مزایای شرکت در دوره های میکروآکادمی

عضو شدن هنرجو در گروه پشتیبانی به صورت نامحدود

معرفی شما برای دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای

دریافت مدرک آکادمی استاد سمیرا افشار

دوره های آموزشی مبتدی تا پیشرفته میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و تخصصی فیکانتور در مجموعه میکروآکادمی به شرح زیر می باشد.لطفا به صورت کامل مطالعه کرده  و در صورت پرسش در باکس نظرات سوالات مربوطه را درج نمایید و یا با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.
دوره های آموزشی میکروپیگمنتیشن 6 جلسه ، میکروبلیدینگ 2 جلسه و فیکانتور 2 جلسه به صورت مجزا و ترکیبی برگزار می شود. شروع کلاسها از ساعات 11 صبح الی 2 بعد از ظهر ادامه خواهد داشت. در صورت گذراندن دوره های میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ، این دو با هم ادغام می شود که 8 جلسه خواهد بود.
دوره ها به صورت گروهی (12 نفر) و خصوصی برگزار می شود.تفاوت این دو در تمرین روی مدل است.در کلاس های خصوصی زمان و تمرین روی مدل کاملا اختصاص به هنرجو دارد اما در کلاس های گروهی تمرینات توسط مدرس روی مدل زده می شود و هنرجویان یکی یکی می توانند در زمان مشخص شده برای آشنایی با نحوه کار ، تمرینات خود را انجام دهند.کلاس های فی کانتور کاملا تخصصی است و در صورت تمایل داشتن به آموزش آن می توانید به صورت جدا گانه بر دارید.

سرفصل آموزش ها

فیکانتور ( 2 روزه )

میکروبلیدینگ ( 2 روزه )

میکروپیگمنتیشن (4 روزه )

دوره های آموزش كامل ميكروپيگمنتيشن

میکروپیگمنتین یعنی کار با دستگاه که این در این کلاس ها هنرجویان کار با دستگاه که شامل هاشور، چشم، لب و ریمو است را آموزش می بینند. دوره ها شامل سر فصل هاي مصوب سازمان فنی و حرفه ای مي باشد ( طراحي و قرينه سازي، تركيب رنگ ها و دايره ايتن، آشنايي با تكنيك هاي هاشور ابرو، تكنيك هاي لب ( خط لب  و رژ لب )، تكنيك هاي چشم ( خط چشم و بن مژه )، ريمو و دكوپاژ … كار روي پوست مصنوعي و كار روي ٤ مدل می باشد.

این دوره در 2 جلسه تئوری و 4 جلسه عملی برگزار می شود. که اولین جلسه از کلاس تئوری تمام مباحث جزوه به صورت تئوری روی پاور پوینت به هنرجو آمورش داده می شود.جلسه دوم آموزش هاشور ابرو، چشم و لب است.جلسات بعد هم تمرین بر روی 4 مدل انجام می شود و تمرینها شامل هاشور ابرو، چشم ، لب و ریمو  هستند.
آموزش رایگان شامل شیدینگ است که در حین تمرین روی مدل به هنرجو گفته می شود.
اخذ مدرک از مجموعه میکرو آکادمی و همچنین معرفی به سازمان مدرك فني و حرفه اي جهت اخذ مدرک بين المللي ،كه جواز كسب و كار شما در ايران است.

سرفصل میکروپیگمنتیشن : ارائه جزوه کامل، آموزش رنگ شناسی، آموزش پوست شناسی، آموزش دکوپاژ، شناخت انواع سوزن ها و کاربر آنها، آموزش تکنیک های مختلف ( منع تاتو، شناخت و یادگیری چگونگی کاربرد انواع پوست ها حتی پوستهای چرب با منافذ باز)، طراحی و قرینه سازی بر روی لاتکس و مدل، آموزش ماندگاری در تکنیک های مختلف، آموزش سرعت عمل در کار که باعث می شود تعداد بیشتری تاتو انجام دهید، آموزش انواع ریمو (ریموال فی، رژوی، کالرلیفت، تی آر )، آموزش هاشور با دو تکنیک ( نچرال، کلاسیک، لیفت ) آموزش شید ابرو، آموزش جذب مشتری ( مدل هاشور، خط لب، رژ لب، خط چشم و بن مژه )

دوره های آموزش کامل میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ یعنی کار با قلم دستی در این کلاس هنرجو، ميكروبليدينگ فيبروز ( تكينيك هاشور هاي مويي-فیبروز با تكنيك آكادمي في ) را آموزش می بیند.
این دوره در 2 روزه برگزار می شود که 1 جلسه تئوری و 1 جلسه عملی خواهد بود.در جلسه عملی هنرجو تمام تکنیک فیبروز را روی مدل آموزش می بیند.

سرفصل میکروبلیدینگ : آموزش فیبروز ، آموزش بلد بروز ، آموزش شیدینگ ابرو با قلم بلید ، آموزش فشن بروز ، آموزش بر روی لاتکس ( مدل فیبروز )

دوره های آموزش کامل فیکانتور

فیکانتور به معنی هر گونه تکنیک شید(سایه) در تاتو است.در این دوره شما فیکانتور را هم با دستگاه وهم با قلم آموزش خواهید دید. تکنیک های شید چشم و شید لب به طور تحصصی در این دوره به شما گفته می شود.
این دوره در 2 روز برگزار می شود که 1 جلسه تئوری و 1 جلسه عملی خواهد بود.در جلسه عملی تکنیک های شید روی لاتکس و مدل اجرا میشود.

سر فصل فیکانتور : آموزش شیدینگ لب ، آموزش شید چشم ( مدل شید لب ، مدل شید چشم )

تخفیفات

پکیج آموزشی ترکیبی ویژه اشتغال : در صورت برداشتن دو دوره میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ با هم %30 از مجموع کل مبلغ ادغام شده تخفیف بگیرید.

دوره هاي آموزشي هديه و اشانتيون

١- ميكروشيدينگ فيبروز : كه تكنيك سايه كاري و آمبراژ بين خطوط بليد ابرو است روي پكيج آموزشيتون دريافت خواهيد كرد .

٢- سايه پودري ابرو ( Pointilism Dot Shadow Shading ) روي پكيج آموزشيتون دريافت ميكنيد.