تاتو صورت, میکروپیگمنتیشن

نانو بروز چیست؟

بهترین مرکز تخصصی نانو بروز در تهران

نانو بروز چیست؟

نانوبروز اولین بار توسط “امیل ایلهام اغلو” ،ابداع شد.این تکنیک در واقع همان میکروبلیدینگ است که توسط دستگاه انجام می شود. ظرافت و زیبایی بلید و فیبروز کاملا شناخته شده است اما چون با قلم انجام می شود مسلما ماندگاری کاشت با دستگاه را ندارد.پس ابداع روش کاشت این تکنیک با دستگاه ایده بسیار خوبی به نظر می رسید.دستگاه و سوزن نانوبروز با مابقی دستگاهها متفاوت است.رنگ از طریق سوزن های نانو که بسیار ریز هستند بر روی خط ابرو یا در جهت ابرو کشیده می شوند.

این تکنیک جدیدترین تکنیک هاشور ابرو است که به وسیله دستگاه نانو مخصوص و استابلایزر انجام می شود..پیش از این تکنیک ، فیبروز جز جدیدترین تکنیک های هاشور ابرو به حساب می آمد. نانو بروز هاشور ابرو است که در واقع برای افرادی است که مشتاق به بهبود و زیبایی طبیعی ابروهای خود هستند.این تکنیک با دستگاه مخصوص نانو انجام می شود که نتیجه ای بسیار زیبا و نچرال دارد.

دستگاه نانو بروز چیست

دستگاه نانو بروز چگونه است؟

دستگاه نانو بروز ، دستگاه 7 ولتاژ است که توسط استابلایزر در قسمت سوزن کنترل می شود.استابلایزر یک نگه دارنده پلاستیکی هلالی شکل است که موقع کشیدن خطوط روی پوست قرار می گیرد تا به سوزن کمک کند در یک خط مشخص خطوط یا هاشور را بکشد.این دستگاه دارای تنظیمات درجه و سرعت بر روی بدنه است.رنگ آن نقره ای و آرم نانو بروز روی آن هک شده است.زمانی که دستگاه روشن و در حال کار است چراغ بالای آن روشن می شود و در صورت گذاشتن در پایه نگه دارنده به حالت استند بای(نیمه خاموش) در می آید.

مزیت نانو بروزچیست ؟

این روش روشی درمانی است که دقیقا بر روی خطوط ابرو، یا در جهت آن کشیده می شود، با موی طبیعی ابروی فرد هیچ تفاوتی ندارند و چون از رنگ های بدون سرب برای این تکنیک استفاده می شود بعد از مدتی باعث تقویت ریشه ابرو خواهد شد.

آیا نانو بروز و فیبروز باهم شباهت دارند؟

روشی درمانی است که دقیقا بر روی خطوط ابرو، یا در جهت آن کشیده می شود، با موی طبیعی ابروی فرد هیچ تفاوتی ندارند و چون از رنگ های بدون سرب برای این تکنیک استفاده می شود بعد از مدتی باعث تقویت ریشه ابرو خواهد شد.یکی از مزیت های دیگر نانو بروز انجام آن به وسیله دستگاه است.سوزنی که هاشور ها را می کشد به قدری ظریف و نازک است که هاشور ها مانند موی ابرو نشان داده می شود.همچنین به دلیل اندازه استاندارد سوزن این تکنیک با درد کمتری همراه خواهد بود.

رنگهای استفاده شده در نانو بروز چیست؟

خوب است بدانید رنگهای استفاده شده در این تکنیک از مواد آلی تشکیل شده اند که بعد از مدتی باعث رشد و تقویت ریشه ابرو نیز خواهد شد.و در صورت نخواستن آن بعد از مدتی که آن را ترمیم نکنید خود به خود ریخته و پاک می شوند.بدون جای ماندن رنگ و تکه تکه شدن روی پوست. رنگ های مورد استفاده در نانو بروز بدون سرب هستند و همچنین باعث تقویت ریشه ابرو نیز می شوند.البته بهتر است بگوییم تمامی رنگ های تولیدی این کمپانی بدون سرب است و از مواد آلی تشکیل شده است .همچنین بعد از مدتی باعث تقویت ریشه موی ابرو می شود.

مقایسه نانو بروز و فیبروز

تفاوت نانو بروز با میکروپیگمنتیشن چیست؟

تفاوت مهم و اصلی در تکنیک نانو بروز “استابلایزر” آن است.که مهمترین قسمت دستگاه است و همچنین پایه سوزن و سر دستگاه به حساب می آید. مهمترین کاربرد آن جلوگیری از لرزش خطوط در حین کاشت است.زیرا این دستگاه به دلیل داشتن سوزن هایی متفاوت، خطوط بسیار ظریفتری نسبت به سایر دستگاه ها می کشد.در هاشور ابرو با تکنیک های مختلف ، ما کاشت های مختلفی داریم از جمله کوک کوک ، دورانی، لپ لپ و دات ورک ، اما در تکنیک نانو بروز کاشت به صورت یکنواخت بدون برداشتن دست انجام می شود.یعنی دست گذاشته می شود و تا انتهای خط دست برداشته نمی شود.
حالا شاید برایتان عجیب باشد که در سایر تکنیک ها نیز در هنگام کشیدن خطوط دست تا انتهای خط برداشته نمی شود;در اینجا تفاوت اصلی را به شما می گوییم.نکته مهم این که در نانو بروز هر خط شما یا تار مویی که می کشید حدود 15 الی 20 ثانیه طول می کشد.در سایر روش ها ماکسیموم کشیدن خط 3 الی 4 ثانیه یا کمتر زمان می برد در حالی که در نانو بروز این زمان بسیار بیشتری است.

سوزن نانو بروز چیست

سوزن های نانو بروز چگونه اند؟

سوزن های این دستگاه همگی نانو هستند و با سوزن های عادی یا پیچی که برای میکروپیگمنتیشن استفاده می شود متفاوت است.ظرافتی که این سوزن ها در کاشت دارند و در عین حال ماندگاری بالا باعث پرطرفدار شدن آن شده است. در نانو بروز شما باید آنقدر در طول کشیدن خط آرام حرکت کنید که باعث پخشی رنگ نشود در واقع ضرب سوزن در نانو بروز نوعی طراحی شده که آرام حرکن می کند، رنگ را در لایه بیشتری در پوست تزریق می کند و همینطور خیلی نازک تر از سایر خطوط است.

زاویه سوزن در نانو بروز چگونه است؟

زاویه سوزن در نانو بروز بسیار مهم است به طوریکه زاویه سوزن و استابلایزر با پوست باید 45 درجه باشد،نوع سوزن های این دستگاه تک سر هستند که با برداشتن استابلایزر این دستگاه به حالت عادی نانو تبدیل می شود.درجه بندی سوزن های نانو بروز 3دهم، 4 دهم، 18 صدم است که 18 صدم از بقیه خیلی نازک تر است.این دستگاه و تکنیک هم برای پوست های چرب و هم پوست های خشک بسیار مناسب است.

ماندگاری نانو بروز چقدر است؟

ماندگاری این تکنیک از سایر هاشور های ابرو بیشتر است.و همچنین مناسب پوست های چرب هم است.با در نظر گرفتن شرایط آب و هوا و جنس پوست ماندگاری بین 1 تا 2 سال را دارد.به هیچ عنوان به سایه تبدیل نمی شود و در صورت ترمیم نکردن خطوط کمرنگ می شوند.

مدل های ترکیبی نانو بروز چیست؟

همچنان مانند تکنیک های قبلی با خیلی از مدل ها می تواند ادغام کرد.مثلا یا با تکنیک شیدینگ که هم حالت سایه دارد و هم خطوط.همچنین با تکنیک پودر که دقیقا مانند زمانی است که شما در ابروی خود پودر می کشید.در قسمت هایی که جای زخم و ریختگی است این تکنیک مناسبترین گزینه است.
این تکنیک اگر با دقت زده شود شاید در نگاه اول مشخص نباشد که فیبروز است یا تکنیک دیگر.اما به مرور زمان و ماندگاری رنگ و همچنین تکرار دفعات کمتر ترمیم، باعث شده که نانو بروز بسیار پرطرفدار از بقیه تکنیک ها باشد.

Related Posts

14 thoughts on “نانو بروز چیست؟

 1. ارغوان گفت:

  سلام
  من 6 ماه پیش فیبروز انجام دادم که ترمیم نکردم الان کمرنگ شده با نانو بروز میتونم پر رنگش کنم چون شنیدم ماندگاری نانو بروز بیشتره؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با در.د
   بله می توانید از این تکنیک استفاده کنید ماندگاری نانو بسیار مخصوصا برای پوست های چرب بسیار عالی است. در صورت تمایل با شماره های 09059749800 و 02188975498 تماس حاصل نمایید.

 2. somayeh گفت:

  دستگاه نانو بروز برای فروش موجوده؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   خیر برای داشتن دستگاه نانو بروز حتما باید دوره های آن را بگذرانید.

 3. نیلو گفت:

  تفاوت نانو بروز و فیبروز چیه؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   تفاوت اصلی نانو بروز و فیبروز در روش انجام است. نانو بروز به وسیله دستگاه برقی مخصوص نانو انجام می شود.فیبروز به وسیله قلم به صورت دستی انجام می شود.

 4. سارا رحمانی گفت:

  سلام
  هزینه نانو بروز رو لطف میکنید بگید؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   با شماره تماس های 09059749800 و 02188975498 تماس حاصل فرمایید.

 5. Dina گفت:

  سلام من دستگاه معمولی دارم.امکان استفاده از سوزن نانو برای دستگاه معمولی وجود نداره؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   خیر

 6. الما گفت:

  سلام. من یکی از ابروهام خیلی خوش فرم هست و دیگری تاج زیبایی نداره و تفاوت دوابرو فقط در تاج هست. این روش ب ای شبیه ساری مناسب؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   می توانید با استفاده از تکنیک نانو بروز تاج ابروهایتان را اصلاح کنید.این تکنیک بسیار طبیعی و ظریف است.

 7. Sima گفت:

  براي انجام و رزرو وقت از كجا بايد اقدام كرد؟

  1. میکرو آکادمی گفت:

   با درود
   لطفا با شماره تلفن های 09059749800 و 02188975498 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *