تاتو سایه لب چیست

مرکز تخصصی تاتو سایه لب

شاید بتوان به جرات گفت یکی از زیباترین روش های آرایش دائمی تکنیک ایجاد سایه است.تاتو سایه لب تا حد زیادی باعث برجسته سازی لب می شود.حتی می تواند جایگزین خیلی خوبی برای تزریق ژل یا فیلر باشد. تاتو سایه لب در قسمتهای بیرونی پر رنگ و هرچه به سمت داخل می آید کمرنگ تر می شود.همین کار لب را برجسته نشان می دهد. ابتدا از سوزن تک سر برای کشیدن خط لب استفاده می شود.و بعد از سوزن 5 سر برای ایجاد سایه استفاده می شود. این تکنیک در صورت ظریف انجام شدن هیچ فرقی با سایه نخواهد داشت.به شرطی که مرز کمرنگ و پر رنگ شد لب توسط پیگمنتر کار تشخیص داده شود.

در این روش هم ابتدا قرینه سازی انجام می شود و بعد از گذاشتن بی حسی کار شروع می شود. رنگ های قرمز و جیگری برای این تکنیک فوق العاده زیبا می شود. همان طور که در تاتو رژ لب گفتیم ریزش رنگ در لب مقداری بیشتر است به دلیل بافت ماهیچه ای لب.پس برای این ریزش به آن زمان دهید و آن را ترمیم کنید. به این روش تاتو سایه لب یا شید لب گفته می شود.بیشترین کاربرد آن برای افرادی که می خواهند لب های برجسته داشته باشند.هم برای لب های باریک و هم برای لب های برجسته فوق العاده تکنیک زیبایی است.

مرکز تخصصی تاتو سایه لب

نکات ضروری در مورد تاتو سایه لب

  • باز هم در صورت حساست های پوستی و تبخال از انجام آن خودداری کنید یا با پزشک مشورت کنید.در صورت داشتن بیماری های خاص از زدن هرگونه تاتو و هاشور جدا خودداری کنید.
  • در زمان بارداری به دلیل حساست دوره از زدن تاتو خودداری کنید. و در زمان پریودی به دلیل رنگ نگرفتن پوست زمان دهید و بعد از دوره ماهیانه آن را انجام دهید.
  • مراقبت بعد از ان نیز مانند هر تاتو یا هاشور دیگری تا 3 روز باید چرب شود. از حمام رفتن خودداری کنید. از کندن پوسته ها و زخم ها در صورت وجود خودداری کنید.