روش های پاک کردن تاتو ابرو

مرکز تخصصی پاک کردن تاتو ابرو

پاک کردن تاتو ابرو به دو روش یکی ریموور ها و دیگری از طریق لیزر انجام می شود.در مواردی که تاتو ابرو کادری زده شده باشد به دلیل یکدست پخش شدن رنگ زیر ابرو از طریق ریموور ممکن است تا حدودی بعد از آن  رد طوسی یا سبزی روی ابرو بماند.البته با لیزر هم تا حدودی این رد طوسی یا سبزی ممکن است بماند. دلیل آن هم متاسفانه نوع تاتویی است که زده شده.در صورت روشن بودن رنگ خیلی راحت تر پاک شده و ردی هم باقی نمی ماند.اما پاک کردن از طریق ریموور روشی راحتت تر و کم هزینه تر نسبت به لیزر است.ریموور ها اصولا از مواد شیمیایی که پایه آنها اسید میوه هستند درست می شود.استفاده از ریموور مستلزم آموزش و طریقه انجام است.زیرا در صورت بلد نبودن صد درصد پوست را دچار گودی یا زخم میکند حتی در مواردی باعث گوشت اضافه هم می شود.

ریموور یعنی بیرون کشیدن رنگ از زیر پوست. درست است که روش کار دقیقا مانند تاتو ابرو (تاتو هاشور ابرو، تاتو سایه ابرو) است با این تفاوت که موارد ریموور بعد از تزریق به زیر پوست باعث بیرون کشیدن رنگ می شود.در ابتدا از پماد بی حسی چهت بی حس کردن پوست استفاده می شود . بعد از آن هم مواد ریموور به زیر پوست تزریق می شود. ممکن است همراه رنگ مقداری خون آبه میز بیرون بزند که کاملا طبیعی است.برای پاک کردن رنگ بیرون زده از گوش پاک کن و یا پنبه تمیز استفاده کنید. این ریموو کردن برای تاتویی است که مدتی روی ابرو مانده است.نوع دیگری به صورت دستی در حین کار درست می شود که اگر در همان لحظه خطی را اشتباهی یا بد کشیدید از این مواد روی ابرو می گذارید و رنگ را پاک می کنید.این محلول از مقداری لیدوکائین و 2 قطره آب مقطر دست می شود. می توان ان را با سوزن 3 سر به صورت ضربه ای به زیر پوست تزریق کرد. اما بهتر آن که پیگمنتر کار از مهارت بالایی برخوردار باید تا نیازی به پاک کردن و دوباره کشیدن رنگ نباشد.

بهترین مرکز پاک کردن تاتو در تهران

مراقبت های بعد از ریموور ابرو

  • بر عکس تاتو ابرو که تا سه روز باید پماد بزنید، بعد از ریموو تا 3 روز اصلا نباید هیچگونه پمادی زده شود.
  • بعد از آن باید به مدات 5 روز از جنتامایسین استفاده شود.
  • بعد از 5 روز هم از پماد های ترمیمی مانند رژدرم به مدت 1 ماه روزی 2 بار استفاده شود.
  • دقت کنید که ریموو کردن یعنی کشیدن رنگ از زیر پوست، در بهترین حالت نیز تا حدی پوست احتیاج به مراقبت و ترمیم دارد.یک بار رنگ گذاشته شده و یک بار بیرون کشیده شده.ممکن است ابرو مقداری زخم یا ملتهب شود که پماد های ترمیمی پوست را کاملا بهبود می دهد.