردم. الان تقریبا یک ماه گذشته اما هنوز جاش قرمزه. آیا این خود میکرد هست که قرمز شده یا جای زخمه؟
    باید چیکار کنم؟
    ممنونم

    1. میکرو آکادمی گفت:

     با درود
     ممکن است به دلیل یکی از این موارد هنوز جای قرمزی باقی مانده باشد.یا استفاده از رنگ نامرغوب و بی کیفیت یا رنگی که دارای تناژ قرمزی زیادی بوده،حساس شدن یا پاره شدن پوست شما که ناشی از فشار دست بوده باشد،عدم رعایت نکات مراقبتی بعد از تاتو توسط شما،یا به طور کلی حساس شدن پوست شما در طی پروسه تاتو و عدم التیام تا زمان لیزر.ممکن است پوست بسیار حساسی داشته باشید.چون معمولا میکروبلیدینگ بعد گذشت 6 ماه بدون ترمیم کم رنگ و سپس میریزد.

 72. زهرا گفت:

  با سلام و وقت بخیر
  میخواستم بدونم پاک کردن تاتو عوارض داره ؟ و اینکه جای تاتو روی پوست میمونه ؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   اگر تاتوی قدیمی بسیار تیره و در عمق زیادی زده شده باشد در آن صورت بعد از پاک کردن تاتو مقداری رد سبز یا طوسی می ماند که ناشی از عدم تولید ملانین است که می شود با رنگ ساختن آن را ترمیم کرد.

 73. مهدیه گفت:

  با عرض و خسته نباشید
  من میخواستم از لیزر برای پاک کردن تاتو استفاده کنم، شنیدم که روی رنگی که قرمزی داشته باشه خوب جواب نمیده ، درسته ؟ میشه راهنمایی کنید؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   به طور کلی رنگ قرمز که جز تناژ گرم محسوب می شود،چه در رنگ مو و چه در تاتو کمی سخت تر پاک یا از بین می رود.اما این در حالی است که تمام رنگ استفاده شده قرمز باشد و در عمق زیادی از پوست تزریق شده باشد.اما به وسیله دستگاه های لیزر جدید و پیشرفته امکان امکان پاک کردن کامل رنگ قرمز وجود دارد.

 74. علیرضا گفت:

  سلام، من تاتو قدیمی رو بدنم دارم، آیا لیزر همه نوع تاتو رو پاک میکنه؟ بهترین روش پاک کردن تاتو چیه ؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   برای انجام لیزر و مشاوره بهتر است با پزشک مورد نظر صحبت کنید تا به طور کامل شما را راهنمایی کند.

 75. نیما گفت:

  بهترین روش برای پاک کردن تاتوهای قدیمی چیه؟ آیا یک روش طبیعی برای از بین بردن تاتوی ابرو وجود دارد؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بهترین روش برای پاک کردن تاتوهای قدیمی که تبدیل به سایه شده اند، لیزر است.اما با ریموور نیز این کار انجام می شود.می توانید در این صفحه به صورت کامل در خصوص انواع پاک کردن تاتو بخوانید.

 76. ساره گفت:

  من برای پاک کردن تاتوی ابروهای خود، 3 جلسه درمانی با لیزر داشتم. ابروهام در حال رشدند ولی نسبت به قبل باریک تر و کم پشت شدن. آیا این موضوع موقتی است و یا لیزر باعث از بین بردن موهای ابروهام شده؟ راهنماییم کنید ممنون میشم

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   ممکن است ابروهای شما در طول زمان تاتو به دلیل بد تاتو شدن ریشه ی موی ابروی شما را به تدریج ضعیف کرده و بعد هم از بین برده باشد.عمق کاشت تاتو و رنگی که برای شما استفاده کرده اند کاملا تاثیر مستقیم بر روی رشد ابرو های شما دارد.امکان کم پشت شدن ابروی شما با لیزر بسیار کم است.مسلما ابروهایتان نسبت به قبل کم پشت تر خواهد شد که باید با محلول های تقویتی ریشه آن را قوی کنید تا به مرور پر شود.

 77. بهناز گفت:

  آیا با لیزر امکان پاک کردن تاتو هست ؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بله امکان پاک کردن تاتو با لیزر وجود دارد.

   1. Zahra گفت:

    سلام خسته نباشید من ۳ سال و نیم پیش سایه ابرو زدم
    یه بارم دو ماه بعدش ترمیم کردم از همون اول ب قرمزی میزد دیگه دست نزدم بهش تا خودش بره خیلی هم بد مدله . دکتر پوست گفته فقط با لیزر پاک میشه ب نظر شما لیزر بهترین راهه یا ریمو چون چیزی ک اطرافیان دیدم ریمو کردن مثل اینکه ب تتوشون کرم زده باشن خیلی ضایع تر از خود اون تتو
    ممنون میشم راهنمایی کنید لیزر انجام بدم برای این تتوی قرمز رنگ یا ریمو و این ک چه ریمووی

    1. میکرو آکادمی گفت:

     با درود
     امکان قرمز شدن بنفشی و دودی با ریموورهای ضعیف بسیار زیاد است. ریمور فی یکی از بهترین ریمووال های موجود است که پایه آن گیاهی است.اما به طور کلی بعد از کار ریمو حتی با لیزر جای رنگ قبلی مشخص است و بسته به جنس پوست شما پاک شدن کاملا آن متغییر است.در برخی افراد تا 1 سال نیز جای ریمو مشخص می ماند.هرچه رنگ استفاده شده در تاتو تیره تر و کاشت عمیق تر باشد میزان سایه و لکه شدن بعد از ریموو بیشتر است.

 78. نازنین گفت:

  با سلام من روز گذشته ابروهامو تاتو کردم ولی اصلا از نتیجه کار راضی نیستم. میتونم تاتو را پاک کنم؟ چقدر باید صبر کنم؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   بله امکان پاک کردن وجود دارد که مستلزم مراجعه حضوری شما به سالن است.ابروی شما نیازمند بررسی از جهت میزان عمق کاشت، رنگ به کار برده شده و مدت زمانی که برای پاک کردن آن لازم دارد است.برای اطلاعات بیشتر یا شماره تلفن های 09017149454 تماس حاصل فرمایید.

   1. هانیه گفت:

    سلام
    ی فرد ناشی بزا پاک کردن خط چشم رنگ بژ رو خط چشمم زد ک خیلی توذوق میزنه و گوشه داخلی چشمم هس اما بافاصله از چشمم
    این رنگ بژ رو ب نظرتون با ریموور پاک کنم یا پلکسر؟
    ممنون

    1. میکرو آکادمی گفت:

     با درود
     با توجه به اینکه چشم و پلک نقاط بسیار حساسی هستند ما استفاده از ریموور ها و پلکس را برای از بین بردن رنگ پیشنهاد نمی کنیم.

     1. ناشناس گفت:

      كلا براي پاك كردن خط چشم چه چيزي رو پيشنهاد مي كنيد؟

     2. میکرو آکادمی گفت:

      با درود
      لیزر

    2. واحي گفت:

     سلام لطفا جواب بدين من دو روزه ابروم رو ريموو كردم ولي پلك بالام بشدت ورم كرده باهاشون تماس گرفتم گفتن كمپرس آب گرم ولي امروز بيشتر شده ورمش چيكار كنم كمكم كنين

     1. میکرو آکادمی گفت:

      با درود
      احتمالا با تکنیک بدی برای شما ریمو انجام شده یا فشار دست بسیار زیاد بوده.ممکن است به مواد ریمو حساسیت داشته باشید.

   2. Lidadh گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    مراحل ریموو از برند چیک رو اطلاع دارید؟؟
    ممنون میشم 🤗

    1. میکرو آکادمی گفت:

     با درود
     خیر

     1. Lak گفت:

      سلام خسته نباشید .ببخشید من دو جلسه ریمو انجام دادم و تمام مراقبت ها رو انجام دادم نه پوستم آسیب دیده و نه موهای ابروم و حین ریمو خروجی بسیار عالی داشتم تا چند روز ابروهام کمرنگ بودن بعداز یه هفته دوباره خیلی پر رنگ تر از قبل شدن خواستم ببینم ایا ممکنه تتوی من ریمو نشه؟ رنگش هم قهوه ای پررنگ بود که حدود سه چهار سال ازش میگذشت و قبل ریمو زیادم پر رنگ نبود و از ریموور چیک استفاده کردن برام

     2. میکرو آکادمی گفت:

      با درود
      اطلاعی از ریموری که استفاده کردید نداریم. اما بعد از ریموو رنگ زیر پوست بالا می آید که باعث پررنگ دیده شدن آن می شود.اما به طور کلی برای نتیجه مطلوب در صورت استفاده از ریموور عالی حداقل 2 جلسه لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *