تاتو سایه ابرو چیست

مرکز تخصصی تاتو سایه ابرو

تاتو سایه ابرو بهترین گزینه برای افرادی است که دوست دارند مقداری سایه نیز روی ابروی خود بکشند یا از اینطریق مقداری ابروها را پر تر نشان دهند.تاتو سایه ابرو یا می تواند کل ابرو به صورت سایه کشیده شود و یا میتوان برخی قسمت های ابرو را با هاشور به صورت مویی پر کرد و روی آن را سایه کشید. برخی در قسمت تاج ابرو برخی در قسمت دم ابرو این کار را انجام می دهند.تاتو سایه ابرو نیز درست مانند هاشور ابرو از طریق دستگاه و سوزن مخصوص رنگ را به صورت خط با به صورت سایه به لایه زیرین پوست پخش کند.تاتو سایه ابرو به تنهایی نیز زیبایی دارد و مناسب افرادی است که دوست دارند ابروی خیلی پهنی یا پری داشته باشند.

حتی در صورت داشتن خط ابروی مناسب می توان روی آن را با تکنیک سایه پر کرد.مثلا قسمت تاج ابرو در صورت خالی بودن با تکنیک سایه پر می شود.یا در برخی افراد قسمت آرک ابرو.باید دقت داشت سایه را خیلی پخش و نامتناسب نکشید.در ابتدا با قرینه سازی مرز بین خط ابرو را مشخص کنید و سپس به پخش سایه بپردازید. پخش سایه نامناسب بعد از مدتی از ریزش رنگ حاله ای دودی دور ابرو ایجاد می کند که چهره را زننده میکند. پخش سایه و انتخاب سوزن مناسب بسیار در این تکنیک مهم است.

زیباترین حالت تاتو سایه ابرو

زیباترین حالتی که ترکیب هاشور ابرو و تاتو سایه ابرو ایجاد می کند، به این صورت است که تاج ابرو تا قسمتدم هاشور کشیده شود و روی آن سایه پخش شود. این کار هم خطوط ابرو را نشان می دهد و هم سایه زیر آن را ودقیقا مانند زمانی می شود که با سایه پودری روی ابرو ها را پر کنید.

علت رنگ نگرفتن تاتو

در زمان پریودی به دلیل رنگ نگرفتن پوست انجام آن را به دوره بعد از قاعدگی موکول کنید. و در زمان بارداری به دلیل ورود مواد شیمیایی به خون جدا از انجام هرگونه تاتو اجتناب کنید. رنگ پذیری در تاتو تا حد زیادی به جنس پوست بستگی داردو پوست های پرب خیلی سخت تر رنگ پذیر هستند بهتر است از رنگ هایی استفاده شود که ترکیبات آنها دارای آب است. مصرف سیگار و دخانیات نیز یکی از علت هایی است که پوست رنگ رنگ پذیری نداشته باشد.

مراقب های بعد از تاتو سایه ابرو

استفاده از بی حسی پماد مناسبترین نوع است.بعد از انجام آن تا 3 روز چرب شود و تا سه روز از حمام رفتن خود داری کنید.محل تاتو را دست نکشید و نخارانید. در صورت پوسته پوسته شدن آن را با دست نکنید ، زمان دهید تا پوست التیام پیدا کند. در صورت حساسیت های پوستی با پزشک مشورت کنید. در در صورت داشتن بیماری های خاص و حساس از انجام این کار جدا خودداری کنید.