آموزش تاتو, تاتو ابرو, هاشور ابرو

انتخاب رنگ در هاشور ابرو

انتخاب رنگ در هاشور ابرو
انتخاب رنگ به روش فیبروز

انتخاب رنگ در هاشور ابرو به روش فیبروز

رنگ های مورد استفاده در میکروبلدینگ فیبروز ارگانیک از نوع مواد معدنی و بدون فلزات سنگین هستند. به دلیل همین ارگانیک بودن جذب پوستa می شوند و ظاهر طبیعی به ابرو می دهد و همچنین ایجاد حساسیت هم نمیکند. برای فیبروز ابرو  هم می توان از رنگهای فیبروز استفاده کرد و همینطور از برخی رنگهای با کیفیت مانندالکترا، آی بران و بایوتاچ… فقط باید توجه داشت که رنگ مورد استفاده مورد تایید و غلظت مناسب برای این کار را داشته باشد رنگ های با کیفیت و اصل همگی اصولا قیمت بالایی دارند توجه داشته باشید که به دلیل گران بودن رنگ کیفیت کار را پایین نیاورید و از رنگهای تقلبی و ارزان استفاه نکنید.

 

نمونه رنگهای فیبروز

در آخر باید گفت فیبروز ابرو، لب و چشم کاملا نیاز به آموزش یادگیری و مهارت لازم و همچنین دقت لازم در انتخاب رنگ در هاشور ابرو را دارد. متاسفانه در بسیاری از آرایشگاهها بدون داشتن مهارت کافی تکنیک فیبروز که البته به صورت کاملا اشتباه انجام می شود زیاد شده است. شخص پیگمنتر کار باید دارای مدرک تخصصی از آکادمی فیبروز با لوگوی فیبروز باشد . این آکادمی به صورت سالانه دوره هایی را در سطح جهان برگزار میکند و به اشخاص دارای مهارت و صلاحیت مدرک میدهد که بعد از اخذ مدرک این اشخاص می توانند به صورت رسمی نمونه کار خود را با لوگوی فیبروز به نمایش بگذارند. شایان ذکر است که میکرواکادمی با حضور استاد برجسته در زمینه آموزش میکروبلیدینگ، آموزش میکروپیگمنتیشن، آموزش فیبروز فعالیت دارد.

Related Posts

6 thoughts on “انتخاب رنگ در هاشور ابرو

 1. ایاازرنگهای مخصوص فیبروزمیشه واسه هاشوروسایه ابرووخط چشم ولب استفاده کرد

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   رنگهای فیبروز به صورت تخصصی برای کار هاشور ابرو،انواع سایه، تاتو چشم و لب است.

 2. زهرا گفت:

  براي هاشور ابرو ترکيب رنگ دودی معرفی میکنين که قرمزی نداشته باشه
  ممنون

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   رنگ های پایه زیتونی تماما تناژ دودی دارند ولی در مارک ها مختلف ممکن است کمی متغیر باشد .

 3. سمیرا شاهوردی گفت:

  با سلام.می خواستم بپرسم چگونه تشخیص بدیم که رنگ فاسد شده یا خیر؟؟ من تازه کارم و خیلی نگران این موضوع هستم که رنگها فاسد نباشند.چون وقتی داشتم رنگ رو می خریدم فروشنده گفت تاریخ مصرف ندارند.

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   حداکثر تاریخ یک رنگ بین دو تا دو سال و نیم می باشد. رنگهای دارای ترکیبات آب تا دو سال و نیم هم ماندگاری دارد.اما به طور کلی وقتی پیگمنت های رنگ گوله گوله شود یا جدا شود (به طوریکه ته ظرف رنگ ته نشین شود) و همینطور وقتی با انگشت کمی رنگ را روی دست بکشیم رنگ و آب جدا از هم روی پوست بشیند از نشانه های فاسد شدن رنگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *