مزایای شرکت در دوره های میکروآکادمی

عضو شدن هنرجو در گروه پشتیبانی به صورت نامحدود

معرفی شما برای دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای

دریافت مدرک آکادمی استاد سمیرا افشار

دوره های آموزش تاتو مبتدی تا پیشرفته آموزش میکروپیگمنتیشن، آموزش میکروبلیدینگ و آموزش تخصصی فیکانتور در مجموعه میکروآکادمی به شرح زیر می باشد.لطفا به صورت کامل مطالعه کرده  و در صورت پرسش در باکس نظرات سوالات مربوطه را درج نمایید و یا با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.
دوره های آموزشی میکروپیگمنتیشن 6 جلسه ، میکروبلیدینگ 2 جلسه و فیکانتور 2 جلسه به صورت مجزا و ترکیبی برگزار می شود. شروع کلاسها از ساعات 11 صبح الی 2 بعد از ظهر ادامه خواهد داشت. در صورت گذراندن دوره های میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ، این دو با هم ادغام می شود که 8 جلسه خواهد بود.
دوره ها به صورت گروهی (12 نفر) و خصوصی برگزار می شود.تفاوت این دو در تمرین روی مدل است.در کلاس های خصوصی زمان و تمرین روی مدل کاملا اختصاص به هنرجو دارد اما در کلاس های گروهی تمرینات توسط مدرس روی مدل زده می شود و هنرجویان یکی یکی می توانند در زمان مشخص شده برای آشنایی با نحوه کار ، تمرینات خود را انجام دهند.کلاس های فی کانتور کاملا تخصصی است و در صورت تمایل داشتن به آموزش آن می توانید به صورت جدا گانه بر دارید.

سرفصل دوره های آموزش تاتو

دوره های آموزش تاتو، هديه و اشانتيون

١- ميكروشيدينگ فيبروز : كه تكنيك سايه كاري و آمبراژ بين خطوط بليد ابرو است روي پكيج آموزشيتون دريافت خواهيد كرد .

٢- سايه پودري ابرو ( Pointilism Dot Shadow Shading ) روي پكيج آموزشيتون دريافت ميكنيد.

تخفیفات

پکیج آموزشی ترکیبی ویژه اشتغال : در صورت برداشتن دو دوره میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ با هم %30 از مجموع کل مبلغ ادغام شده تخفیف بگیرید.