میکروبلیدینگ

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران

میکروبلیدینگ ابرو در واقع روش جدید هاشور ابرو است که به وسیله ی قلم دستی و تیغ بلید انجام می شود.میکروبلیدینگ تکنیکی بسیار ظریف است.خطوط مویی کشیده شده آنقدر ظریف و شبیه به تار موی ابروی واقعی کشیده می شود که ممکن است تشخیص را برایتان سخت کند.
قلم بلید در طرح های مختلفی وجود دارد که ظاهر کلی شبیه به یک خودنویس است و قسمت انتهای آن جای قرار گیری تیغ بلید است.بعد از هربار استفاه از تیغ برای هر شخص که به صورت یکبار مصرف است دور انداخته می شود و برای شخص بعدی تیغ استریل باز می شود. اما یک سری از قلم ها کلا یکبار مصرف هستند و بعد از هر بلید قلم و تیغ باهم دور انداخته می شود.
هر دو مدل از لحاظ بهداشتی ایمن هستند اما از لحاظ حرفه ای بهتر است از قلم های مشکی فی استفاده شود.

میکروبلیدینگ به صورت چند تکنیک مختلف انجام می شود که نتیجه هر کدام را متفاوت خواهد کرد.گاهی در برخی ابروها می بینید که رویش موی ابرو به سمت بالا است، یا پایین و در برخ رویش در تاج و دم متفاوت است.همه این مدلها در میکروبلیدینگ قابل اجرا است. که تماما بستگی به سلیقه فرد خواهد داشت.
به خطوط کشیده شده در میکروبلیدینگ اسپاین می گویند که هر اسپاین باید طبق رویش هر ابرو کشیده شود.اسپاین هایی که در قسمت آرک به صورت s کشیده می شوند یک هاشور سه بعدی بسیار زیبا ایجاد می کند.

رنگهای میکروبلیدینگ

در هاشور به روش میکروبلیدینگ باید از رنگهای اورجینال و غلیظ استفاده شود.زیرا بلید با قلم به صورت دستی انجام می شود.و تمام قدرت کاشت به قدرت دست پیگمنتر بستگی دارد.البته که فشار زیاد از حد دست هم موجب پارگی پوست می شود و هم ریز رنگ را زیاد می کند. فشار دست کاملا باید استاندارد و مطابق با شرایط پوست باشد.
رنگهای فی مناسبترین رنگ برای هاشور به روش بلید است.این رنگها ساخت اروپا هستند و از مواد آلی در ترکیبات آن استفاده شده است.رنگهای فی اصلا دارای سرب نیستند به این معنی که بعد از کاشت اصلا تغییر رنگ نمی دهند و دچار بدرنگی نمی شود.رنگ های فی بسیار غلیظ هستند و بهترین گزینه برای میکروبلیدینگ به شمار می روند.
رنگ های غلیظ تر در میکروبلیدینگ ماندگاری بیشتری دارند و همینطور رنگهایی که تیره تر هستند . ریزش رنگ در میکروبلیدینگ ابرو مقداری زیاد است که کاملا طبیعی است.بنابراین هرچقدر رنگ تیره تر باشد بعد از ریزش یکباره شاهد محو شدن رنگها نخواهید شد.رنگهای استفاده شده در قیمت میکروبلیدینگ ابرو بسیار تاثیر دارد.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو بر حسب زمانی که صرف شده ، رنگهای استفاده شده و تکنیک متفاوت خواهد بود. در میکروبلیدینگ ابرو هرچقدر از رنگهای بهتر و اورجینال و همچنین تیغ اورجینال استفاده شده باشد قیمتها تغییر می کند.برخی ابروها کاملا خالی هستند و برخی فقط در بعضی قسمت ها نیاز به بلید دارد.برخی پوستها چرب و نوع ماندگاری در هر فرق متفاوت خواهد بود. بنابراین برای مشاوره بهتر و اطلاع از قیمت های از طریق لینک واتساپ و اینستاگرام مجموعه در ارتباط باشید.

مدل های تیغ بلید

مدل های تیغ بلید

تیغ بلید در دو مدل با نام یو(حرف انگلیسی)  و اسلوپ وجود دارد. مدل یو دقیقا مانند U در انگلیسی به صورت گرد است.مدل اسلوپ سرکج است.هر دو مدل برای میکروبلیدینگ استفاده می شود اما یو برای استفاده حرفه ای است و کلا اسپاین های دقیق تری کاشت می کند.
شاید تصور کنید منظور از تیغ بلید یک شی فلزی با تیغه ی تیز مانند تیغ اصلاح باشد.اما این طور نیست.تیغ بلید تشکیل شده از سوزن های بسیار ریز و متراکم به هم چسبیده که کلا از یک سانت بیشتر نیست.این سوزن ها به خوبی رنگ را زیر پوست کاشت میکند و عملکرد بسیار ظریفی دارند.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تهران بسیار متفاوت است.که همگی بر حسب مواد استفاده شده و زمان صرف شده متغییر خواهد بود.همیشه به یاد داشته باشید برای هاشور ابرو عالی باید از لوازم درجه یک و اورجینال استفاده شود.فطعا لوازم استفاده شده از بهترین برند ها قیمت های مخصوص به خود را دارد.قیمت میکروبلیدینگ ابرو در حال حاضر با توجه به یک پکیج خوب نباید کمتر از 1 میلیون تومان باشد.
برای اطمینان از این قیمت حتما قبل از میکروبلیدینگ ابرو می توانید تمام وسایلی که برای شما استفاده می شود را ببینید تا نسبت به هزینه ای که پرداخت می کنید اطمینان بیشتری حاصل نمایید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *