هاشور ابرو

اهمیت قرینه سازی ابرو

بهترین مرکز قرینه سازی ابرو در تهران

قرینه سازی ابرو

در این مقاله قصد داریم در مورد اهمیت قرینه سازی ابرو در تاتو ابرو و اهمیت آن به شما بگوییم.قرینه سازی گام مهم و اول در میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو است.پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

در حالت عادی وقتی از روبرو به ابروها نگاه میکنیم ممکن است بالا یا پایین بودن و نامیزانی آن به چشم ما نیاید.البته که هیچوقت دو طرف بدن انسان با هم قرینه نیست که امری کاملا عادی است و قرینه شدن حتی با ابزار کار نیز همیشه صد در صد نیست.اما زمانی که شما قصد تاتو ابرو دارید قرینه بودن ابروها مسئله ی مهمی خواهد بود.

تاتو ابرو در هر صورت رنگی است که روی پوست کشیده می شود و زیر پوست کاشت می شود.نمی توان در صورت عدم رضایت آن را شست یا پس از چند روز از دست آن خلاص شد.پس مهم است که جای دقیق خطوط از قبل مشخص باشد تا نتیجه ی مطلوبی هم برای پیگمنتر هم برای مشتری حاص شود..قرینه سازی به نوعی طراحی ابرو قبل از تاتو نیز به حساب می آید.وقتی شما طبق اصول استاندارد نقاط طلایی صورت را تشخیص دهید پس می توانید بهترین طراحی را برای یک ابرو انجام دهید.

همیشه توصیه ما به هنرجویان تمرین و کسب مهارت بالا است.زیرا یک پیگمنتر باید مهارت تشیص چهره مشتری را داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل طراحی مناسب بسته به صورت هر فرد را انجام دهد.پس چشمان یک پیگمنتر بیش ار هرچیزی باید به صورت ابزاری به عنوان قرینه سازی عمل کند.

اما در ابتدای کار تاتو ابرو ممکن است تشخیص قرینه بودن با چشم سخت باشد.که خوشبختانه روز به روز به تعداد ابزارهایی که برای قرینه سازی استفاده می شود افزوده می شود.این ابزارها به طور کلی با فاصله سانت های مشخص فاصله نرمالی که باید دو ابرو داشته باشد را مشخص میکند.که به این فاصله ها نقاط طلایی گفته می شود.
قطعا نقاط طلایی صورت هر فرد با هم متفاوت است.فاصله چشم تا ابرو فاصله ابرو ها تا شقیقه ها و … همگی در صورت هر فرد اندازه متفاوتی خواهد داشت.اما یکی از خوبی های این ابزارها این است که نقاط استاندارد صورت هر فرد را مجزا اندازه گیری می کند.
اگر فرض را بر صد در صد قرینه هر صورت بگذاریم این ابزار ها تا نود درصد می تواند کمک به بهترین طراحی در تاتو ابرو را بکند.زیرا خود بحث رنگ پذیری نکته ای است که خیلی باید به آن توجه کنید.گاهی شما بهترین طراحی با اصول آکادمیک را روی صورت اجرا میکنید اما مکن است زمان کاشت رنگ به دلیل عدم پذیرش رنگ، جنس پوست ، چربی پوست، نوع تکنیک کاشت، نوع رنگ و … خطوط کشیده شده در راستای خطوط طراحی نباشد.پس تمام این عوامل نکاتی است که چه به عنوان پیگمنتر و چه به عنوان مشتری باید بدانید.

اما حالا که با اهمیت قرینه سازی آشنا شدید بد نیست ابزار های استاندارد که از اصول آکادمیک پیروی میکنند را به شما بگوییم و هر کدام دارای چه نکاتی است.

اهمیت قرینه سازی ابرو

ابزارهای مهم و با اهمیت قرینه سازی ابرو

1. قرینه سازی با خط کش چسبی یکبار مصرف ( ابتدایی ترین و رایج ترین ابزار اندازه گیری )
2. قرینه سازی با خط کش ژله ای ( تقریبا شبیه به خط کش چسبی که در متریال با هم تفاوت دارند)
3. قرینه سازی با نخ ( بله همان قرقره نخ عادی که حاوی گچ رنگ خطوط را روی ابرو مشخص میکند و تقریبا اندازه گیری با آن مهارت می خواهد)
4. قرینه سازی با کولیس ( کولیس ابزاری است شبیه به خط کش نازک که یه طرف آن به منظور اندازه گیری باز و بسته می شود و همان مبنای اندازه گیری نقاط طلایی ابرو است.کولس ها به صورت عادی و دیجیتالی وجود دارد)
5. قرینه سازی با دیوایدر ( کار با دیوایدر سخت تر از باقی ابزارهاست که در صورت مهارت در اجرا قطعا مشتری همیشگی آن خواهید شد.دیوایدر کمپانی فی جز استانداردترین ابزارها در قرینه است)
6. قرینه سازی به وسیله اپلیکیشن قرینه سازی شرکت فی ( راهنمای کامل نصب برنامه در اینجا )
7. قریه سازی با چشم که بالاتر توضیح دادیم ( در صورت مهارت در تاتو ناخواه استفاده از ابزارها کم می شود)

چند نکته مهم و با اهمیت قرینه سازی ابرو

1. همیشه برای قرینه سازی پشتی صندلی مشتری را به صورت عمود برگردانید تا صورت در بهترین و عادی ترین حالت خود قرار بگیرد.اگر از تخت تاتو استفاده میکنید بعد از اجرای قرینه سازی از مشتری بخواهید تا بنشیند تا بتوانید از روبرو صورت فرد را مشاهده کنید.
2. در صورت استفاده از مداد های طراحی یا ماژیک اگر مبتدی هستید خطوط را کمی پر رنگ بکشید تا در حین کار بعد از پاک کردن رنگهای اضافه خطوط را گم نکنید.افراد حرفه ای با مهارت بالا معمولا از نقاط کوچک در ابرو استفاده میکنند.
3. در قرینه سازی ابرو هیچ گاه تاج ابروها را خیلی به هم نزدیک نکنید زیرا اینکار باعث اخمو نشان دادن صورت می شود.همچنین در طراحی دم و سایر نقاط خطوط را خیلی بالا و یا خیلی کوتاه نکشید.توجه کنید ابرو باید در طبیعی ترین حالت خود کاشت شود.
4. هیچ گاه در قرینه سازی داخل ابروها را با مداد یا ماژیک پر نکنید.زیرا تشخیص نقاط خالی که پر کردن آن ضروری است سخت خواهد شد و همچنین برخی از ماژیک ها رنگ مقاومی دارند و دیر پاک می شوند که باعث می شود خطوط کاشت شده را به درستی تشخیص ندهید.
5. گاهی در قرینه سازی بخشی از ابرو خیلی پایین تر و دیگری خیلی بالاتر خواهد بود.سعی کنید خطوط را همسان به ابروی دیگری قرینه سازی کنید. یعنی به واسطه ی ابرو دیگر آن را خیلی پایین تر و بالاتر نکشید.
6. مهارت و تمرین رمز موفقیت شما خواهد بود.یکی از روش های مهارت در قرینه سازی تمرین روی لاتکس و حتی صورت است.می توانید از اشخاص نزدیک برای تمرین قرینه سازی کمک بگیرید.

آموزش قرینه سازی ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *