تاتو صورت

نکات مهم در تاتوی ابرو پوست چرب

نکات مهم در تاتوی ابرو با پوست چرب

در این مقاله قصد داریم از سختی های تاتو در پوست چرب به شما بگوییم.به عنوان پیگمنتر و یا مشتری پوست چرب همیشه با سختی هایی در کاشت همراه است که لازم است بدانید.

در نکات مهم در تاتوی ابرو با پوست چرب که باید رعایت شود کمی تا قسمت زیادی بد قلق و اذیت کننده است. پوست چرب دارای منافذ باز و ضخیم بدون چین و چروک نسبت به سایر پوست ها می باشد.به این علت که غدد چربی در این نوع پوست زیاد ترشح می شود که همیشه براق و نرم است.
پوست های چرب رنگ پذیری بسیار سختی دارند و چون چربی بیش از حد ترشح می شود نمی گذارد رنگ به درستی کاشت شود.و در صورت کاشت ریزش بیشتری خواهد داشت.به همین مراتب پوست چرب باید به دفعات بیشتر و نزدیک تر بعد از تاتو جلسات ترمیمی داشته باشد.
بنابراین یک پوست چرب از ابتدای پروسه تاتو تا انتها با یک سری مشکلات مواجه است که برای تمامی اینها راه حلی نیز وجود دارد.

همیشه طی این چند ساله بیشترین تعداد سوالات از مجموعه ما در حیطه پوست چرب بوده.پوستم چربه ریزش زیاده چیکار کنم؟ امروز مشتری با پوست چرب داشتم که چند دور کاشت انجام دادم اما انگار نه انگار؟ رنگی که انتخاب کردم واسه پوست چرب اونی نشد که کاشت انجام دادم چیکار کنم؟ و …..

نکات مهم در تاتوی ابرو

نکات مهم در تاتوی ابرو با پوست چرب شامل تکنیک هایی است که می توانید اجرا کنید. مثلا در پوست چرب ما تکنیک فیبروز و بلید را توصیه نمیکنیم. برای این نوع پوست کاشت باید توسط دستگاه انجام شود.تا کاشت رنگ در نقطه ی عمیق تری انجام شود.تکنیک های نظیر میکروپیگمنتیشن و نانو بروز بهترین روش تاتو ابرو برای این نوع پوست است.

بعد از انتخاب روش باید بدانید که از چه رنگهایی باید برای این نوع پوست استفاده کنید.معمولا ما ترکیب بیش از 3 رنگ را برای تاتو توصیه نمی کنیم.و همینطور استفاده از رنگهای خیلی روشن نیز برای این نوع پوست اصلا توصیه نمی شود.رنگ روشن به خودی خود ریزش بالایی دارد در پوست چرب بعد از کاشت رنگ روشن تقریبا تاتو محو خواهد شد.

در انتخاب رنگ توصیه ما همیشه محصولاتی بوده که سرب نداشته باشد.اما در پوست های چرب بهترین گزینه انتخاب رنگهای فی هستند.فرمولاسیون این رنگها با استانداردهای بالا ترکیب شده و مناسب همه نوع پوستی است.همچنین کمترین میزان آسیب از لحاظ مواد شیمیایی بودن را به بدن می رساند.

اولین نکته در مورد پوست چرب تکنیک هایی است که می توانید اجرا کنید یا خیر.مثلا در پوست چرب ما تکنیک فیبروز و بلید را توصیه نمیکنیم.برای این نوع پوست کاشت باید توسط دستگاه انجام شود.تا کاشت رنگ در نقطه ی عمیق تری انجام شود.تکنیک های نظیر میکروپیگمنتیشن و نانو بروز بهترین روش تاتو ابرو برای این نوع پوست است.

بعد از انتخاب روش باید بدانید که از چه رنگهایی باید برای این نوع پوست استفاده کنید.معمولا ما ترکیب بیش از 3 رنگ را برای تاتو توصیه نمی کنیم.و همینطور استفاده از رنگهای خیلی روشن نیز برای این نوع پوست اصلا توصیه نمی شود.رنگ روشن به خودی خود ریزش بالایی دارد در پوست چرب بعد از کاشت رنگ روشن تقریبا تاتو محو خواهد شد.

با توجه به نکات مهم در تاتوی ابرو با پوست چرب در انتخاب رنگ توصیه ما همیشه محصولاتی بوده که سرب نداشته باشد.اما در پوست های چرب بهترین گزینه انتخاب رنگهای فی هستند.فرمولاسیون این رنگها با استانداردهای بالا ترکیب شده و مناسب همه نوع پوستی است.همچنین کمترین میزان آسیب از لحاظ مواد شیمیایی بودن را به بدن می رساند.

حالا که رنگ نیز مشخص شد با مشکل اصلی مواجه هستیم.اجرای تکنیک.در اجرای تکنیک د پوست های چرب همیشه خطوط اول گم می شوند زیرا در دور اول کاشت به خوبی انجام نمی شود و رنگ خود را نشان نمی دهد.برای این مشکل سه راه حل وجود دارد که یکی از آن حتما به شما کمک خواهد کرد.

روش اول : استفاده از رنگ تیره ، منظور از رنگ تیره یعنی تیره تر از رنگ انتخابی اصلی ، که حتما برایتان سوال پیش می آید که در انتهای کار چه نتیجه ای خواهد داشت و روی تناژ اصلی تاثیر بدرنگی نخواهد گذاشت؟ باید بگوییم خیر! زیرا همیشه دور اول هدف مشخص شدن خطوط است و کاشت به درستی انجام نمی شود.

روش دوم : ماساژ دادن روی استروک ها با یک قطره رنگ تیره ، وقتی به وسیله لینت اپلیکاتور روی استروک ها را ماساژ می دهید به دلیل لبه های زبر رنگ ها وارد استروک های می شود که می توانید بعد از پاک کردن به راحتی خطوط را ببینید.

روش سوم : ماساژ به وسیله استروک مارکر فی ، استروک مارکر یک نانو رنگدانه است که رنگدانه های آن در پوست باقی نمی ماند.از این رنگدانه برای مشخص شدن و علامت گذاری استروک های ابرو استفاده می شود.یک قطره استروک مارکر را روی ابرو ریخته و به وسیله اپلیکاتور آن را ماساژ دهید.این رنگدانه پس از چند دقیقه از روی ابروها پاک و محو می شود.

این هم سه روشی که در حین کار با پوست چرب حتما به کارتان خواهد آمد.در نظر داشته باشید قبل از شروع کار برای پوست چرب حتما باید به مشتری از چالش های این نوع پوست بگویید تا انتظاری که از کاشت دارد آگاهانه باشد.
پس از انجام کاشت این تاتو نیز مانند تمام تاتوها نیاز به مراقبت هایی دارد. یکی از این مراقبت ها در پوست های چرب عدم نیاز به چرب کردن زیاد پوست است.این نوع پوست به طور طبیعی چربی ترشح می کند که خیلی نیاز به این کار ندارد.اما باید توجه داشت که همچنان از در معرض قرار گرفتن آفتاب ، حمام افتاب ، سولاریوم ، سونا ، خارش و دست کشیدن خوداری کرد.
این نوع پوست ریزش رنگ بالایی دارند که جای نگرانی نیست در جلسات ترمیم به مراتب میزان کاشت قوی تر خواهد شد.

تاتوی ابرو با پوست چرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *