درباره ما

درباره میکرو آکادمی

میکرو آکادمی در دی ماه سال 1390 زیر نظر استاد افشار مدرس رسمی فنی و حرفه ای کار خود را آغاز کرد . در این مرکز دو بخش آموزش و خدمات وجود دارد، بخش آموزش در هر ماه متوسط بین 3 الی 4 دوره کلاس های گروهی ، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می کند که هنرجویان عزیز زیر نظر استاد افشار دوره های مبتدی تا پیشرفته میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ و دوره های تخصصی فیبروز و ریمورها را می گذرانند. شایان ذکر است هنرجویان عزیز بعد از گذراندن دوره های مختلف و اخذ مدرک می توانند وارد بازار کار شوند.

کلاس ها از حیث زمانی که در اختیار هنرجو گذاشته می شود و همچنین کار بر روی مدل زنده متفاوت است. سر فصل های آموزشی در کلاس های گروهی و خصوصی یکی است اما در کلاس های خصوصی هنرجو می تواند روی مدل زنده کار کند زمان کار کردن و رفع اشکال بیشتر است و کار بر روی مدل زنده را در حضور مدرس انجام می دهد. همین امر باعث از بین رفتن استرس اولیه فرد آموزش دیده می شود و همچنین مدرس مرحله به مرحله با هنرجو پیش می رود. در چند سال اخیر تیم میکرو آکادمی تلاش بر این داشته است علاوه بر آموزش گام به گام جدیدترین متدها در دوره های آموزشی ، خدمات تاتو را نیز به بهترین شکل انجام دهد.
این خدمات شامل هاشور ابرو ، تاتو خط چشم ، تاتو ابرو ، تاتو خط لب و تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ می شود . همان طور که دوره های آموزشی زیر نظر استاد افشار صورت می گیرد ، خدمات نیز زیر نظر خود ایشان انجام می شود. مهارت ، تجربه ، آگاهی از بروزترین تکنیک ها و صداقت کاری باعث شد تیم میکرو آکادمی در دو بحث آموزش و خدمات به بهترین نحو در خدمات شما علاقمندان قرار گیرد.
 
 

گواهینامه های اخذ شده

img010
img011
img009
img012
[تعداد: ۳۳۴   میانگین: ۱/۵]