نماد سایت میکرو آکادمی

درباره ما

میکروآکادمی

میکروآکادمی

درباره میکروآکادمی

میکرو آکادمی در دی ماه سال 1388 زیر نظر استاد افشار مدرس رسمی فنی و حرفه ای کار خود را آغاز کرد . در این مرکز دو بخش آموزش و خدمات وجود دارد، بخش آموزش در هر ماه متوسط بین 3 الی 4 دوره کلاس های گروهی ، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می کند که هنرجویان عزیز زیر نظر استاد افشار دوره های مبتدی تا پیشرفته میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ و دوره های تخصصی فیبروز و ریمورها را می گذرانند. شایان ذکر است هنرجویان عزیز بعد از گذراندن دوره های مختلف و اخذ مدرک می توانند وارد بازار کار شوند. و ما در بخش درباره میکروآکادمی توضیحاتی را به شما ارائه می دهیم.

کلاس ها از حیث زمانی که در اختیار هنرجو گذاشته می شود و همچنین کار بر روی مدل زنده متفاوت است. سر فصل های آموزشی در کلاس های گروهی و خصوصی یکی است اما در کلاس های خصوصی هنرجو می تواند روی مدل زنده کار کند زمان کار کردن و رفع اشکال بیشتر است و کار بر روی مدل زنده را در حضور مدرس انجام می دهد. همین امر باعث از بین رفتن استرس اولیه فرد آموزش دیده می شود و همچنین مدرس مرحله به مرحله با هنرجو پیش می رود. در چند سال اخیر تیم میکرو آکادمی تلاش بر این داشته است علاوه بر آموزش گام به گام جدیدترین متدها در دوره های آموزشی ، خدمات تاتو را نیز به بهترین شکل انجام دهد.
این خدمات شامل هاشور ابرو ، تاتو خط چشم ، تاتو ابرو ، تاتو خط لب و تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ می شود . همان طور که دوره های آموزشی زیر نظر استاد افشار صورت می گیرد ، خدمات نیز زیر نظر خود ایشان انجام می شود. مهارت ، تجربه ، آگاهی از بروزترین تکنیک ها و صداقت کاری باعث شد تیم میکرو آکادمی در دو بحث آموزش و خدمات به بهترین نحو در خدمات شما علاقمندان قرار گیرد.

پشتیبانی بعد از اموزش

هدف تاتو آكادمي همواره الويت و همچنين كيفيت نكات آموزشي براي شما هنرجوي عزيز بوده و هست ، به همين منظور نه تنها تا پايان دوره بلكه تا ١ سال بعد از آموزش همراه شما خواهيم بود.براي دسترسي و راحتي هنرجويان گروهي شامل از مدرس و ديگر هنرجويان تشكيل داده شده است تا هر زمان نياز به پرسش و رفع اشكال بود به صورت آنلاين به شما پاسخ داده شود.اين مشاركت به هنرجو كمك ميكند تا در ابتداي شروع كار خود و از ترس هاي احتمالي در حين كار كاسته شود و بتواند با ديگر هنوجويان تعامل داشته باشد.

رسالت میکروآکادمی

تيم تاتو آكادمي در درباره میکروآکادمی قبل از هر چيزي از شما بابت خواندن اين مطلب نهايت سپاسگذاري را دارد.چكيده اي از هدف مجموعه براي شما آماده كرده ايم تا براي انتخابتان ، اعتماد ويژه اي به ارمغان بياوريم.

مجموعه ميكرو آكادمي با مديريت آقاي علي افشار و خانم ها سميرا افشار ( مدرس رسمي فني و حرفه اي) ( آرتيست رسمي مجموعه في اروپا) و سبا آويرا با هدف رضايتمندي شما در آموزش،خدمات و فروش محصولات در زمينه آرايش دائمي و تاتو ايجاد گرديد.در واقع هدف از فعاليت در اين سه زمينه به وجود آوردن يك پكيج كامل و جامع با بهترين كيفيت با در نظر گرفتن تمام نيازهاي اوليه يك فرد چه در بخش آموزش و چه در خدمات و محصول مورد نياز ، بوده است.
امروزه نام آرايش دائم و نيمه دائم ممكن است به گوش شما خورده باشد.اما لازم دانستيم به طور دقيق منظور از حيطه فعاليت خود را بيشتر توضيح دهيم.
از آنجايي كه حوزه فعاليت مجموعه هر گونه تاتو به روش هاي ميكروپيگمنتيشن و ميكروبليدينگ است براي انجام آن حتما لازم به گذراندن دوره مي باشد.
ممكن است برايتان پيش آمده باشد كه در فضاي مجازي هر گونه كار آرايشي مانند ميكاپ،شينيون،پاكسازي پوست،تاتو و كارهاي مختلفي ديده باشيد و يا حتي بعد از آن تصميم به انجام براي خود و ديگران را گرفته باشيد،اما مسلما امري كه قابل توجه است در كارهاي مربوط به هرگونه تاتو ،چون از كاشت رنگ زير پوست استفاده مي شود ، حتما و بايد موارد مهم بهداشتي و ايمني بدن رعايت شود.
تكنيك هاي ميكروپيگمنتيشن و ميكروبليدينگ اصلا و ابدا از طريق ديدن ويديو در فضاي مجازي قابل يادگيري نيست و توصيه نمي شود.چون به طور مستقيم با موارد ايمني و بهداشتي بدن در ارتباط است.و بايد براي كيفيت و نتيجه مطلوب دوره هاي آموزشي را گذراند.
يكي ديگر از هدف هاي مهم مجموعه استفاده از لوازم و ابزار كار حرفه اي با بالاترين كيفيت ممكن است.به همين منظور در بخش فروش محصولات شما مي توانيد با خيال آسوده از جديدترين لوازم خريداري كنيد.قطعا فروش محصولات اورجينال و با كيفيت مي تواند شما را در انجام هر گونه تاتو ،حرفه اي تر و نتيجه عالي و مطلوبي برايتان به ارمغان بياورد.

خدمات همواره بخش مهم ديگري براي مجموعه بوده و هست.خدمات عالي ميكروپيگمنتيشن و ميكروبليدينگ براي شما قطعا اعتبار ما خواهد بود و هميشه سعي داريم با متد روز دنيا پيش برويم.استفاده از دستگاه و رنگ اورجينال در تاتو بدون شك دو آيتم اصلي مي باشد.تلاش ما هميشه بر اين بوده تا با استفاده از لوازم اورجينال نتيجه مطلوب و رضايت بخشي را براي شما به ارمغان بياوريم.
در انتها باز هم از شما سپاسگذاريم كه با انتخاب اين مجموعه باعث افتخار ما شده ايد.و با اين انتخاب بار ديگر باعث شده ايد تا در آموزش، خدمات و فروش محصولات پذيراي شما در محيطي آرامش بخش و دوستانه باشيم.و تلاش کردیم در بخش درباره میکروآکادمی ان را با شما در میان بگذاریم.

مدارک اخذ شده

خروج از نسخه موبایل