مرکز تخصصی تاتو سایه چشم

با تاتو سایه چشم دقیقا همان آرایشی را داشته باشید که با سایه پودری خواهید داشت.تاتو سایه چشم یکی از زیباترین تکنیک های ایجاد سایه است. جد از اینکه با این کار اگر فاصله چشم و ابروی شما زیاد است می توان آن را کم کرد و حالتی خمار به چشم ها داد می توان همیشه این سایه را روی پلک خود داشته باشید. تاتو سایه چشم با سوزن 5 سر انجام می شود . قرینه سازی باید انجام شود و بی حسی باید زده شود. برخی برای تعیین مرز ابتدا خط چشم را با سوزن تک سر می کشند و بعد برای ایجاد سایه از سوزن 3 یا 5 سر استفاده می کنند. اما برخی از ابتدا با سوزن 5 سر کار سایه را شروع می کنندو همه اینها به حرفه ای بودن پیگمنتر کار شما بستگی دارد.

نکات مهم در مورد تاتو سایه چشم

بی حسی پماد و بی حسی پد هر دو برای این کار مناسب است.در صورت درد در حین انجام کار از بی حسی مایع استفاده کنید. بعد از انجام آن تا 3 روز چرب شود.تا 3 روز از حمام رفتن خودداری کنید. از کندن و دست زدن به محل تاتو اجتناب کنید.

تاتو سایه چشم مناسب چه افرادی است

تاتو سایه چشم مناسب افرادی که خط چشم تنها دوست ندارند یا کلا خط چشم دوست ندارند. مسلما ترکیب آن با سایه چشم ها را دو چندان زیبا می کند.این سایه میتواند بسته به سلیقه فرد مشکی باشد یا دودی، بهتر است برای جذابیت بیشتر از رنگهای دودی استفاده شود و هرچه به قسمت بیرونی پلک می رود سایه کم رنگ تر پخش شود. این کار باعث برجسته کردن پشت پلک می شود.