دوره های آموزش ميكروپيگمنتيشن

دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتین یعنی کار با دستگاه که این در این کلاس ها هنرجویان کار با دستگاه که شامل هاشور، چشم، لب و ریمو است را آموزش می بینند. دوره ها شامل سر فصل هاي مصوب سازمان فنی و حرفه ای مي باشد ( طراحي و قرينه سازي، تركيب رنگ ها و دايره ايتن، آشنايي با تكنيك هاي هاشور ابرو، تكنيك هاي لب ( خط لب  و رژ لب )، تكنيك هاي چشم ( خط چشم و بن مژه )، ريمو و دكوپاژ … كار روي پوست مصنوعي و كار روي ٤ مدل می باشد.

این دوره در 2 جلسه تئوری و 4 جلسه عملی برگزار می شود. که اولین جلسه از کلاس تئوری تمام مباحث جزوه به صورت تئوری روی پاور پوینت به هنرجو آمورش داده می شود.جلسه دوم آموزش هاشور ابرو، چشم و لب است.جلسات بعد هم تمرین بر روی 4 مدل انجام می شود و تمرینها شامل هاشور ابرو، چشم ، لب و ریمو  هستند.
آموزش رایگان شامل شیدینگ است که در حین تمرین روی مدل به هنرجو گفته می شود.
اخذ مدرک از مجموعه میکرو آکادمی و همچنین معرفی به سازمان مدرك فني و حرفه اي جهت اخذ مدرک بين المللي ،كه جواز كسب و كار شما در ايران است.

سرفصل آموزش میکروپیگمنتیشن

ارائه جزوه کامل، آموزش رنگ شناسی، آموزش پوست شناسی، آموزش دکوپاژ، شناخت انواع سوزن ها و کاربر آنها، آموزش تکنیک های مختلف ( منع تاتو، شناخت و یادگیری چگونگی کاربرد انواع پوست ها حتی پوستهای چرب با منافذ باز)، طراحی و قرینه سازی بر روی لاتکس و مدل، آموزش ماندگاری در تکنیک های مختلف، آموزش سرعت عمل در کار که باعث می شود تعداد بیشتری تاتو انجام دهید، آموزش انواع ریمو (ریموال فی، رژوی، کالرلیفت، تی آر )، آموزش هاشور ابرو با دو تکنیک ( نچرال، کلاسیک، لیفت ) آموزش شید ابرو، آموزش جذب مشتری ( مدل هاشور، خط لب، رژ لب، خط چشم و بن مژه )

در ادامه با آموزش میکروبلیدینگ و آموزش فیکانتور با ما همراه باشید.