هاشور ابرو

سوزن نانو بلیدینگ

انواع سوزن نانوبلیدینگ

در روش های هاشور ابرو و تاتو همیشه نام سوزن های مختلفی ممکن است به گوش شما خورده باشد.تمام این سوزن ها برای یک تکنیک طراحی شده و بهتر است برای انجام تکنیک خاص از سوزن مخصوص به خود استفاده شود.نوع سوزن ها یا عادی هستند یا نانو. که یه طور کلی سوزن های نانو به دلیل ظرافت بسیار بالا و نازک بودن نتیجه ی بسیار زیبایی به همراه خواهد داشت.

سوزن نانو بلیدینگ چیست

سوزن نانو بلیدینگ چیست

انجام هرگونه میکروبلیدینگ که با سوزن های جدید کمپانی فی زده شود نانو بلیدینگ گفته می شود.سوزن های جدید فی 3 صدم طریف تر از مدل های دیگر است که همین چند صدم در زیبایی و نتیجه کار تفاوت زیادی اسجاد می کند.

سوزن نانو میکروبلیدینگ برای استفاده افراد با تجربه می باشد.. تیغه  جدید { GRAND MASTER }تشکیل شده از 18 پین ( یعنی 18 سوزن نازک در کنار هم.است ضخامت هر سوزن 0.15 میلی متر است. فاصله بین هرسوزن  (پین ها ) باعث نفوذ و کاشت بهتر رنگ میکروبلیدینگ در زیر پوست می شود. تیغه نانوبلیدینگ با کمترین فشار روی پوست هنگام کاشت ، خطوط باریک و ظریف را بر جای می گذارد. جنس این تیغه از استیل ضد زنگ 304 ساخته شده است و اولین تیغ نانوبلید است که با لیزر جلا داده شده است. تیغ نانو بلیدینگ در حال حاضر فقط  برای اعضای رسمی آکادمی فی مورد استفاده است.تیغ های نانو بلیدینگ برای تمرین روی لاتکس ( پوست مصنوعی ) توصیه نمی شود. این تیغ فقط در یک جهت حرکت میکند که نسبت به تیغ نانو 24 کاشت رنگ کمتری دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *