تاتو صورت

تغییرات تاتو ابرو از گذشته تا امروز

پیشرفت تاتو ابرو در چند سال اخیر

تاتو ابرو در سالیان اخیر از حیث روش انجام، دستگاه ها ، رنگها و سوزن ها دچار تغییرات بسیاری شده است . یکی از اصلی ترین عوامل آن تغییرات شکل ظاهری، سلایق مختلف در جوامع گوناگون و تلاش برای طبیعی تر نشان دادن تاتو ابرو است.اگر مدل در کشور خودمان را در چند سال اخیر در نظر بگیریم. شاهد این خواهیم بود که در سال های قبل مدل ، شکل ظاهری تاتو  به اصطلاح به شکل دو کمان تو پر به رنگ تیره و یکدست انجام می شد .( اصطلاحا تاتو ابرو کادری) این مدل تاتو به دلیل اینکه به صورت یکدست ، رنگدانه ها را به زیر پوست انتقال میداد چهره شخص را تقریبا بسته و اخمو تر نشان می داد. و همینطور پاک کردن این مدل تاتو کار بسیار سخت، حتی با دستگاه لیزر بود در برخی موارد جای تاتو قدیمی همچنان باقی می ماند.

بعد از گذشت چند سال با تغییرات جدید تاتو کادری و زمخت کم کم جای خود را به متد ها و تکنیک های جدید داد . متدهایی که بسیار طبیعی و همینطور از رنگهای بسیار نزدیک به رنگ پوست و رنگ طبیعی ابرو استفاده می شد که اصطلاحا به آن هاشور ابرو گفته میشود و توسط دستگاه های میکروپیگمنتیشن ابرو انجام میشود. کار با این دستگاه ها حتما نیاز به آموزش هاشور ابرو دارد صرفا با دیدن ویدیو آموزشی قابل یادگیری نیست.

هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن بسیار پرطرفدار است دلیل آن هم این است که با استفاده از دستگاه تارهای مویی دقیقا شبیه به تار موی طبیعی ابرو ایجاد می کند که اگر با مهارت و به درستی انجام شود تشخیص رنگ و تار مو بسیار سخت خواهد بود. البته با پیدا شدن تکنیک های جدید روز به روز شاهد پیشرفت در انجام این کار هستیم و همینطور این پیشرفت کمک بسیاری در طبیعی نشان دادن تاتو ابرو شده است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *