بهترین مرکز تخصصی تاتو رژلب در تهران

مرکز تخصصی تاتو رژلب

تاتو رژلب یا همان هاشور لب جز روش های آرایش دائمی است، که از گذشته تا به امروز تقریبا به همان گونه انجام می شود.رنگ از طریق دستگاه هاشور از طریق سوزنی بسیار ظریف به لایه زیرین پوست تزریق می شود.ریزش رنگ در لب مقداری بیشتر از ابرو است. دلیل آن هم بافت ماهیچه ای لب است.معمولا یک سوم رنگ ممکن است ریزش داشته باشد. و همینطور بعد از ریزش رنگ اولیه به حالت کمرنگ تری در می آید.پرکاربردترین رنگ برای هاشور ابرو قرمز و گلبهی یا کالباسی است.گلبهی به دلیل ملایم بودن برای خانم هایی که کارمند هستند و یا مایل به داشتن رنگ طبیعی لب هستند بهترین گزینه است.
تاتو رژ لب یا هاشور رژ لب نسبت به ابرو مقداری بیشتری همراه با درد است. بهتر است از بی حسی های پد یا بی حسی های مایع یا اصطلاحا یخی استفاده شود.این دو نوع بی حسی برای لب خیلی گزینه بهتری هستند و درد را تا میزان قابل توجهی کم می کنند.برای تاتو رژ لب معمولا از سوزن 3 سا 5 سر استفاده می شود. به طور کلی برای پر کردن رنگ در یک ناحیه از سوزن با یر بیشتر استفاده می شود. سوزن 1 سر برای کشیدن خط است.مانند هاشور ابرو ابتدا لب هم قرینه سازی می شود . بعد از آن بهتر است خط دور لب کشیده شود و آرام و خیلی ظریف رنگ به سمت داخل پر شود.

بیشترین کاربرد تاتو رژ لب

بیشترین کاربر تاتو رژ لب برای افرادی است که می خواهند همیشه لب هایی رنگ دار داشته باشند و یا تیره گی های لب راپوشش دهند. برخی به رنگهای تند و پر رنگ و برخی به رنگ های کاملا طبیعی علاقمند هستند.