تاتو صورت

آموزش میکروپیگمنتیشن لب

در آموزش میکروپیگمنتیشن لب روشی جدید برای آرایش دائمی لب ها به شما آموزش داده می شود. با این تکنیک می توانید همیشه لب های رنگ دار داشته باشید. پاک نشدن رژ لب در مهمانی و بیرون از خانه همیشه برای دختر ها و خانم ها مسئله ی مهمی است و چه روشی بهتر از میکروپیگمنتیشن لب این کا را برای شما انجام خواهد داد؟ اصلی ترین کاربرد این روش رفع برخی نواقص لب و یا در خط لب، و همچنین برای لب های بی رنگ یا بدرنگ است. این روش به وسیله دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود. رنگ از طریق سوزن به لایه زیرین پوست لب تزریق می شود. لب ها به دلیل بافت عضله ای که دارند، ریزش رنگ در آنها زیاد است. رنگ انتخابی بعد از ریزش خیلی کمرنگ تر از ابتدای کار می شود. پس همیشه 2 درجه تیره تر و یا پر رنگ تر باید انتخاب شود. با این روش می توان سایه لب و خط لب نیز انجام داد که بسیار زیبا هستند.

مراحل آموزش میکروپیگمنتیشن لب

مرحله اول با مشتری در خصوص رنگ مورد نظر مشورت می کنیم و مناسبترین رنگ را بر اساس رنگ صورت انتخاب می کنیم
مرحله دوم بعد از انتخاب رنگ قرینه سازی لب را انجام می دهیم.مراحل کامل قرینه سازی لب را در این صفحه بخوانید.
مرحله سوم گذاشتن بی حسی روی لبها. لب نسبت به بقیه اجزای صورت در هنگام تاتو درد بیشتری دارد.برای بهتر بی حس شدن آن باید از پد های بی حسی استفاده کنیم.بهتر است با سوزن تمیز و بدون رنگ بعد از گذاشتن پد به مدت 15 دقیقه لب ها را کمی خراش دهیم تا مواد بی حسی جذب لب شوند.این کار را چند بار تکرار کنید.
مرحله چهارم انتخاب رنگ مناسب و ریختن آن در تشتک انگشتی.
مرحله پنجم انتخاب سوزن مناسب و جایگذاری آن در دستگاه.کمی از رنگ را به آرامی با سوزن بر میداریم.

مرحله ششم به آرامی با دو انگشت لب ها را کمی می کشیم تا پوستش باز شود.سپس از نقاط علامت گذاری شده به صورت کوک کوک شروع به کشیدن رنگ می کنیم.سرعت زیاد دستگاه و دست باعث ریزش رنگ می شود.زاویه دست در میکروپیگمنتیشن لب باید 65 باشد تا رنگ به خوبی زیر پوست لب تزریق شود.
مرحله هفتم بعد از پر کردن کامل لب با دستمال مرطوب آن را پاک میکنیم و جاهای کمتر رنگ گرفته شده را مجدد تاتو می کنیم.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *